Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[ZAAKCEPTOWANE] [S]XDREJ - psychoo102

XDREJ
 Share

Recommended Posts

Twój nick: @XDREJ
Nick oskarżonego: @psychoo102
Data zajścia:19.07.2021
Powód skargi: Źle nadany wyrok w jailu.
Opis zdarzenia: Byłem zatrzymywany przez jedną jednostkę, zgodnie z wydanym komunikatem zatrzymałem swój pojazd, więc nie ma mowy tutaj o ucieczce. A natomiast zostały mi nadane powody w jailu "J02, A07, A09". Oczywiście tamte dwa miały miejsce, natomiast "J02" gdzie po wezwaniu do unieruchomienia pojazdu nie miało. Również sprawdziłem ile maksymalnie mogę dostać za podane powody i @psychoo102nadał mi więcej, nie wiem może mu się koraliki na liczydle przesunęły.
Dowody: Nadany czas  [INFORMACJA] Zostajesz uwięziony na 65 minut z powodu A09, A07, J02. 

• Zabawne 2

• Moderator

Jedynym moim błędem w tym wszystkim jest to, że omyłkowo zamiast 55 wpisałem 65, powody zostały mi przekazane na temat tego co robiłeś.

• Lubię To 1

Witam
Sytuacja z zajścia pod budynkiem Akademii do czego się przyznajesz

15 godzin temu, XDREJ napisał:

Oczywiście tamte dwa miały miejsce

skończyła się tym, że przy próbie zatrzymania Ciebie przez @Kyuty po prostu zacząłeś uciekać po czym Kyu wezwał patrol na miejsce, który zatrzymał Ciebie. 

Myślę, że nadany czas był jak najbardziej zasadny pomimo tej skromnej pomyłki przez policjanta bo są powody, które już nie zostały Tobie nadane bo nie widzę sensu byś siedział 100 czy 120 min w więzieniu bo wydaje mi się, że są chyba ciekawsze rzeczy do robienia niż siedzieć w więzieniu; 
A to, że masz jakąś radochę z tego, że przeszkadzasz nam podczas szkolenia nowych członków SAPD to nie będę tego komentować.

5 godzin temu, Ryjek napisał:

Witam
Sytuacja z zajścia pod budynkiem Akademii do czego się przyznajesz

skończyła się tym, że przy próbie zatrzymania Ciebie przez @Kyuty po prostu zacząłeś uciekać po czym Kyu wezwał patrol na miejsce, który zatrzymał Ciebie. 

Pod budynkiem akademii zacząłem uciekać ? Chyba pomyliły ci się filmy lub osoby. Pod budynkiem sobie ładnie stałem i Kyu nic do mnie nie wzywał, sam mnie zakuł i zaprowadził do celi. Trzymaj logi z konsolki.

[2021-07-19 17:50:12] [Output] : [INFORMACJA] Kyu ciebie odkuł!
[2021-07-19 17:50:12] [Output] : [INFORMACJA] Zostajesz uwięziony na 10 minut z powodu A09.

6 godzin temu, XDREJ napisał:

Pod budynkiem akademii zacząłem uciekać ? Chyba pomyliły ci się filmy lub osoby. Pod budynkiem sobie ładnie stałem i Kyu nic do mnie nie wzywał, sam mnie zakuł i zaprowadził do celi. Trzymaj logi z konsolki.

[2021-07-19 17:50:12] [Output] : [INFORMACJA] Kyu ciebie odkuł!
[2021-07-19 17:50:12] [Output] : [INFORMACJA] Zostajesz uwięziony na 10 minut z powodu A09.

Jako że jeszcze byłem na służbie to się wypowiem.

W momencie zgłoszenia 10-18 Kyu był na State Prison gdzie odbywało się szkolenie dla kadetów. To z tego miejsca zostało zgłoszone 10-18 i naszym zadaniem było po prostu zatrzymanie Ciebie. Czaisz? Wykonywaliśmy polecenie aby Cię zatrzymać, jak ono wyglądało, gdzie i kiedy, to nie jest ważne. Polecenie proste, zatrzymać poszukiwanego.

• Kocham To 1

Godzinę temu, Tehciu napisał:

Jako że jeszcze byłem na służbie to się wypowiem.

W momencie zgłoszenia 10-18 Kyu był na State Prison gdzie odbywało się szkolenie dla kadetów. To z tego miejsca zostało zgłoszone 10-18 i naszym zadaniem było po prostu zatrzymanie Ciebie. Czaisz? Wykonywaliśmy polecenie aby Cię zatrzymać, jak ono wyglądało, gdzie i kiedy, to nie jest ważne. Polecenie proste, zatrzymać poszukiwanego.

I teraz wiadomo ładnie, po prostu Twój kolega u góry pomylił lokalizacje budynku akademii z State Prison. A odnośnie tego jak ono wyglądało to dość źle, jeden kolega przyjechał do mnie radiowozem i się wycofał, rozumiem, że czekał na więcej wolnych jednostek, ale ok. Gdy już mnie zatrzymał, zacząłem odgrywać z nim RP, ponieważ sam go zainicjował. Gdy pojawiły się kolejne jednostki, to zamiast się dołączyć i zrobić ładnego FTS'a, to jak zwierzęta użyliście manewru "BOX" i wyciągnęliście mnie za pomocą interakcji. 

• Kocham To 1

9 minut temu, XDREJ napisał:

I teraz wiadomo ładnie, po prostu Twój kolega u góry pomylił lokalizacje budynku akademii z State Prison. A odnośnie tego jak ono wyglądało to dość źle, jeden kolega przyjechał do mnie radiowozem i się wycofał, rozumiem, że czekał na więcej wolnych jednostek, ale ok. Gdy już mnie zatrzymał, zacząłem odgrywać z nim RP, ponieważ sam go zainicjował. Gdy pojawiły się kolejne jednostki, to zamiast się dołączyć i zrobić ładnego FTS'a, to jak zwierzęta użyliście manewru "BOX" i wyciągnęliście mnie za pomocą interakcji. 

Usłyszałem tylko stwierdzenie że lider zakazał odgrywać z tobą RP, więc nikt nie raczył jego odgrywać 😉

Powinien być FTS, a wyszło jak wyszło

9 minut temu, Tehciu napisał:

Usłyszałem tylko stwierdzenie że lider zakazał odgrywać z tobą RP, więc nikt nie raczył jego odgrywać 😉

Kiedy słyszałeś tą informacje ? Mnie nie informował o tym, że zakazał wam takiego czegoś. Dodatkowo taka informacja dużo zmienia, że nie mogę sobie odegrać RP, tylko jedyna opcja jaką mam to ucieczka. Skoro teraz się dowiaduje, że nie będę posiadał możliwości odegrania RP, to znaczy, że mogę używać układu grawitacyjnego, chowania pojazdów do przecho i logania z serwera podczas pościgu ? Po za tym, czy lider frakcji nie łamie tym jednej z zasad regulaminu SAPD ? Dokładniej tego "Każdy członek frakcji zobowiązany jest do zachowywania zasad Role Play w trakcie pełnionej służby, jeśli gracz przejawia do tego chęć".

• Kocham To 2

10 minut temu, XDREJ napisał:

Mnie nie informował o tym

Nie mój interes, w SAPD już nie robie, pisałem tylko dla rozjaśnienia sytuacji, pozdrawiam i miłego!

• Kocham To 1

• Global Moderator

@XDREJCzy masz dowody w postaci nagrania albo jakiegoś screena bo bez tego nie zajedziemy daleko?

• Przykre 1

5 godzin temu, Norberto napisał:

@XDREJCzy masz dowody w postaci nagrania albo jakiegoś screena bo bez tego nie zajedziemy daleko?

Którą dokładnie sytuację masz na myśli ?

• Global Moderator
W dniu 19.07.2021 o 20:00, XDREJ napisał:

zatrzymałem swój pojazd, więc nie ma mowy tutaj o ucieczce.

@XDREJ

2 godziny temu, Norberto napisał:

Mam screena, zobaczyć można na nim, że jednostka IS nakazuje mi zatrzymać pojazd, oczywiście uczyniłem to, jednostka stanęła jak do kontroli (regulaminowo wysunięty bok, lampa na wysokości rejestracji, itd.) Nagle przyjechało więcej jednostek (do już unieruchomionego pojazdu) i zapodało mi BOX'a (gdy stałem w miejscu) zamiast ładnego FTS'a. https://zapodaj.net/5fc1e54248b5b.png.html

16 godzin temu, Tehciu napisał:

Powinien być FTS, a wyszło jak wyszło

Informacja była podana dawno temu, została wycofana, nie wiem skąd takie fake info.

• Szokujące 2

5 godzin temu, Kajersky napisał:

Informacja była podana dawno temu, została wycofana, nie wiem skąd takie fake info.

"Fake" info poszło na kanale, proponował bym napisać datę kiedy owy zakaz został wycofany na @XDREJ bo "dawno temu" to dla mnie tydzień, dla kogoś innego trzy a dla innego rok. (Nie bierz dosłownie tego, chcę zwrócić uwagę że takie stwierdzenie jest względne) Oraz na miejscu @XDREJproponował bym o dowód że taki zakaz został zdjęty, gdyż sam przyznałeś że taki zakaz został nadany.

Co do samego zatrzymania, nie padły żadne strzały, po prostu ogrodzenie i przez interakcję. Ogólnie rzecz biorąc psychoo102 obrywa rykoszetem.

• Lubię To 3
  • Kocham To 1

Tak szczerze to jeśli obejmuje mnie jakiś wyjątkowy regulamin, który nie jest pisemny tylko słowny to nawet mi miło. Ale jednak bym chciał wiedzieć kiedy on się zmienia w stosunku do mnie i na czym stoję. Więc jeśli @Kajerskygdybyś mógł podczas takiej zmiany mnie poinformować lub najlepiej napisać post w dziale "Ogłoszenia i informacje" było by mi niezwykle miło.

• Lubię To 3
  • Zabawne 1

Dobra widzę że ta skarga się ciągnie i ciągnie, wytłumaczę od samego początku jak to wyglądało. Jako iż przeszkadzales nam podczas prowadzenia akademii już pod w/w budynkiem akademii to stwierdziłem że od samego początku będzie coś nie tak, jechałeś za nami aż pod sp gdzie również puszczałeś firewerki co dość mocno mogło zaburzać przebieg szkolenia. Na sp wydalem rozkaz na czacie grupowym o jak najszybsze zatrzymanie cie, zrobienie pościgu bądź po prostu ujmanie cie w nasze ręce. Jako iż zatrzymałeś się do zatrzymania to, to pozwoliło reszcie jednostek dojechać i aby cie ująć. Funkcjonariusze zrobili jak najbardziej wszystko w dobrze a rp nie musiało być odgrywane przez twoje "Odwalanie" pod sp oraz akademią. Jedyne za co może być ukarany psycho to omyłkowe nadanie 10 min dłużej co według mnie ci się należało. Następnym razem proszę o nie przeszkadzanie oraz uspokojenie się trochę. Rozumiem że kadeci to obiekt weatchnien wielu graczy ale bez przesady. Pozdrawiam. 

Edited by Kyu

W dniu 23.07.2021 o 15:50, Kyu napisał:

Dobra widzę że ta skarga się ciągnie i ciągnie, wytłumaczę od samego początku jak to wyglądało. Jako iż przeszkadzales nam podczas prowadzenia akademii już pod w/w budynkiem akademii to stwierdziłem że od samego początku będzie coś nie tak, jechałeś za nami aż pod sp gdzie również puszczałeś firewerki co dość mocno mogło zaburzać przebieg szkolenia. Na sp wydalem rozkaz na czacie grupowym o jak najszybsze zatrzymanie cie, zrobienie pościgu bądź po prostu ujmanie cie w nasze ręce. Jako iż zatrzymałeś się do zatrzymania to, to pozwoliło reszcie jednostek dojechać i aby cie ująć. Funkcjonariusze zrobili jak najbardziej wszystko w dobrze a rp nie musiało być odgrywane przez twoje "Odwalanie" pod sp oraz akademią. Jedyne za co może być ukarany psycho to omyłkowe nadanie 10 min dłużej co według mnie ci się należało. Następnym razem proszę o nie przeszkadzanie oraz uspokojenie się trochę. Rozumiem że kadeci to obiekt weatchnien wielu graczy ale bez przesady. Pozdrawiam. 

Oj tak od samego początku było coś nie tak, stałem sobie pod budynkiem akademii za zabezpieczeniami i ciągle ktoś z was się zmieniał i stał obok mnie abym nie przekroczył barierek - czego nie uczyniłem. Leciały w moją stronę słowa na VC typu "wypad, wont stąd, czego patrzysz, nudzi ci się i soczyste podwórkowe [email protected]@j" rozumiem, że poczuliście się jak "majster na budowie" tzn, jest jakiś młody to pokaże mu jaką mam władze. "Wydałem rozkaz na czacie grupowym o jak najszybsze zatrzymanie cię", no widzisz któremuś z was tak się śpieszyło, że stanął w lesie za mną, włączył sygnały świetlne i zapomniał co zrobić dalej aż tak bardzo ich pośpieszałeś, zerknij sobie https://zapodaj.net/6141a29823a09.png.html ."Następnym razem proszę o nie przeszkadzanie oraz uspokojenie się trochę.", podczas całe akcji byłem spokojny i ja i inni, tylko Tobie zapaliła się jakaś lampka w głowie i zacząłeś do wszystkich strzelać, oczywiście naruszając tym regulamin ponieważ miałeś dostępne inne środki, nie tylko te ostateczne.   

• Global Moderator

Skarga przyjęta, funkcjonariusz zostaje ukarany za nadanie nieprawidłowego jaila.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy