Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[ODRZUCONE] [S] Elajt - psychoo102

Elajt
 Share

Recommended Posts

Twój nick: @Elajt
Nick oskarżonego: @psychoo102
Data zajścia: 27.08.2021 7:02
Powód skargi: Nie wykonywanie swoich obowiązków służbowych.
Opis zdarzenia: Ogólnie tak zbugowały mi się gwiazki na stanowym, dostałem 120 minut odsiadki a wyszedłem z 6 gwiazdkami. Po jakimś czasie od odsiedzenia kary napisałem do funkcjonariusza psychoo102, czy mógłby mi ściągnąć gwiazdki, ponieważ nie zostały mi one ściągnięte podczas więzenia. Odpowiedź, którą otrzymałem brzmiała: "NIE", zapytałem się czy na pewno? odpowiedź którą otrzymałem brzmiała "TAK", po chwili zapytałem się dlaczego, otrzymałem odpowiedź że równie dobrze nie musiało być to zbugowane ponieważ otrzymał informacje że odwalaliśmy w stanowym, tylko że byliśmy w środku więc nie mieliśmy nawet jak odwalać. Zapytałem się więc od kogo ma taką informację że odwalaliśmy i zostałem od razu przekierowany do działu skargi. Wszystkie dowody są przedstawione w linku niżej
Dowodyhttps://imgur.com/a/tKGr5cW
Pozdrawiam.

@MoErównież miał taką samą sytuacje.

• Zabawne 2
  • Kocham To 2

• Global Moderator

Jest to prawda, ty dostałeś jaila o 4:41 a elajt o 4:50 oboje dostaliście powyżej 100 minut więc wyjść z jaila ty powinieneś o godzinie 6:21 a elajt o 6:30. Podczas odsiadki zabiliście funkcjonariusza na służbie więc logiczne, że wam dało gwiazdki. Takich gwiazdek nie ściągamy. Z tego co wiem to zbugowaliście kilof w kopalni.

Dowód na zabicie funkcjonariusza:

image.png.6ad092d2f29d46f68ce7df758cf90d25.png

Dowód na to, że funkcjonariusz był na służbie:

image.png.bb3512b10ecd9526a751548c0e01eceb.png

image.png.02503c9f110565384cc6f8304a7082cc.png

Dziękuję i pozdrawiam. Skarga odrzucona, funkcjonariusz nie miał obowiązku zdjęcia takich gwiadzek.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy