Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja] [Serwer] Strefa DM - Water


Water
 Share

Recommended Posts

Posted (edited)

Nick: Water
Czego dotyczy propozycja?: Serwer
Opis propozycji: Proponuję aby stary dm wrócił chociaż trochę, np. dodanie asortymentu do panelu organizacji, ponieważ duża część wypłaty idzie na bronie, a tak to bronie by były kupowane za pieniądze na saldzie organizacji. Dodać możliwość strzelania na anty dm, ponieważ podczas pościgu gdy goni nas frakcja San Andreas Police Department możemy się z nimi strzelać tylko na dm albo gdy jakiś gracz ucieknie na anty dm to my nie możemy tam strzelać. Dodać możliwość odbijania z więzienia, tak jak było to wcześniej. Powiększyć trochę strefę dm, ponieważ aktualnie na serwerze jest dużo organizacji przestępczych, również przydałby się jakiś regulamin na tym dm, chociaż taki w którm np. by było zabronione uciekanie do interioru, ponieważ to jest śmieszne jak ludzie uciekają podczas walki do interioru. Również można by było usunąć ochronkę podczas wychodzenia ze sklepu albo zablokować możliwość strzelania podczas, gdy ma się tą ochronkę, ponieważ gracze wykorzystują to i wchodzą do sklepu a później wychodzą i strzelają, a inne osoby nie mogą nic zrobić ponieważ tamta osoba nie otrzymuje obrażeń. Wprowadzić stary system sprzedaży narkotyków. Dodać możliwość kupienia broni Combat Shotgun oraz m4, ponieważ frakcja San Andreas Police Department ma te bronie za darmo a my musimy bic boty z których wypadają śmieszne ilości tych broni. 

@brzys

Edited by Water
 • Lubię To 1
 • Kocham To 14
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Skoro combaty są teraz "unikatami z botów" to niech wróci fr -_- poza tym na tak

Edited by Iveleq
 • Kocham To 1
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Iveleq napisał:

Skoro combaty są teraz "unikatami z botów" to niech wróci fr -_- poza tym na tak

+10 dla tego pana 

Jestem za 

 • Kocham To 1
Link to comment
Share on other sites

Jak to wróci to może i nawet wrócę na serwer, bo strefa dm trzymała ten serwer a po tym update gnił dzień za dniem 

 • Lubię To 1
 • Kocham To 1
Link to comment
Share on other sites

 • Supporter
Posted (edited)

Większość osób które pisze że propozycja na tak, kurka wodna lepszej nie widziałem to są osoby które o coś wiecznie muszą płakać, kiedyś gangi walczyły z sapdami na obrzymy a sapd na snajperki i inne nie było płaczu aż takiego co aktualnie jest od jakoś początku 2020, chcecie mieć DM na całej mapie, do tego akurat jestem neutralnie nastawiony ale jeśli gracz wam ucieka to nie jest ciężko go złapać na DM, wystarczy nie robić zwierzyny.. Ochronka została wprowadzona po to abyście nie zabijali kogoś kto dopiero się uleczył czy coś, jeśli strzela to jest to w najprostrzym świecie bug i powinno się to zgłosić do administracji, jeśli strzela na ochronce.

,,Dodać możliwość kupienia broni Combat Shotgun oraz m4, ponieważ frakcja San Andreas Police Department ma te bronie" - SAPD zawsze będzie mustwinem bo w sapd kręci się mustwinerka, a tak na poważnie, sapd zawsze będzie miało czy to lepsze bronie czy kamzy czy coś, jest to frakcja która powinna mieć pod dostatkiem broni jak również pojazdów czy innych rzeczy, nigdy nie widziałem większego wylewania pseudo gangowych łez niż teraz sama propozycja jest dla mnie do odrzucenia, dziękuje

Pozdro @Mikowskyy
Screenshot_20210615-1113032.png

Edited by La_Chmura
 • Kocham To 2
Link to comment
Share on other sites

Cytat

chcecie mieć DM na całej mapie

w sumie co do tego, to fajnie w sumie by to wygladalo, ale tereny tylko w LS, a poza LS strzelanie z wyraznym powodem
cala propozycja w sumie wypada dosyc neutralnie, co do SAPD - to frakcja, która zawsze bedzie miała przewagę broni, bo to po prostu dobrze zorganizowana frakcja, irl gangi zazwyczaj strzelaja z uzi, 9mm i innych xD

Link to comment
Share on other sites

DM Update nie został wprowadzony w takiej postaci bez powodu, jako były opiekun gangów popieram zmiany jakie zostały wprowadzone i daję stanowczy głos na nie wobec zmian przedstawionych w propozycji.

Jedynie poprawić trzeba tą ochronkę przy wychodzeniu z interioru.

 • Lubię To 1
 • Zabawne 1
Link to comment
Share on other sites

Stary DM nigdy już nie wróci. FR jest to sprawa toczona od początku DM'a był zabierany na jakiś czas potem dawany i tak w kółko. Co do stref nie trzeba ich rozmieszczać na całe LS prawie jak było dawniej wystarczyło by pomniejszyć tereny o połowę dzięki czemu otrzymamy trochę wolnego miejsca na nowe tereny. Co do strzelania poza DM jest to upierdliwe, że strzelasz typa a on ci ucieka na Anty DM w tym wypadku ja bym zaproponował opcje taką: Jesteś podczas walki to mimo ucieknięcia na Anty DM i tak otrzymujesz obrażenia póki ci komunikat nie zniknie. Kupno broni w panelu organizacji było by przydatne bo z swojego punktu widzenia jak grałem przez tydzień na nowym DM to cała wypłata szła na bronie więc tak naprawdę pracujesz na wypłatę, którą przewalasz w ciągu tego samego bądź następnego dnia na broń a zatem broń do kupna w panelu jak za starych czasów na tak (oczywiście wszystkie od Coltów po Rifle oczywiście wraz z m4 i combatami bo to śmiechem trochę ile leci z botów combatow i m4). Odbijanie z więzienia była to opcja dość fajna i można by ją również wprowadzić od przykładowego 15k repki na minus oraz 100 poziomu organizacji. Wywozy narkotyków był zawsze z tym problem bo albo sapd było na tyle, że mogłeś odpalić ale oni nie przyjechali i masz po albo ich jest po prostu za dużo przez co był tylko zbędny płacz. Podsumowywując:

Strefy zmniejszyć o połowę aby dodać ich trochę więcej.
FR oczywiście na tak.
Strzelanie poza DM w wypadku kiedy gracz ma komunikat nie opuszczaj gry (znika nie dostaje obrażeń a jak ma to dostaje).
Zakładka w panelu co do broni na tak (ewentualnie będąc w gangu płacisz o 50% mniej za bronie w sklepie jeśli nie chcą przywrócić tej zakładki).
Odbijanie na tak (15k repki 100lvl).
Wywozy neutral.
 

 • Kocham To 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×
×
 • Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy