Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[ODRZUCONE] [Skarga] na gracza La_Chmura

ogmajkel
 Share

Recommended Posts

Twój nick: ogmajkel
Nick oskarżonego oraz jego link do konta (jeżeli posiada): La_Chmura 
Data wydarzenia: 19.08.2021 
Opis zdarzenia: Generalnie jechałem sobie autem przejechałem obok policji, zobaczyłem jak zielony sultan policyjny potrącił jakiegoś gracza w czerwonym previonie bodajże, więc pojechałem za nim i powiedziałem do niego policyjną prowokacja i go wyprzedziłem, po komendach od funkcjonariusza zatrzymałem się od razu a ten do mnie wysiadaj masz 3 sekundy żeby wyjść, wyszedłem chciałem odegrać rp bo taką mam postać niestety zostało mi to uniemożliwione przez gracza podanego wyżej zostałem od razu skuty i zawieziony na komendę i dostałem 40 minut co jest żartem bo powinno się to skończyć na mandacie albo chociaż dobrej zabawie na odegranie rp bo chyba w większości o to tutaj chodzi, "DOBRA ZABAWA" to niestety nie była, widocznie kolega ma jakieś problemy chce się wyżyć na gierce psuć innym zabawe. Wiem że jego obroną będzie jakieś mówienie hwdp oraz jp, ale szczerze? To jest żart ze strony policjanta. Oraz aktualnie za śmianie się z gracza chmura za to co zrobił dostałem kolejne 30min XDD, TAK DOSTAŁEM kolejne 30min, z mojej strony to tyle mam nadzieje że gracz w sensowny i merytoryczny sposób się wypowie. I jeszcze jedno serio gracze sapd, nie mówię tu o wszystkich są spoko ziomki co umią się zachować normalnie a niestety jakiś dwóch panów co może dostali jakiejś męskiej menopauzy nie potrafią.

Pozdrawiam serdecznie ogmajkel.

Ps. Chciałbym również dostać jakieś odszkodowanie za zmarnowanie aż 1 godziny gdzie mógłbym wykorzystać lepiej ten czas rozgrywki:/

Chce jeszcze dodać że chętnie rozwiązał bym tą całą sytuację na discordzie może być z udziałem świadków albo normalne wyjaśnienie sprawy.

Zrobiłem szybki research na temat pana La_Chmura przeanalizowałem większość skarg na owego gracza i widzę że nie tylko wobec mojej osoby zachował się nieadekwatnie, no cóż może pora zrobić sobie przerwę?

Edited by ogmajkel
  • Lubię To 1
  • Zabawne 1

• Moderator

Skarga jest na członka frakcji SAPD, napisałeś ją w złym miejscu, przenoszę do odpowiedniego działu. 

• Supporter
W dniu 19.08.2021 o 18:47, Pamtikov napisał:

@La_Chmuraproszę o wypowiedź

Jasne. Mieliśmy pościg i zakończyliśmy go na mechu gdzie znajdowała się osoba która napisała skargę w pojeździe Wraith, chciałem przejechać na drogę i opuścić mechanika, po czym osoba która pisze skargę zaczeła mówić ,,JP" ((standard ze strony osób prowokujących)), po czym zaczął jechać za mną gdzieś koło wjazdu na rainbow zaczął krzyczeć tą swoją policyjną prowokację. Sprawdziłem czy jest jednostka bullet żeby rozpocząć pościg bo również przekroczył prędkość, więc puściłem binda sygnały świetlne dźwiękowe i zacząłem za nim jechać. Na zakręcie kierowca wraith'a wywalił czaple w palme na The Strip i zniszczył mu się silnik, ((znając życie i pytając każdego funkcjonariusza po kolei, że jak by silnika nie zepsuł to by jechał dalej ale to szczegół)), poczym odjechał kawałek i dopiero się zatrzymał. Owszem kazałem mu opuścić pojazd jednakże osoba która napisała skargę odpalała silnik, oddałem strzały ostrzegawcze po czym dopiero się zatrzymał. Dlaczego kazałem mu od razu opuścić pojazd? Ze względu zagrożenia na drodze i wszelakich prowokacji. Powód jaki dostał był to A08 - Prowokacje służb mundurowych. Pozdrawiam

• Kocham To 3

Posted (edited)
W dniu 19.08.2021 o 18:47, Pamtikov napisał:

1. Dowody, dodaj dowody, bo mało mnie interesuje Twój research na temat funkcjonariusza a historyjkę każdy może wymyśleć.

@La_Chmuraproszę o wypowiedź

Po pierwsze pozwolę sobie zacytować.

Jeżeli zachowanie funkcjonariusza jest niezgodne z regulaminem, należy stworzyć osobny temat i napisać skargę, popartymi mocnymi dowodami - choć 'moc" dowodu nie ma dla nas znaczenia.

Więc tak research powinien Cię obchodzić bo to już nie pierwsza i nie ostatnia raczej skarga skoro panu Chmura znowu uchodzi coś na sucho, skoro jesteś liderem powinieneś brać to pod uwage, w sumie to tyle nie chce z Tobą wchodzić w dyskusję skoro sprawa nie dotyczy bezpośrednio Ciebie.

pozrawiam 😉

W dniu 19.08.2021 o 19:15, La_Chmura napisał:

Jasne. Mieliśmy pościg i zakończyliśmy go na mechu gdzie znajdowała się osoba która napisała skargę w pojeździe Wraith, chciałem przejechać na drogę i opuścić mechanika, po czym osoba która pisze skargę zaczeła mówić ,,JP" ((standard ze strony osób prowokujących)), po czym zaczął jechać za mną gdzieś koło wjazdu na rainbow zaczął krzyczeć tą swoją policyjną prowokację. Sprawdziłem czy jest jednostka bullet żeby rozpocząć pościg bo również przekroczył prędkość, więc puściłem binda sygnały świetlne dźwiękowe i zacząłem za nim jechać. Na zakręcie kierowca wraith'a wywalił czaple w palme na The Strip i zniszczył mu się silnik, ((znając życie i pytając każdego funkcjonariusza po kolei, że jak by silnika nie zepsuł to by jechał dalej ale to szczegół)), poczym odjechał kawałek i dopiero się zatrzymał. Owszem kazałem mu opuścić pojazd jednakże osoba która napisała skargę odpalała silnik, oddałem strzały ostrzegawcze po czym dopiero się zatrzymał. Dlaczego kazałem mu od razu opuścić pojazd? Ze względu zagrożenia na drodze i wszelakich prowokacji. Powód jaki dostał był to A08 - Prowokacje służb mundurowych. Pozdrawiam

Na zakręcie kierowca wraith'a wywalił czaple w palme na The Strip i zniszczył mu się silnik, ((znając życie i pytając każdego funkcjonariusza po kolei, że jak by silnika nie zepsuł to by jechał dalej ale to szczegół)),  

Tak masz rację szczegół który nic nie wnosi do całej sprawy bo chodzi o to co było a nie gdybanie co by było gdyby, z tego co widziałem to już któryś raz sobie tak gdybasz pod skargami ale to "SZCZEGÓŁ".

poczym odjechał kawałek i dopiero się zatrzymał. Owszem kazałem mu opuścić pojazd jednakże osoba która napisała skargę odpalała silnik, oddałem strzały ostrzegawcze po czym dopiero się zatrzymał. 

Owszem racja dojechałem kawałek żeby dojechać na pobocze żeby nie utrudniać ruchu na drodze, silnik odpaliłem i zgasilem jeden raz. I podsumowując tą twoją piękna wypowiedź zaprzeczasz sobie sam w tym zdaniu pisząc, odjechał kawałek i dopiero się zatrzymał (tak to prawda) a później oddałem strzały po czym dopiero się zatrzymał (to już trochę śmierdzi panie chmura), jak kolega oskarżony strzelał byłem w aucie i miałem rozwalony silnik, nie było żadnych szans żebym odjechał.

Dlaczego kazałem mu od razu opuścić pojazd? Ze względu zagrożenia na drodze i wszelakich prowokacji.

Zagrożenie na drodze hmm był wypadek to może zamiast od razu skuć kogoś to warto pogadać czy wszystko z panem dobrze, inni policjanci sapd potrafią odegrać fajne rp, "wszelkie" prowokację to za duże pojęcie UWAGA była to mała szpilka który mówi większość ludzi na wyspie do was ale jeśli jest was w sapd tylko 2 to spokojnie się nie odzywacie 😕

A no tak bo łatwiej złapać kolesia co powie jp i ścigać go 7 radiolami niż pojechać we dwóch czy samemu nawet i później odpuścić jak już ucieknie i nie dasz rady go znaleźć, no ale tak przecież nie ma co innego do roboty jak jeździć po całej mapie://

Dlaczego kazał mi opuścić pojazd? Nie wiem.

