Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[ZAAKCEPTOWANE] [S] Quizorrek - perlaHOMIE / osoba która wpisała LG

Quizorrek
 Share

Recommended Posts

Twój nick: Quizorrek
Nick oskarżonego: perlaHOMIE / osoba która wpisała LG 
Data zajścia: Przed chwilą.
Powód skargi: Jail za nieprawidłowe powody.
Opis zdarzenia: No co dostałem 120 za rzekomy list gończy z powodem K02. Nie byłoby w tym nic złego, gdybym w dniu dzisiejszym miał jakąkolwiek styczność z helką, a list gończy ( o ile w ogóle istniał ) został wpisany mniej więcej godzinę temu, bo wtedy ostatni raz pytałem się, czy mam wpisaną jakąś notatkę.
Dowody: [INFORMACJA] Zostajesz uwięziony na 120 minut z powodu D07 [LG] K02 . 

Spoiler

image.thumb.png.6742b266244c5d8477645bdff55b1341.png

Edited by Quizorrek
  • Szokujące 3
  • Kocham To 5

elo

podczas pościgu za graczem jarus* byles widziany nie raz. ktos na teamspeaku powiedzial ze siedziales za sterem helki. @ReD_Devil po prosił nas na kanale żeby wszyscy dostali list gończy + 6/6 ja wstawiłem tobie 6/6 oraz graczowi Loco. Z LG miałem problem taki ze nie mogłem ci go wpisać, bo jak wciskałem na dodaj notatke żeby wpisać treść nic sie nie wpisywało. 

• Zabawne 1

Dzień dobry wieczór zostało o mnie wspomniane dlatego się wypowiem, podczas całej tej akcji Quizorrek ani razu nie wsiadł do nas do helki, a tym bardziej nie usiadł za jej sterami. Helką sterowałem tylko i wyłącznie ja.

• Lubię To 2
  • Szokujące 5
  • Urocze 1

3 godziny temu, perlaHOMIE napisał:

elo

podczas pościgu za graczem jarus* byles widziany nie raz. ktos na teamspeaku powiedzial ze siedziales za sterem helki. @ReD_Devil po prosił nas na kanale żeby wszyscy dostali list gończy + 6/6 ja wstawiłem tobie 6/6 oraz graczowi Loco. Z LG miałem problem taki ze nie mogłem ci go wpisać, bo jak wciskałem na dodaj notatke żeby wpisać treść nic sie nie wpisywało. 

Co do helki, tylko Loco nią latał a Quizorrek jak Loco wspomniał wyzej ani razu do niej nie wsiadł by mi pomóc w ucieczce pozdrawiam.

Edited by Jarus

• Global Moderator

Osoby które wyegzekwowały listy gończe zostają ukarane. Skarga przyjęta.

• Kocham To 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy