Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja] [Serwer/Forum] Modyfikacja, bądź usunięcie działu Zgody na transakcje - Loco

Loco
 Share

Recommended Posts

Nick: Loco
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer/forum]
Opis propozycji: Witam przychodzę z propozycją by zmodyfikować dział ,,Zgody na transakcje" na forum bądź całkowicie go zlikwidować. Wiem, że jest już tego typu propozycja na forum, ale po moim ostatnim komentarzu zdechła i nikt się tam nie wypowiada. 

Jest to absolutna niedorzeczność, że gracze nie mogą sprzedawać swoich pojazdów za taką cenę jaką chcą (już pomijając to, że pojazd jest pierwszy, drugi, osiemdziesiąty na serwerze) i są uzależnieni od administracji, która w większości nie zna się na cenach pojazdów i nie powinna się tym zajmować, nie zaakceptuje nam zgody, bo "TeN pOjAzD nIe JeSt TyLe WaRt" (tu wklejcie sobie zdjęcie któregokolwiek brainleta). Prawda jest taka, że pojazd jest wart tyle ile ktoś jest w stanie za niego dać. Sam jestem z tych, którzy wolą przysłowiowo przepłacić i mieć z głowy. Chcemy sobie kupić wóz na który długo zbieraliśmy, bardzo nam na nim zależy, a tu ch*j, przychodzi łepek i dupa cyce wadowice pojazd nie jest tyle wart i ch*j nie możecie wykonać transakcjiXD śmiech na sali

Jak już mówimy o zajmowaniu się tymi zgodami to proponowałbym przydzielić jakichś członków administracji do regularnego sprawdzania wspomnianego wyżej działu (a jak już są przydzieleni to przydałoby się ich zmienić, państwo się ch**a nadają), bo czasem zanim taka zgoda zostanie zaakceptowana to minie 10 lat i mogą wyjść dwa scenariusze:
a) Sprzedający/Kupujący się rozmyśli i do transakcji na której tak bardzo nam zależało nie dojdzie właśnie przez wieczne czekanie
b) Jakaś spierdolina uzna, że da więcej i sprzed nosa nam zwinie deala (tak są takie kurwiska, ale co tu się dziwić przecież to paradise mta XD)

Ja rozumiem, że te zgody to dla bezpieczeństwa naszego, żebyśmy nie zostali oscamowani i mieli plecy w przypadku scamu, ale wystarczyłoby ograniczyć zgody do pożyczek i sprzedawania aut na raty. Pozwolenia na sprzedaż aut drogich (których cena czasami sięga powyżej np. 5kk) to jakiś nieśmieszny dowcip i coraz bardziej się odechciewa grać na tym serwisie przez tego typu rzeczy.

Kiedyś wystarczyło robić ssy, bądź nagrywać daną transakcję, wszystko opisywać na discordzie lub w czacie w grze i nikt nie miał problemu, a jak już się zdarzały oszustwa to szła skarga na forum. Rozumiem, że niektórzy mają sprzęty, które ledwo uciągają samo mta bez nagrywania, no ale co to za problem odpalić na te 2 minuty nagrywanie, nawet w tych 5 fpsach ważne, żeby było wszystko widać i mieć w razie W dowody na oszukanie nas, no litości.

O wypowiedź proszę tych, którzy korzystają często z tego działu i będą mogli się wypowiedzieć co nieco na jego temat, jeśli jedyne co chciałbyś napisać to NA TAK to się nawet nie wysilaj i nie zaśmiecaj posta

• Lubię To 2
  • Kocham To 13

Świetna propozycja! Jestem na tak, bo czasami na sprawdzenie tych zgód trzeba czekać wiekami.

Edited by Quizorrek
  • Lubię To 1
  • Kocham To 2

Brawo! Niesamowicie potrzebna propozycja BINGO super ekstra pomysl!
Niepotrzebny dział, który nie pozwala na swobodną wymianę i zajmuje bardzo długo przyjęcie drogiej wymiany.

Pozdro

Edited by XeN
  • Lubię To 1
  • Przykre 1
  • Kocham To 1

Co do propozycji jestem na wielkie TAK , sporo osób między innymi @Klimient oraz @2435604243kupowali pojazdy pierwsze na serwerze za cenę 2.5kk lub wyżej. Nie mówię tutaj tylko o nich ale inni też takie pojazdy kupują. Ja chciałem sprzedać pierwszy model Sunrise na serwerze offerty na pw za niego miałem 3kk więc postanowiłem pojazd sprzedać wstawiłem zgodę na forum nie dość, że czekałem 4/5dni byłem pewny, że administracja się tym szybko zajmie bo na sprzedaż pierwszego Stalliona oraz Sadlera za cenę powyzej 3kk  od razu zareagowała a u mnie przy transakcji była totalna pustka. Czekałem czekałem i czekałem i otrzymałem taką odpowiedź. 

