Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[ODRZUCONE] [S] Huskym - NepNep

Husky
 Share

Recommended Posts

Twój nick: Huskym
Nick oskarżonego@NepNep
Data zajścia: 01.09.2021
Powód skargi: Strzelanie z niewiadomo jakiego powodu, kiedy napisalem ze przyjmuje mandat.
Opis zdarzenia: Zatrzymali mnie, napisali do mnie czy przyjmuje mandat - odpisalem nie wiem, a potem sie spytalem czy trzeba do bankomatu - jak odpowiedzial, ze nie to napisalem mu zeby dal, a ten napisal to wysiadaj, wyciagnal mnie jakims cudem z auta i zaczal strzelac z tazera. niepozdrawiam
Dowody:  ss + kolega z ktorym jechalem

image.png.f7d8d244138bfa671c1cbfa4edf187ba.png

Edited by Husky
  • Zabawne 2

Fajnie również że jak dostałeś z paralizatora to wszedłeś sobie na wyścig czasowy, a później wyszedłeś z serwera, mam na to dowody. Nie ładnie 😛

Edited by K00werski

W dniu 1.09.2021 o 10:51, K00werski napisał:

Fajnie również że jak dostałeś z paralizatora to wszedłeś sobie na wyścig czasowy, a później wyszedłeś z serwera, nie ładnie.

To że wyszedłem było spowodowane tą krzywą akcją z waszej strony 😉

Byłem przy calej sytuacji to sie wypowiem. Nie mamy obowiazku puszczania zatrzymanych do bankomatu, ma to swoj przelicznik na minuty jaila. Wiec gdy zatrzymany nie ma przy sobie gotowki MOZEMY zawinac go na jaila
Dopiero gdy wsiadles i odpaliles silnik w celu ucieczki zostaly oddane w twoja strone strzaly. Dla mnie skarga bez sensu, tylko, zeby na sile kogos ujebac.

Edited by KAPITOZIOMAL
  • Zabawne 1

W dniu 1.09.2021 o 10:53, KAPITOZIOMAL napisał:

Byłem przy calej sytuacji to sie wypowiem. Nie mam obowiazku puszczania zatrzymanych do bankomatu, ma to swoj przelicznik na minuty jaila.
Dopiero gdy wsiadles i odpaliles silnik w celu ucieczki zostaly oddane w twoja strone strzaly. Dla mnie skarga bez sensu, tylko, zeby na sile kogos ujebac.

Ale co ty gadasz? Było całkowicie inaczej XDDD

• Zabawne 2

W dniu 1.09.2021 o 10:53, KAPITOZIOMAL napisał:

Byłem przy calej sytuacji to sie wypowiem. Nie mamy obowiazku puszczania zatrzymanych do bankomatu, ma to swoj przelicznik na minuty jaila. Wiec gdy zatrzymany nie ma przy sobie gotowki MOZEMY zawinac go na jaila

Potwierdzam

• Zabawne 1

Witam, Cadet NepNep nr. odznaki 387 z tej strony.

Zatrzymalismy cie za przekroczenie predkosci i zatrzymales sie dopiero przed zieloną 7, wysiadłem i wszystko przebiegało ładnie dopóki nie usłyszałem tego że ręczny spuściłeś, to już była czerwona lampka dla mnie że spróbujesz uciec.
Droczyłeś sie z nami z tym czy przyjmujesz lub nie to cię wyrzuciłem z pojazdu ze względu na to że spuściłeś ręczny. Pobiegłeś na miejsce kierowcy i gdy już wsiadałeś to zacząłem do ciebie strzelać, ale uciekłeś i pojechaliśmy za tobą.
Uciekłeś na czasówkę więc tam się zatrzymaliśmy i czekaliśmy na ciebie. Podbiegłeś na blip wyzwania, dostałeś z parki, poszedłeś na wyzwanie po czym wyszedłeś z serwera.
To ty masz mieć nagranie na moją winę a nie odwrotnie, K00werski z tego co wiem ma nagranie jak poszedłeś na wyzwanie będąć sparaliżowanym, tyle odemnie.

EDIT: Czy tak się odzywa do funkcjonariusza?

n53Mize.png

Upoważniam do udzielania się w temacie osobom które były ze mną na duty, czyli KAPITOZIOMALA i K00werskiego.

Edited by NepNep

szaloom bylem przy calej sytuacji jak mozna zobaczyc na chacie, sytuacja wygaldala tak jak na ssie u huskiego, ze przyjmuje mandat po chwilowej rozmowie z nim, ze to tylko 800$. Huski sie zgodzil jak widac na chacie po chwili zostal wyrzucony z pojazdu po czym z niewiadomego powodu NepNep zaczal do niego strzelac. Huski parafialnie wkuxwil sie, ze sie zgodzil na mandat, ale tak czy siak odpalono ogien w jego strone. Po tych strzalach odpalil silnik i sobie pojechal, a wy lspd za nim. Pozderki

W dniu 1.09.2021 o 11:03, NepNep napisał:

Zatrzymalismy cie za przekroczenie predkosci i zatrzymales sie dopiero przed zieloną 7, wysiadłem i wszystko przebiegało ładnie dopóki nie usłyszałem tego że ręczny spuściłeś, to już była czerwona lampka dal mnie że spróbujesz uciec.

Spuszczając ręczny chciałem jechać do bankomatu.

Droczyłeś sie z nami z tym czy przyjmujesz lub nie to cię wyrzuciłem z pojazdu ze względu na to że spuściłeś ręczny. Pobiegłeś na miejsce kierowcy i gdy już wsiadałeś to zacząłem do ciebie strzelać, ale uciekłeś i pojechaliśmy za tobą.

Mowilem, ze nie wiem bo nie mialem kasy przy sobie

Uciekłeś na czasówkę więc tam się zatrzymaliśmy i czekaliśmy na ciebie. Podbiegłeś na blip wyzwania, dostałeś z parki, poszedłeś na wyzwanie po czym wyszedłeś z serwera.

Tak, ucieklem z serwera bo zachowales sie jak kompletny debil.

To ty masz mieć nagranie na moją winę a nie odwrotnie, K00werski z tego co wiem ma nagranie jak poszedłeś na wyzwanie będąć sparaliżowanym, tyle odemnie.

Upoważniam do udzielania się w temacie osobom które były ze mną na duty, czyli KAPITOZIOMALA i K00werskiego.

Ale kto ci dał pozwolenie na dalszą jazdę? 

Nie musimy jechać z podejrzanym na bankomat, a gdybym się na to zgodził to byś pojechał pod bankomat w radiowozie a nie w swoim aucie.

A i na początku napisałeś że nie masz.

• Zabawne 1

W dniu 1.09.2021 o 11:07, NepNep napisał:

Ale kto ci dał pozwolenie na dalszą jazdę? 

Ja sam sobie dałem, nie potrzebuje twojej decyzji - nie jestem twoim psem na kagancu?

W dniu 1.09.2021 o 11:07, NepNep napisał:

Nie musimy jechać z podejrzanym na bankomat, a gdybym się na to zgodził to byś pojechał pod bankomat w radiowozie a nie w swoim aucie.

A i na początku napisałeś że nie masz.

No napisalem, ze nie mam i co z tego? XD

Super, ze nie musicie jechac z podejrzanym pod bankomat, ale po chXX strzelac do chlopa skoro napsial wam wyraznie, ze chce oplacic mandat?

W dniu 1.09.2021 o 11:10, Husky napisał:

Ja sam sobie dałem, nie potrzebuje twojej decyzji - nie jestem twoim psem na kagancu?

Tym sobie odpowiedziałeś na całą skargę.

Gdzie dowody? Bo z tego screenshota nic nie wynika.

W dniu 1.09.2021 o 11:14, NepNep napisał:

Tym sobie odpowiedziałeś na całą skargę.

Gdzie dowody? Bo z tego screenshota nic nie wynika.

Z tego screenshota wlasnie wynika wszystko, pozdrawiam, czekam na decyzje osoby upowaznionej do sprawdzania skarg, bo widac ze jestes troche niedojxxny

• Kocham To 1

W dniu 1.09.2021 o 11:03, NepNep napisał:

Zatrzymalismy cie za przekroczenie predkosci i zatrzymales sie dopiero przed zieloną 7, wysiadłem i wszystko przebiegało ładnie dopóki nie usłyszałem tego że ręczny spuściłeś, to już była czerwona lampka dla mnie że spróbujesz uciec.

EDIT: Czy tak się odzywa do funkcjonariusza?

n53Mize.png

https://imgur.com/a/FjMjLMv

• Zabawne 1

W dniu 1.09.2021 o 11:26, Husky napisał:

Czy ja ci zaprzeczalem tej akcji XDD?

po prostu daję dowód na to że wszedłeś sobie w czasówkę wtedy kiedy dostałeś z paralizatora

W dniu 1.09.2021 o 11:39, K00werski napisał:

przecież twój kolega wysłał ss z akcji 😛

jak wyslesz nagranie nie zaszkodzi, ale chyba nie wyslesz, bo by to sie nie zgadzalo z waszymi odpowiedziami na forum 😋

W dniu 1.09.2021 o 11:39, K00werski napisał:

przecież twój kolega wysłał ss z akcji 😛

skoro masz niby rację, to daj nagranie, czego sie boisz?

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy