Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja] Serwer DM

Gorkos
 Share

Recommended Posts

Nick: Gorkos
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer, forum, discord] Serwer
Opis propozycji: Tak wiem ze było mówione ze z dm nic nie bedzie robione ale na moje powinno 
- Dodanie lewej strony DM bedzie o co sie bic aktualnie tereny moga miec 2 gangi
- Przywrócenie asortymentu aktualnie na bronie wydaje sie wiecej niz zarabia
- Usuniecie sojuszy i zostawienie tylko gangów z topki lub zrobienie nowej rekrutacji
Aktualnie na dm graja 2-3 gangi nie ma co robic jesli bedzie lewa strona oraz wporowadzone bronie przez panel jestem pewien ze bedzie grało dużo osob aktualnie słabe gangi nie maja jak zarobic ponieważ my mamy 24/7 tereny więc ludzie odchodzą z dma bo nie maja żadnego zarobku patrząc na to ze bronie muszą kupowac za swoje i wychodza tylko na minus.

• Lubię To 4
  • Zabawne 1
  • Kocham To 1

W dniu 27.08.2021 o 14:07, Gorkos napisał:

- Dodanie lewej strony DM bedzie o co sie bic aktualnie tereny moga miec 2 gangi

W sensie że całe los santos jako dm? Z perspektywy organizacji cywilnych to jest bezsensowne!

Cała reszta w porządku 🙂

Edited by Lotus

W dniu 27.08.2021 o 16:54, Lotus napisał:

W sensie że całe los santos jako dm? Z perspektywy organizacji cywilnych to jest bezsensowne!

Cała reszta w porządku 🙂

Kiedys tak bylo i nikt nie mial problemu

W dniu 27.08.2021 o 17:14, Gorkos napisał:

Kiedys tak bylo i nikt nie mial problemu

Kiedys importy zaczynalo sie pod baza org nie pod magazynem obecnie jest do kupna magazyn w los santos dm w calym ls bedzie stanowil problem przy robienie exportow/importow co do proko na nie

W dniu 27.08.2021 o 23:01, ByczekToGigaKox napisał:

Kiedys importy zaczynalo sie pod baza org nie pod magazynem obecnie jest do kupna magazyn w los santos dm w calym ls bedzie stanowil problem przy robienie exportow/importow co do proko na nie

Wystarczyło by jeździć autostradą króta leci przez połowę los santos dokładniej od doków do wyjazdu z ls.

W dniu 27.08.2021 o 23:17, Xenek napisał:

Kolejny DM Update? A komu to potrzebne?  

Obecnie ten ,,DM Update" nie można nazwać DM Update gdyż jest obecnie gorsza sytuacja na dm niż była wcześniej. Wiadomo fajnie spróbować czegoś nowego ale brakuje tych osób co pisały aplikacje, zbierały osoby, wbijały lvl i biły się na dm praktycznie cały czas bo bronie były za saldo org nie za swoje.

Co do propozycji tak

W dniu 28.08.2021 o 00:52, Nerfikus napisał:

Wystarczyło by jeździć autostradą króta leci przez połowę los santos dokładniej od doków do wyjazdu z ls.

Ta a autostrada jest w strefie dm juz nie raz we mnie strzelali na niej w trakcie importu czy exportu. 

Posted (edited)

Można zostawić pasek anty dmu obok molo ta autostrade obok spedycji i cała drogę będziecie mieć przez anty dm

W dniu 28.08.2021 o 05:53, Ojo napisał:

Ta a autostrada jest w strefie dm juz nie raz we mnie strzelali na niej w trakcie importu czy exportu. 

Może to nawet wyglądać tak jak to wyznaczyłem lub zrobić inaczej

CutPaste_2021-08-28_11-09-29-532.jpg

Edited by Gorkos
  • Lubię To 1

W dniu 28.08.2021 o 10:58, Gorkos napisał:

Można zostawić pasek anty dmu obok molo ta autostrade obok spedycji i cała drogę będziecie mieć przez anty dm

Może to nawet wyglądać tak jak to wyznaczyłem lub zrobić inaczej

CutPaste_2021-08-28_11-09-29-532.jpg

Więc do mecha przez strefę musisz.

W dniu 28.08.2021 o 11:28, Ojo napisał:

Więc do mecha przez strefę musisz.

No napisałem ze można to zrobic tez inaczej.

-Zwiększenie mapy na całe LS. Na nie - z tego co wiem mapa została zmieniona tak żeby osoby z organizacji cywilnych nie musiały przejeżdżać przez strefę DM w trakcie importu/exportu.

-Zmniejszenie cen bronii. Na tak - można by było te ceny lekko obniżyć i przywrócić Combaty.

-Usunięcie sojuszy. Na tak - gangi powinny ze sobą rywalizować a nie sojuszować.

• Lubię To 1

• 3 weeks later...