Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[ZAAKCEPTOWANE] [S] Skarga na foksiak

BaKuSiEk
 Share

Recommended Posts

Twój nick:  BaKuSiEk
Nick oskarżonego:  foksiak
Data zajścia: 01.08.2021 ok. godz 20
Powód skargi:  Ciągłe prowokoacje na czacie premium
Opis zdarzenia:  Pisałem sobie z ludźmi ze swojego gangu na czacie premium po czym nie wiem czemu foksiak zawsze musiał komentować to co ja pisze. To nie była pierwsza taka sytuacja tylko już któraś z kolei. Od samego początku się czepił mnie jakbym mu coś zrobił. Serio jeśli masz jakiś problem do mnie to mi to po prostu napisz. Skoro pełnisz taką ważną rolę w SAPD to zachowuj się w taki sposób w jaki powinieneś.
Dowodyimage.png.b45787289cc56b1a8925da4f7a2604dd.png Wycinek z discorda czatu premium. Ja za tamtą sytuacje już zostałem ukarany więc czekam na to samo w drugą stronę. Pozdrawiam 🙂

• Lubię To 1
  • Kocham To 1

image.png.b585c0a356f313f4deade78f9a0e798a.png
No skoro pisze takie rzeczy to chyba jest mega ważny śmiejąc się z Improverów w SARA. Wiem też, że to nie jego pierwsza skarga za prowokacje. Nudzą mnie takie jego zaczepki bo człowieka nie znam i za każdym razem komentuje wszystko to co napisze. Ja rozumiem, że wiek dorastania jest trudnym ale szukanie atencji na czacie premium jest żałosne.

• Lubię To 2

W dniu 1.08.2021 o 21:14, BaKuSiEk napisał:

Twój nick:  BaKuSiEk
Nick oskarżonego:  foksiak
Data zajścia: 01.08.2021 ok. godz 20
Powód skargi:  Ciągłe prowokoacje na czacie premium
Opis zdarzenia:  Pisałem sobie z ludźmi ze swojego gangu na czacie premium po czym nie wiem czemu foksiak zawsze musiał komentować to co ja pisze. To nie była pierwsza taka sytuacja tylko już któraś z kolei. Od samego początku się czepił mnie jakbym mu coś zrobił. Serio jeśli masz jakiś problem do mnie to mi to po prostu napisz. Skoro pełnisz taką ważną rolę w SAPD to zachowuj się w taki sposób w jaki powinieneś.
Dowodyimage.png.b45787289cc56b1a8925da4f7a2604dd.png Wycinek z discorda czatu premium. Ja za tamtą sytuacje już zostałem ukarany więc czekam na to samo w drugą stronę. Pozdrawiam 🙂

Nie wiem po co manipulujesz dowodami, to ty zacząłeś się mnie czepiać, a teraz wysyłasz ssy które są wycięte z kontekstu. (Dopisze resztę jak wrócę)

Edited by foksiak
  • Lubię To 1

Ale jaka manipulacja dowodami xDDD Jeszcze zanim byłem w SARA to komentowałeś co piszę na premium i przez taki czas to ignorowałem. Z resztą tak jak pisałem to już nie pierwsza skarga na Ciebie za prowokacje. Chcesz na mnie napisać skargę to napisz nową mi to lotto. Nie dostałem od samego początku grania żadnego warna ani nic takiego bo nie wdawałem się w kłótnie z debilami ale ile można tego czytać. W końcu po tym czasie Ci odpisałem i mi się oberwało więc liczę, że zadziała to w obie strony. Tyle mam do powiedzenia. Naprawdę zastanów się czy szukanie zaczepki to dobry sposób na atencje. Naura.

W dniu 2.08.2021 o 14:13, BaKuSiEk napisał:

Ale jaka manipulacja dowodami xDDD Jeszcze zanim byłem w SARA to komentowałeś co piszę na premium i przez taki czas to ignorowałem. Z resztą tak jak pisałem to już nie pierwsza skarga na Ciebie za prowokacje. Chcesz na mnie napisać skargę to napisz nową mi to lotto. Nie dostałem od samego początku grania żadnego warna ani nic takiego bo nie wdawałem się w kłótnie z debilami ale ile można tego czytać. W końcu po tym czasie Ci odpisałem i mi się oberwało więc liczę, że zadziała to w obie strony. Tyle mam do powiedzenia. Naprawdę zastanów się czy szukanie zaczepki to dobry sposób na atencje. Naura.

Ale to ty dzwonisz, od początku zacząłeś coś pisać w moją stronę i nie tylko, np. w stronę @oldziko
np. image.png.1d5d8d9c660a90057dc9305815f432da.png

Ale zacznijmy od mojej wersji podepne tutaj przykłady, bo nie wiem co dokładnie napisać jeśli ssy są wycinane specjalnie, w sposób kontrowersyjny pokazującą że to ja coś robię, a tak naprawdę to ty cały czas do mnie startujesz.

np. Wczoraj, godzina 17sta wchodzę na serwer, witam się z graczami na chacie premium, tradycyjnie puszczam bind z ogłoszeniem o linku z zaproszeniem. Na to ty, całkowicie nie pytany piszesz takie coś: image.png.23607d09e0a9f0f904a939f6c8b8bdd9.png
Raczej logiczne, że gracz który ma powyżej 10h przegranych nie będzie mógł skorzystać z linku, akurat nigdy ode mnie go nie otrzymałeś, co potwierdza że w tym momencie zacząłeś szukać zaczepki. Sytuacje zignorowałem.
image.png.5859f3395e1b045089d2039a1dca37bc.png
??
image.png.223dcd916e55123fa6b4c17b092177aa.png
Domyślam, się że za to otrzymałeś upomnienie, lecz nie wiem. W tym to nawet udziału nie brałem, ale twierdzisz inaczej.
image.png.4b247f7ab3664759e4615f31ad03bbc2.png
image.png.03a1fb0e43a630c58bf13f817435bfc6.png

W tym czasie, gdy napisałem image.png.072d27cc6d592cb0130bcc5748bae044.png była gadka o ilości godzin przegranych w tygodniu, a ty napisałeś, że w tym tygodniu zrobiłeś 100h+, więc napisałem abyś z domu wyszedł, bo im więcej siedzi się przy komputerze to jest coraz gorzej. 
image.png.a0ee800d5cf48f9903bbbb13d8d442a0.png
image.png.86ec9d88e9dd6a3f997215df6148736e.png

Przyczepiłeś się do mojej rangi w SAPD, więc ja odparłem na to, że siedzisz w SARA na Improverze, nie widzę tutaj tekstu prowokującego w stronę SARA, bo go sobie dodałeś w poniżej dodanej odpowiedzi
 image.png.db8fa814237ba663c1408e7a22dd9ec8.png (akurat tutaj źle złożyłem swą wypowiedź, ale wyżej napisałem to w sposób o jaki mi chodziło i do czego prowadziła owa wypowiedź)

Na to ty odparłeś bez żadnego argumentu: image.png.a3b5f401f7dd4915fd51912e18cec077.png, ok lecz gdzie jest tego definicja. Jak udaję policjanta, bo jestem w SAPD? To że jesteśmy w SAPD to jesteśmy pseudo-policjantami udających tych z irl czy jak? Bo nie rozumiem, to tak jakbym ja napisał, że udajesz mechanika bo jesteś w SARA no wtf
image.png.7c9aed1b033a37b29a403d5e3dd7784d.png
I tutaj jest twoja wypowiedź, która przekręcała moją, nawet o tym wspomniałem: image.png.4c57cefa377fa5d6e97f4c6151b43b1d.png

Dodam, że wszystko znajduje się na kanale discord Paradise: image.png.b2b5fccf50e48d65d997e5dd89a4b1af.png

• Lubię To 1

No wklejasz to za co ja dostałem już kare? xD Skarga jest na Ciebie więc nie wiem w jaki sposób to ma tłumaczyć Twoje zachowanie. A co do linku za 5k to trochę było inaczej masz porównaj sobie godziny image.png.91cbcd44e5725274bf0f1f9f6dacc00d.png
Naprawdę jak chcesz mi wygarnąć to mnie na priv zwyzywaj a nie bawisz się w podchody na czacie premium. Ode mnie tyle i już nie wdaje się z Tobą w żadną dyskusję. 

W dniu 2.08.2021 o 14:46, BaKuSiEk napisał:

No wklejasz to za co ja dostałem już kare? xD Skarga jest na Ciebie więc nie wiem w jaki sposób to ma tłumaczyć Twoje zachowanie. A co do linku za 5k to trochę było inaczej masz porównaj sobie godziny image.png.91cbcd44e5725274bf0f1f9f6dacc00d.png
Naprawdę jak chcesz mi wygarnąć to mnie na priv zwyzywaj a nie bawisz się w podchody na czacie premium. Ode mnie tyle i już nie wdaje się z Tobą w żadną dyskusję. 

a tu z tym linkiem akurat my bad, bo nie scrollowałem wyżej
Ale dzięki, że napisałeś jak coś wyżej było bo np to. 
image.png.390e2d5f04c88e5079c7b483bfb86115.png
odbieram to za bezsenswoną zaczepke 
image.png.2310f0d68f6e6c129195beb5fca0797a.png
Tu akurat wspomniałem o tym tekście, ponieważ napisałeś że "mnie ziomek z własnej frakcji chciał podkonfić xd"
A jak wie dużo osób to składanie jakiś wniosków o ukaranie na kumpla nie występuje pierwszy raz, lecz jest to normalne bo ktoś nie toleruje np. odwalania
Więc, owy tekst nie miał zamiaru ciebie sprowokować/urazić

Edited by foksiak
  • Lubię To 1

Ja powiem tak, skarga mi śmierdzi hipokryzją, że aż przez filtropochłaniacz z maski gazowej to czuje. 

W dniu 2.08.2021 o 12:59, BaKuSiEk napisał:

Nudzą mnie takie jego zaczepki bo człowieka nie znam i za każdym razem komentuje wszystko to co napisze

To samo wynika z dowodów przedstawionych przez foksiaka, że to Ty komentujesz jego wypowiedzi np. wypowiedź o bólu głowy foksiaka.

W dniu 2.08.2021 o 14:46, BaKuSiEk napisał:

Skarga jest na Ciebie więc nie wiem w jaki sposób to ma tłumaczyć Twoje zachowanie.

No nie wiem, jakby mnie ktoś bił kijem bejsbolowym to bym mu ten kij zabrał albo go kopnął, a nie się uśmiechał jak za przeproszeniem debil. 

Podsumowując, oboje panowie nie jesteście święci i jeden z drugim tworzy perpetum debile nakręcając się nawzajem. Ostatni raz widzę @foksiakz twojej strony reakcje na zaczepki i jakiekolwiek zaczepki Bakuśka. Potraktuj to jako slowne upomnienie.

• Lubię To 5
  • Zabawne 1
  • Kocham To 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy