Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

Nazwa tematu: [Propozycja] [Serwer] <dodanie nowej pracy dorywczej na serwer > - <kutankpan>

kutankpan1
 Share

Recommended Posts

Nick: kutankpan
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer]
Opis propozycji: proponuje dodanie nowej pracy dorywczej a miano wić pracy z łomiarza jeździło by się jakąś ciężarówką kategorii C i załadowywało by się jakimś sposobem złom na przyczepę pojazdu to trochę to było by trochę jak na drwalu podchodziło by się do punktu było by coś takiego że niby rozcina się blachę a później ładowało by się na pakę pojazdu a ta praca mogła by być tak gdzieś od 60 poziomu coś takiego i zarabiało by się od ilość KILOGRAMÓW przywiezionego na skup złomu I było by 3 rodzaje auta do przewożenia złomu a każde z tych aut miało by inny rodzaj pomieszczenia kilogramów złomu (MAM NADZIEJE ŻE TO DOBRY POMYSŁ WMIARE TYLKO TRZEBA GO TROCHE DOPRACOWAĆ)

Nowa praca mogłaby się przydać ale nie ma sensu dodawać czegoś co już w podobnej formie znajduje się na serwerze (drwal)

• 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 5 weeks later...

Prac dorywczych jest wystarczająco, dobrze rozbudowanych na dodatek np. spedycję, złodziej, służby. Kolejnych nie potrzeba. Tyle razy powtarzałem i będę powtarzać. Lubię takie coś...

Przykro mi, ale totalnie jestem na NIE w tej kwestii.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy