Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[PROPOZYCJA] [SERWER] Warianty pojazdów - svprxmebg

svprxmebg
 Share

Recommended Posts

Nick:svprxmebg 

Czego dotyczy propozycja?: [Serwer, forum, discord] - serwera 

Opis propozycji: Odnoszę się do szanownych włodarzy naszego pięknego serwera o dodanie chociaż po jednym wariancie do każdego auta, chodzi mi tu o te auta które nie mają ich wcale. Poprawiło by to różnorodność pojazdów poruszających się po drogach czy na zlotach. Moim zdaniem niektóre auta poprostu odrzucają ich brakiem, mogę nawet poszukać jakiś fajnych wariantów w necie i podesłać odpowiednim osobom jeśli propozycja się przyjmie. 

Pozdrawiam svprxmebg 😄

Edited by svprxmebg
  • Kocham To 1

Fajnie by było dodać również warianty do unikatów, żeby troszkę je zróżnicować oraz pokombinować z innymi pojazdami, bo aktualnie jest ich trochę za mało. Jestem ZA 😉

• Kocham To 1

Ogólnie to nie bo serwer jest autorski więc z internetu ie przejdą a żeby to zrobić trzeba mieć kogoś kto się tym zajmie i mu odpowiednio zapłacić już spory czas leży zatwierdzona propozycja o wrócenie wlotu na maskę sultana ale zwyczajnie nie ma kto tego robić zamysł dobry ale nie wykonalny 

W dniu 21.08.2021 o 16:03, Neirix napisał:

Ogólnie to nie bo serwer jest autorski więc z internetu ie przejdą a żeby to zrobić trzeba mieć kogoś kto się tym zajmie i mu odpowiednio zapłacić już spory czas leży zatwierdzona propozycja o wrócenie wlotu na maskę sultana ale zwyczajnie nie ma kto tego robić zamysł dobry ale nie wykonalny 

https://libertycity.net/files/gta-san-andreas/118558-lamborghini-diablo.html nie przejdą? XD

W dniu 21.08.2021 o 21:02, Kaer napisał:

Zmienili trochę więc już ich 😛 ale jak spojrzałem inne https://libertycity.net/files/gta-san-andreas/118608-mclaren-f1.html to trochę jest w tym racji hah no ale nie jest mowa o podmiankach tylko wariantach więc.. warianty mam nadzieję że ktos wynajęty robił bo ch****e są w większości czyli dalej polskie xD

W dniu 21.08.2021 o 16:03, Neirix napisał:

kazdy pojazd ekskluzywny jest z neta niektore lekko po zmieniane wiec to roznicy nie zrobi jak dadza warianty z neta , propka oczywiscie na tak

• Kocham To 1

• Supporter
W dniu 22.08.2021 o 08:12, Snake napisał:

Można tak wogóle sprawdzić jak wyglądają wszystkie warianty w furach? 

niektóre a w sumie większość wariantów możesz sobie zobaczyć w ,,archiwalnych" drobnych zmianach, link załączę ci poniżej:

Co do samej propozycji jestem na tak

• Kocham To 1

• 4 weeks later...