Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

Postępy prac RAGE - #3


Virelox
 Share

Recommended Posts

 • Zarząd

baner_forum.png

 

Witajcie w długo wyczekiwanej kolejnej części postępu prac na RAGE.
Tak jak zapowiadaliśmy dzisiaj zaprezentujemy Wam nieco dłuższy film od poprzednich, nie przedłużając zapraszamy do oglądania 😉

 

 

 

 

 • Lubię To 4
 • Zabawne 1
 • Kocham To 21
Link to comment
Share on other sites

Kozak

Można by zrobić pracę lotnicza też bo podejrzewam że nie jedna osoba by się zgodziła polatać samolotem w pracy jak i helikopterem

 • Lubię To 1
Link to comment
Share on other sites

Obawiam się, że przez Rage, paradise upadnie bo ludzie się przeniosą a na moim laptopie mam lagi na paradise co mowa w gta 5...

 • Lubię To 1
Link to comment
Share on other sites

W zasadzie mógłbym przyczepić się do paru rzeczy/szczegółów wymienionych w materiale, aczkolwiek jakoś nie mam ochoty na otrzymanie 20pkt od wielkiego Pana programisty, więc mogę powiedzieć jedynie że tzw. Fast Reload na gta5 nie ma według mnie żadnego sensu, zakładając że system obrażeń będzie wzięty z singla - online. 1s szybsze przeładowanie raczej nie zrobi różnicy, oczywiście też zależy o jakim fast reloadzie mowa (tym pierwszym - a wystrzelam sobie 300 naboi; tym drugim - brak animacji przeładowania podczas biegu) raczej jak przeładowywujesz broń to nie stoisz przed przeciwnikiem, zwłaszcza że można schować się bezpiecznie za zasłoną (pod klawiszem Q)

A co do tych dobrych rzeczy to prace dorywcze jak i ekwipunek zostały przedstawione bardzo fajnie, ciekawie. Można by powiedzieć że jest to autorski pomysł. Szczególnie moją uwagę zwróciły boty atakujące konwojenta - typowa zagrywka Online, ale za to niespotykane na serwerach społeczności. Nie spostrzegłem tam żadnej minigierki, a to dobrze bo nie widziałoby mi się przeklikiwać jednej rzeczy tyle razy.

 • Lubię To 2
Link to comment
Share on other sites

No powiem <cenzura> że ta robota jest <cenzura> Będzie grane!

W dniu 20.08.2021 o 20:33, Ricky napisał:

W zasadzie mógłbym przyczepić się do paru rzeczy/szczegółów wymienionych w materiale, aczkolwiek jakoś nie mam ochoty na otrzymanie 20pkt od wielkiego Pana programisty.

Komuna i tyle

Link to comment
Share on other sites

No co tu dużo mówić - propsy. Drzewko umiejętności to naprawdę fajna rzecz która zmotywuje graczy do wykonywania aktywności serwerowych a system w którym nie musisz jako gracz się zmuszać do grania tylko jednej najlepszej zarobkowej pracy zamiast tego ulepszając  ta swoja ulubiona to coś co całkowicie zmienia i ulepsza rozgrywkę nie prowadząc przy tym do nudnego i męczącego grindingu. Jeżeli chodzi o ten efekt "przełączania" (jak jest interakcja) to jest fajny ale opcjonalna możliwość jego wyłączania też nie byłaby zła.

 • Kocham To 1
Link to comment
Share on other sites

O kurde zapowiada się niesamowicie... Czekam z niecierpliwością na dalsze prace, a jeszcze bardziej na start serwera 🙂 Pozdrawiam. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×
×
 • Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy