Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja] [Serwer] Pożyczki z serwerowego banku. KaN05

KaNo1
 Share

Recommended Posts

Nick:  KaN05
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer]

Opis propozycji: System działał by tak że jak by się wzięło kredyt  (dowolna kwota lub konkretne sumy) to by się oddawało z lekką dopłatą.

Kredyt sam by się opłacał po otrzymaniu wypłaty i z wypłaty by zabierało 50% (50% może ulec zmianie). Też by była możliwość spłacenia tego kredytu przez pójście do banku i wpłacenie dowolnej kwoty na spłatę kredytu.

Wielkość kredytu by zależała od konkretnego lvl postaci bądź zaufania od banku. Żeby nie było tak że początkowy gracz może wziąć maksymalny kredyt. kredyt by zaczynał się od 5k do max 1kk. 

Kredyt można było by wziąć od 5lvl żeby nie dochodziło do takiej sytuacji że są robione multikonta z 1 lvl i biorą kredyt i dają ten kredyt innemu graczowi bądź na swoje konto.

Bardziej propozycja przyjmie się na RageMP niż na MTA. Dlaczego bardziej na Rage niż MTA? Powód jest prosty, otóż gospodarka serwerowa.

Propozycja też się dotyczy serweru na RageMP. 

Pozdrawiam

KaN05

Edited by KaNo1

Bez tego automatycznego pobierania z wypłaty jestem na tak.   A no i 5 lvl wbić to kilka minut więc dość niski limit.   Ja proponowałbym coś typu 20-30lvl

Zrobić konto wziąć pożyczkę sprzedać kasę itd. Od tego masz graczy a nie żeby jakiś niedopracowany system oceniał czy można ci dać milion czy nie. No i w skorcie dobre ułatwienie nie masz kasy kupujesz auto sprzedajesz i spłacasz z zyskiem Emm 

W dniu 31.07.2021 o 12:15, Avi_essa napisał:

Bez tego automatycznego pobierania z wypłaty jestem na tak.   A no i 5 lvl wbić to kilka minut więc dość niski limit.   Ja proponowałbym coś typu 20-30lvl

5lvl mógłby ulec zmianie. To zależy od administracji serwera. 

W dniu 31.07.2021 o 12:48, Neirix napisał:

Zrobić konto wziąć pożyczkę sprzedać kasę itd. Od tego masz graczy a nie żeby jakiś niedopracowany system oceniał czy można ci dać milion czy nie. No i w skorcie dobre ułatwienie nie masz kasy kupujesz auto sprzedajesz i spłacasz z zyskiem Emm 

Jakby się płaciło podatek to mogło być inaczej niż teraz jest. 

Na NIE. Każdy cejot brałby max kwotę pojeździłby sobie fajnym autkiem a po tygodniu znudziłby się grą, żeby coś mieć trzeba się trochę pofatygować.

W dniu 5.08.2021 o 13:54, Xenek napisał:

Każdy cejot brałby max kwotę pojeździłby sobie fajnym autkiem a po tygodniu znudziłby się grą,

Początkowy gracz by nie mógł brać maksymalnego kredytu. Ja myślę że to by zależało od lvl czy  zaufania banku do gracza.