Pisałem z administracją na ten temat, że inne pojazdy pierwsze na serwerze szły po 2.5kk wzwyż ale oni to olali po prostu dla nich ,,NiE jEsT tO tYlE wArTe I kOnIeC!'' pozdrawiam, śmiech na sali. 🙂 

A chciałbym jeszcze dodać sadler jest tańszy w salonie niż sunrise to samo stallion a poszły za więcej niż 3kk 🙂 pzdr 

sunrise.thumb.png.a493bc0ebfe89ff22e43741a5db42535.png

Edited by Jarus
  • Kocham To 3

Na tak, dobrze napisane i wyjaśnione mam nadzieje że ktoś mądry to przeczyta i wdroży znaczy zlikwiduje bo jest to bez sensu 

• Lubię To 1
  • Kocham To 1

Giga tak. Dział bezsensu, jakieś zgody trzeba wypisywać, jakoś bez tego każdy żył i miał się dobrze, a i tak macie system na oszustów, który nie spłacają długu. imo zmienic dział na skargi na typów, którzy nie spłacają długu czy coś takiego. Essa z rigczem panowie

• Kocham To 2

• Supporter

Wielkie tak. pisanie za każdym razem zgody jest bez sensu. Jeśli sprzedający i kupujący zgodzi się na taka cene to powinni sprzedac pojazd bez problemu. 

• Kocham To 1

W dniu 23.07.2021 o 19:33, Loco napisał:

Pozwolenia na sprzedaż aut drogich (których cena czasami sięga powyżej np. 5kk) to jakiś nieśmieszny dowcip

3. W dziale nie piszemy pozwoleń na wymiany np. bullet - turismo gdzie równowartość obu przedmiotów wymiany jest prawie taka sama i nie przekracza 500k.

Nie trzeba pisać zgody jeśli pojazd sprzedawany jest po normalnej cenie.

proponowałbym przydzielić jakichś członków administracji do regularnego sprawdzania wspomnianego wyżej działu

Tym się trzeba zająć i pogonić Moderatorów.

Chcemy sobie kupić wóz na który długo zbieraliśmy, bardzo nam na nim zależy, a tu ch*j, przychodzi łepek i dupa cyce wadowice pojazd nie jest tyle wart i ch*j nie możecie wykonać transakcji

Dla mnie też nie jest to ok, ale zauważ że nie możemy też pozwolić aby pojazd warty 6kk był sprzedany z pi**y za 10kk ponieważ w ten sposób można "legalnie" handlować majątkiem

• Lubię To 2

W dniu 23.07.2021 o 19:56, Avillen napisał:

3. W dziale nie piszemy pozwoleń na wymiany np. bullet - turismo gdzie równowartość obu przedmiotów wymiany jest prawie taka sama i nie przekracza 500k.

Dla mnie też nie jest to ok, ale zauważ że nie możemy też pozwolić aby pojazd warty 6kk był sprzedany z pi**y za 10kk ponieważ w ten sposób można "legalnie" handlować majątkiem

Nie trzeba pisać zgody jeśli pojazd sprzedawany jest po normalnej cenie. - Co do tego normalna cena za pierwszy pojazd na serwie mówię oczywiście o jakichś phoenix sadler sunrise stallion czy tego typu to od 2.5 do 3.5kk więc po co mam pisać zgode o sprzedaż pierwszego sunrise.

Tym się trzeba zająć i pogonić Moderatorów. - Poganiałem każdego i każdy miał to gdzieś.

• Lubię To 1

Na ta bo niektorzy moderatorzy cyz tam jakies pionki jeszcze proboja ci transakcje podjebac Xd ogolnie ten dzial to bie smieszny zart

W dniu 23.07.2021 o 20:01, Rexon napisał:

@AvillenTo dlaczego na innych serwerach nie było i nie ma z tym problemu a tutaj jest? 

Bo chca miec do wszystkiego wglad bo mysla ze kazdy opierdala kase za psc na lewo Xd

• Kocham To 3

W dniu 23.07.2021 o 20:02, Jarus napisał:

Mówię tutaj o tym aby Global Moderatorzy wzwyż się tym zajęli, sprawdzanie zgód to podstawowy obowiązek każdego Moderatora. Ogarnę to

• Lubię To 2

• Global Moderator

Dział jest jak najbardziej przydatny i potrzebny, jedynym mankamentem jest faktycznie dosyć długi czas oczekiwania, ale to zawsze można poprawić. Brak takiego działu zwiększy liczbe banów, gdzie gracze będą się musieli tłumaczyć dlaczego sprzedali pojazd x za cenę kilkanaście bądź kilkadziesiąt razy wyższą od wartości tego pojazdu.

W dniu 23.07.2021 o 20:01, Rexon napisał:

@AvillenTo dlaczego na innych serwerach nie było i nie ma z tym problemu a tutaj jest? 

Pozwól, że ja odpowiem. Dlatego, że na innych serwerach jak ktoś sprzeda pojazd po dużo wyższej cenie, bądź da jakieś pieniążki dostaje instant bana i albo dostaje czystke albo nie zostaje już odbanowany. My mamy ten dział tylko dla dobra graczy, by nie pojawiały się sytuacje dużej ilości banów, z których musicie się tłumaczyć.

• Lubię To 1

W dniu 23.07.2021 o 20:10, SoulMaster napisał:

Dział jest jak najbardziej przydatny i potrzebny, jedynym mankamentem jest faktycznie dosyć długi czas oczekiwania, ale to zawsze można poprawić. Brak takiego działu zwiększy liczbe banów, gdzie gracze będą się musieli tłumaczyć dlaczego sprzedali pojazd x za cenę kilkanaście bądź kilkadziesiąt razy wyższą od wartości tego pojazdu.

Pozwól, że ja odpowiem. Dlatego, że na innych serwerach jak ktoś sprzeda pojazd po dużo wyższej cenie, bądź da jakieś pieniążki dostaje instant bana i albo dostaje czystke albo nie zostaje już odbanowany. My mamy ten dział tylko dla dobra graczy, by nie pojawiały się sytuacje dużej ilości banów, z których musicie się tłumaczyć.

Nie jest przydatny sprawdzajcie id pojazdu i ktory jest ns przed banem to takixh rzeczy nie bedzie xD

• Kocham To 2

W dniu 23.07.2021 o 20:10, SoulMaster napisał:

Tak jest potrzebny, ze nie każdy członek administracji wie ile pojazd jest wart i muszę zlatywać z ceny pojazdu czego nie powinienem robić.

To może rozwiązaniem byłaby ocena danej transakcji nie tylko pod kątem potencjalnej próby handlu majątkiem ale wzięcia pod uwagę innych istotnych szczegółów.  No bo popatrzmy takich sultanów, infków jest mnóstwo teraz nawet eksluzywne przestały się nazywać unikatami bo jest ich tyle że no nimi po prostu przestały być. Natomiast te obecne unikaty które budzą swego rodzaju zainteresowanie dla wielu graczy mają wartość przekraczająca "standardowe" ceny które administracja zauważalnie zaniża nie pozwalając na dane transakcje. Powoduje to niestety to iż wielu posiadaczy takich pojazdów musi się dostosować i sprzedawać po niższej cenie a część z nich wgl się na to nie zdecyduje bo to w końcu unikat a ceny takiego hammerheada czy rattlera na pewno nie uzyska.  Oczywiście co niektórzy gracze to mają trochę poprzewracane w głowach dodając sobie po 1-2 bańki od tak do wartości pojazdu ale jeżeli faktycznie jest coś unikatowego i ktoś jest skłonny dać za to więcej no to dlaczego by nie powinien tego zrobić ? jasne bo przecież może być potencjalne ryzyko handlu majątkiem ale uważam że administracja powinna czasami realnie ocenić daną sytuacje pod kątem właśnie tej unikalności danego pojazdu i tego czy faktycznie w danej sytuacji może dojść do handlu majątkiem bo doszukiwanie się absolutnie zawsze handlu majątkiem na swój sposób limituje graczy co powoduje irytacje i spore utrudnienia. Pozostawienie też ryzyka złamania regulaminu też jest nieodpowiednie ale może jakiś kompromis czy balans da się wypracować.

a) Sprzedający/Kupujący się rozmyśli i do transakcji na której tak bardzo nam zależało nie dojdzie właśnie przez wieczne czekanie
b) Jakaś spierdolina uzna, że da więcej i sprzed nosa nam zwinie deala (tak są takie kurwiska, ale co tu się dziwić przecież to paradise mta XD)

To już wgl jest dla mnie totalny cyrk i osobiście byłbym za tym żeby na czas rozpatrywania danej zgody na określoną transakcje nie było możliwości już żadnej zmiany  bo przecież jeżeli ktoś już napisał prośbę o zgodę to powinnien być już zdecydowany sprzedać danej osobie dany pojazd i tak samo kupujący by od określonej osoby x kupić. Ja rozumiem że jeżeli ktoś ci da więcej to jesteś skłonny mu bardziej sprzedać ale to już mega słabe bo nawet jak zaklepiesz jakąś okazje no albo transakcje ci się powiodą i dogadasz się to nagle pojawi się ktoś kto ci to zwinie z przed nosa - takie coś jest mega demotywujące i tutaj to powinno być zmienione. Nie powinno być tak że nagle z takiej zgody ktoś się wycofuje bo "znalazł lepszą oferte albo da więcej, taniej kupi"

Edited by Exiss
  • Lubię To 1
  • Kocham To 4

No i tutaj problem tkwi w tym, że jaka to jest ,,normalna cena"? Jak wiadomo od ostatniego czasu ceny samochodów poszybowały w górę ze względu na zamontowane w nich rozruszniki. Dodajmy do tego neony, jakieś szyby, rejestracje czy inne badziewia. Na jakiej podstawie mamy stwierdzić ile dana modyfikacja dodaje nam do wartości samochodu i jaka kwota, którą chcielibyśmy otrzymać za pojazd będzie ,,za duża"?

A co z pojazdami z wyjebanymi cenami na giełdzie? Ktoś chce to ktoś kupi, proste. Jak coś jest taniego na giełdzie to kupuje, kto pierwszy ten lepszy

Skoro ktoś potrzebuje siana na teraz to normalnie sprzedajesz po taniości coś i wyjebongo

No, dlatego mi za**********e bana i wszystkie pojazdy, bo chciałem sprzedać kart'a ft za 2kk?  xD

https://paradise-rpg.pl/forums/topic/39354-stuba-ciapak55-zgoda-na-sprzedaż-pojazdu/  <-- btw kolejny dowód, że to jest ussles xD

• Lubię To 1
  • Irytujące 1

W dniu 23.07.2021 o 21:45, Loco napisał:

No i tutaj problem tkwi w tym, że jaka to jest ,,normalna cena"? Jak wiadomo od ostatniego czasu ceny samochodów poszybowały w górę ze względu na zamontowane w nich rozruszniki. Dodajmy do tego neony, jakieś szyby, rejestracje czy inne badziewia. Na jakiej podstawie mamy stwierdzić ile dana modyfikacja dodaje nam do wartości samochodu i jaka kwota, którą chcielibyśmy otrzymać za pojazd będzie ,,za duża"?

Zostanie to rozwiązane w najbliższym czasie

Na tak, a co do przydzielenia osób do regularnego sprawdzania tego tematu to bardzo na tak, bo ostatnio miałem sytuacje, gdzie trzech moderatorów sobie patrzyło na mój post, ale żaden nie raczył mi transakcji zaakceptować/odrzucić i musiałem czekać.

W dniu 23.07.2021 o 23:42, Avillen napisał:

Zostanie to rozwiązane w najbliższym czasie

jak to macie zamiar rozwiązać, jak ceny skaczą jak 15tka na chuju xd niedawno rejestracja byla warta 200k, a obecnie ludzie dają za nią ponad 1kk(nie mówie o kupowaniu na lickach), podobna sytuacja jest z unikatowymi światłami. Nie ustalicie tego, bo ceny na serwerze rosną szybciej niż fifek po wizycie w macu 

• Lubię To 1
  • Kocham To 1

• Moderator

Skoro jest taki problem z tym, że pojazdy na ID nie mogą dodawać kilku milionów do wartości pojazdu to wychodzę z kontrpropozycją: usuńmy ID pojazdów z widoku, a w zamian posługujmy się rejestracjami pojazdów, usuńmy też informację o tym, który dany pojazd jest na serwerze i problem sam się rozwiąże.

• Zabawne 2
  • Kocham To 1

W dniu 24.07.2021 o 23:20, psychoo102 napisał:

Skoro jest taki problem z tym, że pojazdy na ID nie mogą dodawać kilku milionów do wartości pojazdu to wychodzę z kontrpropozycją: usuńmy ID pojazdów z widoku, a w zamian posługujmy się rejestracjami pojazdów, usuńmy też informację o tym, który dany pojazd jest na serwerze i problem sam się rozwiąże.

nie piszcie juz nic bo wychodzicie na tepakow, samo id nie dodaje kilka kk wartosci tylko w ch*j niskie lub ns ktore jest do 1-3 Xddddd

• Kocham To 1

W dniu 24.07.2021 o 23:20, psychoo102 napisał:

Ty tak na poważnie?

• Lubię To 2

Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy