Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja] [Srerwer] <Spedycje Kolejowe> -Kela989

Kela989
 Share

Recommended Posts

Nick: Kela989

Czego dotyczy propozycja: [Serwer]

Opis Propozycji:  Spedycja Kolejowa to nowa praca która byłaby od 30 lv. Na spedycji kolejowej woziło by się takie ładunki jak: węgiel, drewno, kamień i inne surowce. Mógłby być też przewóz miejski czyli coś takiego jak metro dla obywateli serwera. Przejazd przez ulicę mógłby wyglądać jak w realu czyli rozstawione by zostały rogatki.  Myślę, że byłoby to dobre urozmaicenie naszego serwera, a nie tylko puste tory.

• Zabawne 1

Widzę, że poprzedni temat w tej kwestii trafił do archiwum, więc jeszcze raz...

NIE

Spedycja kolejowa sama w sobie nie jest złym pomysłem, ale gra nie jest na to przygotowana. Sieć kolejowa jest bardzo uboga i jest to praktycznie jeżdżenie w jednym kierunku, bo brak choćby mijanek. Zresztą tak jest chyba w każdej części GTA - jeżdżą pociągi, ale pełnią rolę wypełniacza tła urealistyczniającym rozgrywkę. Poza tym trzeba byłoby wprowadzić dodatkowe elementy, jak pociągi, stacje rozładunkowe, co zapewne wiązałoby się z lagami. No i oczywiście pociągi musiałby się przenikać, co według mnie psuje rozgrywkę.

• Lubię To 1

Tirówka wyjaśniła, skoro poprzednie nie przeszly to ta też nie ma szans, chociaż i tak byłbym za pracą motorniczego ale niestety zbędne w ch*j 

• 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy