Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[ZAAKCEPTOWANE] [S] bejoten - Niektórzy członkowie CS oraz ES

bejoten
 Share

Recommended Posts

• Administrator

W związku z faworyzacją oraz złym reprezentowaniem frakcji Michu zostaje odsunięty od stanowiska Command Staff oraz Zarząd San Andreas Police Academy, tym samym zostaje zdegradowany do stopnia Sergeant I

• Lubię To 5
  • Szokujące 6
  • Zabawne 1
  • Kocham To 21

• Zarząd

W tej skardze nie pasuje mi jedno:
zawsze się dzieje taka magia, że w momencie gdy ktoś z frakcji pisze grubszą skargę obrazującą faworyzację, to dzieje się to zazwyczaj gdy kłóci się z liderstwem, zostaje wyrzucony itp.
Nie podoba mi się wyciąganie brudów w momencie, gdy jest to dla kogoś korzystne. Jeśli administracja ma w takich sprawach interweniować, to sprawy związane z faworyzacją powinny być zgłaszane od razu gdy takie rzeczy widzimy. Ale to zawsze jest tak, że we frakcjach przymykamy na to oko dopóki w niej jesteśmy, a lecimy out i od razu dowody wyciągane z zakopanych folderów. Jeśli skargi związane ze sprawami wewnętrznymi we frakcjach mają tak działać, to nie będę pozwalał na wzajemne udupianie się wtedy kiedy chcemy komuś uprzykrzyć życie w rewanżu.

@Kajersky

image.png 

Przypominam Ci o czymś takim i zastopować z tempem przypałów
Jako lider z tak długim doświadczeniem nie powinieneś podkładać się w tak żenujący sposób (bardzo kreatywna interpretacja wiadomości muszę przyznać) 
'Faworka' to coś normalnego, do współpracy dobieramy osoby które nam odpowiadają -  tylko trzeba umieć to robić tak by ludzie nie czuli się pokrzywdzeni i chociaż sprawiać pozory że hierarchia działa. Proszę nie robić więcej takich sytuacji

• Lubię To 10
  • Kocham To 8

2 minuty temu, brzys napisał:

W tej skardze nie pasuje mi jedno:
zawsze się dzieje taka magia, że w momencie gdy ktoś z frakcji pisze grubszą skargę obrazującą faworyzację, to dzieje się to zazwyczaj gdy kłóci się z liderstwem, zostaje wyrzucony itp.
Nie podoba mi się wyciąganie brudów w momencie, gdy jest to dla kogoś korzystne. Jeśli administracja ma w takich sprawach interweniować, to sprawy związane z faworyzacją powinny być zgłaszane od razu gdy takie rzeczy widzimy. Ale to zawsze jest tak, że we frakcjach przymykamy na to oko dopóki w niej jesteśmy, a lecimy out i od razu dowody wyciągane z zakopanych folderów. Jeśli skargi związane ze sprawami wewnętrznymi we frakcjach mają tak działać, to nie będę pozwalał na wzajemne udupianie się wtedy kiedy chcemy komuś uprzykrzyć życie w rewanżu.

Jest to dosyć normalna sytuacja i w większości przypadków się tak dzieje. Na logikę, dlaczego miałbym próbować ud****ć kajera, skoro dobrze mi się grało we frakcji przez dłuższy czas? Nie miałem takiego powodu. Obecnie dostałem za jedną rzecz lote oraz degrada o 2 rangi, więc to normalne, że nie chcę tego zostawić obojętnie. Zresztą tak jak pisałem do Devila. Nie zależy mi na tym, żebyście wyrzucili kajerskyego, tylko na tym, żeby ta frakcja się ogarnęła, bo ma potencjał 

5 minut temu, brzys napisał:

'Faworka' to coś normalnego, do współpracy dobieramy osoby które nam odpowiadają -  tylko trzeba umieć to robić tak by ludzie nie czuli się pokrzywdzeni i chociaż sprawiać pozory że hierarchia działa. Proszę nie robić więcej takich sytuacji

Napisałem to samo, ale nie oszukujmy się, tutaj jest to bardzo widoczne co widać na przykładach przedstawionych w skardze. 

• Lubię To 3
  • Przykre 2
  • Kocham To 3

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy