Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[ODRZUCONE] [S] PCC+EGG - SAPD

Nerfikus
 Share

Recommended Posts

Twój nick: Nieznajomy#28556
Nick oskarżonego:  Za dużo pisania ale osoby, które są zamieszane w tą akcje powinny wiedzieć kto jest a kto nie.
Data zajścia: Między 01:30 a 02:20 w nocy jakoś tak.
Powód skargi: No normalnie nie dotrzymanie słowa gangus - sapd (wypuszczenie z radioli po zabiciu kierowcy)
Opis zdarzenia: A więc godzina późna około 01:10 siedzimy na Discordzie i nagle dostajemy info, że gonią jednego z naszych sojuszników (EGG) a więc zebraliśmy się wszyscy obok Grove Street a następnie z boksowaliśmy jednego SAPD po czym go zabiliśmy i tak z kolejnym. Po zabiciu SAPD odpuścili sobie na jakiś czas bo po prostu nie mieli szans. Jakoś 10m później znowu gonili naszego sojusznika więc ich rozłożyliśmy na łopatki po raz drugi... Na DM'ie jest oczko wodne (blisko dziupli) tam ujrzałem wraz z moim pasażerem w aucie Policjanta (Kubson69), który stał przy oczku gdyż jego auto zostało zwodowane. Przejeżdżając obok Policjanta celował do nas jak do zwierząt cały czas więc uznaliśmy się zagrożeni co wiązało się z otwarciem ognia w stronę Kubsona. Jako iż wiemy, że SAPD posiada kokaine oraz amfetamine to zabił nas w trybie natychmiastowym po czym SUPPORTER wyciągną mu auto z wody a nas wsadził do auta a jako iż sojusznicy dostali szybką dość informacje, że nas zawinął zjawili się obok nas w ciągu kilku sekund i oczywiście próbowali nas wyciągnąć z sideł Policjanta. Akcja odbicia kończy się przy sklepie z bronią (radiolka, w której siedziałem była z boksowana a kierowca zabity więc powinien nas wypuścić tak jak było to zawsze ale podjechały po około 2 minutach kolejne jednostki już po zabiciu kierowcy). Każdy funkc., który brał udział w odbijaniu został zabity  (poza tymi co byli cykorami i siedzieli na ANTYDM). Gdy kubson wstał (już za chyba 6 razem) pomyśleliśmy, że w końcu zrozumiał, że powinien nas wypuścić ale zamiast tego przebiegł na ochronce, wyją nas z auta i wsadził do innego a dzięki temu, że nas dali na ANTYDM akcja była skończona bo nie było jak się bić.  
Dowody:  

Chyba wystarczy. Do pisania upoważniam każdego z mojej organizacji oraz z organizacji moich sojuszników. Osoby nie związane z skargą niech się nie wypowiadają.

• Zabawne 2
  • Kocham To 1

13 minut temu, Nerfikus napisał:

siedziałem była z boksowana a kierowca zabity więc powinien nas wypuścić tak jak było to zawsze ale podjechały

Proszę wskazać punkt w regulaminie mówiący o tym.

• Lubię To 1
  • Zabawne 1
  • Urocze 1

Posted (edited)
21 minut temu, Kajersky napisał:

Proszę wskazać punkt w regulaminie mówiący o tym.

Niestety regulamin został usunięty praktycznie całkowicie. Lecz z tego co sobie przypominam przed zawarciem tego w regulaminie był zawarty pakt słowny a dopiero po jakimś czasie wpisany w regulamin. Jeśli on już nie obowiązuje to przepraszam i się przyczepmy do czegoś innego. Kubson wstaje i podchodzi na ochronce po czym nas wyciąga i wsadza do innego auta oraz reszta, która powstawała z bw strzelała do nas  z ANTYDMA jak można zauważyć na nagraniu.

Edited by Nerfikus
pomyłka
  • Lubię To 1
  • Przykre 1
  • Zabawne 1

Widze słynny zenon martyniuk raczył tą skarge napisać...
Nie ma takiego punktu i nie jest to zabronione
regulamin dma został całowicie wyczyszczony 
prujecie sie w 15 to macie za swoje 😆

• Irytujące 1
  • Zabawne 1
  • Urocze 1
  • Kocham To 2

6 minut temu, SpartaProdigy napisał:

Widze słynny zenon martyniuk raczył tą skarge napisać...
Nie ma takiego punktu i nie jest to zabronione
regulamin dma został całowicie wyczyszczony 
prujecie sie w 15 to macie za swoje 😆

Zaczynacie dostajecie wpitol 🙂

• Lubię To 1

13 minut temu, SpartaProdigy napisał:

Ale jak mozemy zaczynac? skoro nie mamy takiego zezwolenia. To wy pierwsi musicie inicjowac awantury...

Nie wiem chyba cię nie było od początku oraz byłeś chyba po wojaku bo biles się, uciekales na swoją bazę org. 

• Kocham To 1

31 minut temu, SpartaProdigy napisał:

Na bazie mieliśmy lenco, i nie 1 wojak tylko 8 jeżeli dalej chcesz toczyć tą skarge to powo

Skoro byłeś po 8 wojakach to szacun, że potrafiłeś strzelać pedigry. Tym czasem skargę będę toczyć 🙂

• Lubię To 1
  • Zabawne 1

2 godziny temu, Nerfikus napisał:

reszta, która powstawała z bw strzelała do nas  z ANTYDMA jak można zauważyć na nagraniu.

Ty ale wiesz ze ja razem z @Klimientnie wywalilismy sie ani razu w tej calej walce z wami? 

12 minut temu, Tomus3 napisał:

Ty ale wiesz ze ja razem z @Klimientnie wywalilismy sie ani razu w tej calej walce z wami? 

No bądź co bądź nawet jeśli dwie osoby się nie wywaliły to z antydm było walone do nas

1 minutę temu, kihel napisał:

jeb*ć cie nerfiuks zejdz zkomputera kiedys a nie nerdzisz i zostaw sparte to dobry chłopak

Punktów nie dawajcie nie ma co. Jeśli chcesz mnie ,,JEBAĆ" to się lepiej zastanów jeszcze z trzy razy przynajmniej. Z komputera schodzę więc nie oceniaj mnie czy schodzę czy nie. Niestety też i nie nerdzę, to że teraz siedzę późniejszymi godzinami typu teraz 2 w nocy nie oznacza, że nerdzę. Dzięki dobranoc.

12 godzin temu, Nerfikus napisał:

No bądź co bądź nawet jeśli dwie osoby się nie wywaliły to z antydm było walone do nas

Ta to fajnie. Szkoda ze to nie my pierwsi zaczelismy strzelac ;3  Jak juz masz zamiar pisac skarge to pierw skonsultuj to z waszymi "sojusznikami" 

• Urocze 1

10 godzin temu, kihel napisał:

Paradise jest już w takim momencie "rozwoju", że to nie czas na pisanie bezsensownych skarg itp. teraz kto gra na paradise powinien grać stricte 4fun, a nie płakać i robić błazenade na forum.

Być może i jest ale czasem napisać skargę i pokłócić się można chyba nie ?

Po zapoznaniu się ze skargą stwierdzam co następujące... regulamin DM'a nie istnieje a więc jego zapisy nie obowiązują. A co za tym idzie, karane mogą być jedynie zachowania zabronione regulaminem serwerowym, żadne z powyższych zachowań czy to funkcjonariuszy tudzież drugiej strony nie złamało regulaminu serwerowego. Co do strzelania z Anty DM'a to problem wygląda następująco, jeżeli nie zostaliby ostrzelani będąc po za strefą, to musieliby wjechać na DM'a, jednak strzały padły w chwili gdy znajdowali się po za DM'em także nie widzę logiki by będąc pod ostrzałem mieliby narazić się na zabicie próbując wjechać na strefę DM (osobista interpretacja punktu regulaminu). Funkcjonariusze również nie złamali żadnego z punktów regulaminu SAPD. Podsumowując DM jest na chwilę obecną obowiązany jedynie serwerowym regulaminem. Skargę zamykam i odrzucam z powodu braku winy funkcjonariuszy. 

• Urocze 1
  • Kocham To 4

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy