Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja] [Serwer] Możliwośc naprawy pojazdu złodzieja i podwyższenie kary za umyślne przebijanie opon - rimean

rimean
 Share

Recommended Posts

Posted (edited)

Nick: rimean
Czego dotyczy propozycja?: Serwer
Opis propozycji: Proponuję aby złodziej również mógł się naprawiać na pojazdach służb, bo dużo "inteligentnych graczy" uważa, że to śmieszne jak przebije się komuś opony, gdy dane osoby są w środku domu.
W dodatku wnoszę również o zaostrzenie kary za przebijanie opon złodziejowi, bo osobiście mam już paranoję, gdyż zawsze gdy jakiś gracz podjeżdża pod auto, to muszę stac i pilnować, żeby mi nie przestrzelił opon (inaczej nie będzie żadnego dowodu, jeśli tego nie nagram)

Edited by rimean
  • Zabawne 1

• rimean changed the title to [Propozycja] [Serwer] Możliwośc naprawy pojazdu złodzieja i podwyższenie kary za umyślne przebijanie opon - rimean

"zasad nie mają"? O czy Ty mówisz, za przebijanie opon złodziejowi jest blokada dm, o ile będzie to nagrane, ale śmieszki sobie podjeżdżają i przebijają, jak akurat ludzie są w domu.

• Zabawne 1

W dniu 11.07.2021 o 12:39, rimean napisał:

"zasad nie mają"? O czy Ty mówisz, za przebijanie opon złodziejowi jest blokada dm, o ile będzie to nagrane, ale śmieszki sobie podjeżdżają i przebijają, jak akurat ludzie są w domu.

To wyjdź na dwór będzie lepij

• Przykre 1

17 minut temu, Neirix napisał:

To wyjdź na dwór będzie lepij

Możesz następnym razem napisać coś, co wniosłoby cokolwiek do dyskusji?

7 minut temu, rimean napisał:

Możesz następnym razem napisać coś, co wniosłoby cokolwiek do dyskusji?

Ty chyba monolog, wgl szybko odpisujesz Napisałem Ci tylko co masz robić pomysł na nie 

• Moderator

Kary są wystarczająco wysokie, naprawić mogą ci członkowie administracji, ale jestem za możliwością naprawiania tych pojazdów w naprawkach frakcyjnych.

• Supporter
1 godzinę temu, Heswes napisał:

Kary są wystarczająco wysokie, naprawić mogą ci członkowie administracji, ale jestem za możliwością naprawiania tych pojazdów w naprawkach frakcyjnych.

bump w ch*j tak jak nie latam tam ale wiem ze ludzie tam przez 30 min sie starają zadupcają a podleci kidos spocony_maciuś13 i rozdupcy ci opony i juz ch*j bo musisz wracac 2x szybciej bo komus sie nudzi 

• Zabawne 1
  • Urocze 1

13 godzin temu, Heswes napisał:

• 1 month later...
W dniu 13.07.2021 o 22:38, Heswes napisał:

Heswes pięknie to napisał. Na DM wjeżdżasz na własną odpowiedzialność, a kary za zabijanie graczy na pracy złodzieja są, blokada DM i po sprawie. Wystarczy napisać reporta o spec, gdy ktoś nas atakuje i nie mamy na przykład możliwości nagrania. Naprawić pojazd złodzieja można poprzez administrację 😉 Równie dobrze niszcząc sobie silnik wystarczy użyć naprawki na silnik. Co do propozycji, na nie. 

• 2 weeks later...