Edited by ogmajkel
  • Zabawne 1

• Supporter
W dniu 19.08.2021 o 19:17, ogmajkel napisał:

a później oddałem strzały po czym dopiero się zatrzymał (to już trochę śmierdzi panie chmura)

owszem tutaj pomyliłem się lecz nie chciałem edytować wypowiedzi żeby nie było że sobie coś kasuje bo coś źle napisałem. Miało być: oddałem strzały ostrzegawcze po czym dopiero opuścił pojazd.

może zamiast od razu skuć kogoś to warto pogadać czy wszystko z panem dobrze

miałeś znaczek informujący o chęci odgrywania Role Play? bo nie sądzę ((akurat znalazłem tego ss'a bo robię je jeżeli ktoś przekracza prędkość itp. itd)
znRvN8O.png

zresztą dalej brak jakichkolwiek dowód na moją winę więc na obecną chwilę kończę swoją wypowiedzieć 

• Lubię To 1
  • Kocham To 2

W dniu 19.08.2021 o 19:41, La_Chmura napisał:

owszem tutaj pomyliłem się lecz nie chciałem edytować wypowiedzi żeby nie było że sobie coś kasuje bo coś źle napisałem. Miało być: oddałem strzały ostrzegawcze po czym dopiero opuścił pojazd.

miałeś znaczek informujący o chęci odgrywania Role Play? bo nie sądzę ((akurat znalazłem tego ss'a bo robię je jeżeli ktoś przekracza prędkość itp. itd)
znRvN8O.png

zresztą dalej brak jakichkolwiek dowód na moją winę więc na obecną chwilę kończę swoją wypowiedzieć 

Powiem tak rp odgrywam cały czas większość ludzi co mnie zna wie że w większości sprawach jest ono odgrywane, zmieniam głos oraz używam komendy o znaczku rp dowiedziałem się przed chwilą że można sobie ustawić w sumie dzięki za pro tip, ale czy to coś zmienia? Czemu nie mogłeś wejść w jakąś interakcję chociaż się odezwać wytłumaczyć coś? Siedziałeś cicho od powiedzenia komendy masz 3 sekundy żeby wyjść, nic zero żadnej rozmowy ciche siedzenie i może i uśmiech przed komputerem że się kogoś wsadziło do paki. W skrócie czysty must win ://

zresztą dalej brak jakichkolwiek dowód na moją winę więc na obecną chwilę kończę swoją wypowiedzieć 

Na co mam dać dowód skoro piszemy jak było i się to po części składa?

Dowód na to że siedzę w więzieniu?

Czasami wydaje mi się że na paradisie trzeba mieć odpalonego sterama żeby mieć jakiekolwiek dowody do niektórych spraw.

@La_Chmura jeśli jesteś chętny zapraszam na disocrd 🙂

• Zabawne 3

skoro jesteś liderem

Słaby ten research, bo to ja jestem liderem, co widać nawet tu:

image.png.0a630f0ad9100c4a0af55e60c91c2364.png

Jednakże wracając do skargi, przydałby się chociaż zrzut ekranu.

• Zabawne 2

Zrzut ekranu że siedzę w więzieniu? Bardzo dobry dowód w sprawie 😮

Pozwolę kolejny raz sobie zacytować:

"Słaby ten research, bo to ja jestem liderem, co widać nawet tu"

Nie żeby coś ale nie robiłem researchu na twoją osobę 

"Zrobiłem szybki research na temat pana La_Chmura"

Czytanie ze zrozumieniem

pozdrawiam ogm 😉

W dniu 20.08.2021 o 14:57, Kajersky napisał:

Nie zmienia to faktu na brak dowodów na winę funkcjonariusza.

Dobra, mam pytanie do Ciebie jakiego ss zrobił byś w tej sytuacji? W jakim miejscu. Wiem że najlepiej bronić swoich, ale też czasami warto przyznać się do błędu.

image.png.d03e3c842c919c3ee68693fb66fba4a6.png

Nie został spełniony warunek, skąd mam wiedzieć, że tego nie zmyśliłeś?

W dniu 20.08.2021 o 15:02, ogmajkel napisał:

jakiego ss zrobił byś w tej sytuacji?

Ja bym nagrał, karty graficzne posiadają dedykowane do tego programy, Windows 10 to samo.

Odrzucam.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy