Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[ODRZUCONE] [S] Cytrusek - Bregon.

Srelamorela
 Share

Recommended Posts

Twój nick: Cytrusek
Nick oskarżonego:  Bregon.
Data zajścia: 2021-08-26
Powód skargi:  Zawinięcia na 30m 
Opis zdarzenia: Jade z graczem szajbaa, na gz wyrzuciło mi auto nikogo nie uderzyłem nikogo nie potrąciłem, ale napisałem sory bo obok byli funkcjonariusze, gracz Bregon mnie zatrzymal i zawinal na 30m, chciałem sprawdzic taryfikator napisałem mu o tym, a on ciagle albo przyjmujesz czy nie. daje ss consoli jakies pytanka odpowiem elo.
Dowody

jb v3.PNG

jb v1.PNG

jb v2.PNG

• Zabawne 1

Rozumiem ze ciągła prowokacja na rainbow rzecz codzienna u Ciebie więc zacznijmy. Przeleciałeś chodnikiem nad barierkami dachując oczywiście przy cadetach którzy sobie spokojnie suszyli zbieg okoliczności wiadomo. Nie pierwszy raz mi mówili ze celowo im utrudniasz prowadzenie czynności więc została podjęta próba zatrzymania. Jak to stwierdziłeś nie chce rp spoko. Więc jak widać po logach dostałeś kwotę oraz powód zatrzymania wraz z zapytaniem czy przyjmujesz mandat. Nie uzyskałem odpowiedzi mimo kilku podejść dalej olewałeś te pytanie z powodem ze przeglądasz taryfikator. Rozumiem jak byś dostał niepopraną kwotę czy powód to okej lecz celowe przedłużanie/utrudnianie jest to coś innego. Otrzymałeś karę zgodą z przyjętymi zasadami przeliczająca kwotę na jaila pozdrawiam.

• Zabawne 1
  • Kocham To 1

W dniu 26.08.2021 o 18:06, Bregon napisał:

Rozumiem ze ciągła prowokacja na rainbow rzecz codzienna u Ciebie więc zacznijmy. Przeleciałeś chodnikiem nad barierkami dachując oczywiście przy cadetach którzy sobie spokojnie suszyli zbieg okoliczności wiadomo. Nie pierwszy raz mi mówili ze celowo im utrudniasz prowadzenie czynności więc została podjęta próba zatrzymania. Jak to stwierdziłeś nie chce rp spoko. Więc jak widać po logach dostałeś kwotę oraz powód zatrzymania wraz z zapytaniem czy przyjmujesz mandat. Nie uzyskałem odpowiedzi mimo kilku podejść dalej olewałeś te pytanie z powodem ze przeglądasz taryfikator. Rozumiem jak byś dostał niepopraną kwotę czy powód to okej lecz celowe przedłużanie/utrudnianie jest to coś innego. Otrzymałeś karę zgodą z przyjętymi zasadami przeliczająca kwotę na jaila pozdrawiam.

Ciągła prowokacja? Jaka? No poleciałem przez gz. Raz fakt udawałem głupiego przy nich, drugi raz podjechałem spytać czy powineli szajbee. Dostałem kwotę ale dalej mogę sprawdzić taryfikator. Nie uzyskałeś bo dopiero go uruchamiałem. I nie olewałem, mówiłem sprawdzę taryfikator ale ty nie masz cierpliwości 

• Global Moderator

Przeanalizowałem całą skargę. Funkcjonariusz oczywiście miał prawo wyegzekwować od Ciebie taki mandat. @Bregonrównież popełnia błąd ponieważ nie czeka na to aż gracz da znać czy przyjmuje taki mandat czy go odrzuca. Każdy ma prawo zajrzeć do taryfikatora ponieważ jest on do wglądu publicznego. Skargę odrzucam a Bregon zostaje poinformowany o tym co zrobił źle. W przypadku powtarzania się takich sytuacji zostaną wyciągnięte konsekwencje.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy