Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja][Serwer]Niewidzialni dla SAPD

GolabZPW
 Share

Recommended Posts

Nick:GolabZPW
Czego dotyczy propozycja?: Serwera MTA
Opis propozycji:Może by tak dodać niewidzialność dla graczy przed SAPD bo te pościgi nie mają sensu jak oni za każdym razem cię widzą i nie da się uciec bez maski a nie każda organizacja może nosić maski,dzisiaj sobie stałem po drugiej stronie mapy a ci przyjechali żeby mnie zgarnać z drugiego końca bo mnie widzieli na mapce troche to nie fer...

• Lubię To 1

Ogólnie system namierzania przestępców przez SAPD powinien być zmieniony, o czym już kiedyś wspominałem. SAPD powinna być informowana o namierzeniu poszukiwanego tylko w przypadku, gdyby ten znalazł się w obszarze ich działania (np. w promieniu 250 m). Wówczas znacznik gracza z białego zmieniałby się na czerwony, czyli w przeciwieństwie do tego, co jest aktualnie, przestępcy pozostający w ukryciu na mapie byliby oznaczeni na biało, jak reszta graczy. Gdyby poszukiwanemu udało się oddalić na większą odległość niż 250 m i pozostać tak przez np. 30 sekund, znikałby z mapy (znacznik gracza z czerwonego zmieniałaby się na biały). Aby było sprawiedliwie, przestępcy też powinni być informowani, że w pobliżu znajduje się patrol SAPD. By dać jednak Policji fory, dopiero po zbliżeniu się na odległość np. 100 m (znacznik policjanta stawałby się niebieski). Oczywiście, gdyby tak lub w podobny sposób funkcjonował system poszukiwań, należałoby całkowicie usunąć możliwość stawania się niewidzialnym, zarówno przestępców, jak i policjantów, co obecnie nie raz prowadzi do niebezpiecznych sytuacji na drodze.

Nie sądzę jednak, by komuś chciało się dokonywać aż tak dalece idących zmian. A i pewnie funkcjonariusze SAPD zaczęliby narzekać, że mają znacznie trudniej.

Edited by Outlawek
  • Kocham To 2

• Administrator

Propozycja została już przedstawiona przez lidera SAPD do Brzyśka. Będzie wprowadzone 

• Lubię To 1
  • Szokujące 1
  • Urocze 1
  • Kocham To 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy