Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach
  • 0

Mniejsza ilość osób w znajomych niż w UCP

La_Chmura
 Share

Question

• Supporter
Posted (edited)

Witam, generalnie sprawa wygląda następująco, gdy wchodzę na serwerze na zakładkę znajomych, wyświetla że jest ich 22, gdzie licząc ich normalnie mam ich 21 a w panelu UCP 26, można jakoś to rozwiązać? Kiedyś zgłaszałem że miałem zbanowanego przyjaciela który dostał perma i też miałem przyjaciół zbugowanych, @paraguan@brzys
image.thumb.png.812f142988691cadaecfa7fa08cad4db.png
Link do tamtej sprawy, może coś pomoże: 

Edited by La_Chmura
  • Zabawne 1

5 answers to this question

Recommended Posts

• 0
  • Supporter
1 minutę temu, kacper5091 napisał:

przesuwales pasek scroola w dol? image.png.1b12751b8a32e845791769d5d7e2b251.png  prawdopodobnie tam sie kryje 22 osoba

Przesuwałem nie odkrywała się żadna nowa osoba 😕 

• 0
16 godzin temu, La_Chmura napisał:

Witam, generalnie sprawa wygląda następująco, gdy wchodzę na serwerze na zakładkę znajomych, wyświetla że jest ich 22, gdzie licząc ich normalnie mam ich 21 a w panelu UCP 26, można jakoś to rozwiązać? Kiedyś zgłaszałem że miałem zbanowanego przyjaciela który dostał perma i też miałem przyjaciół zbugowanych, @paraguan@brzys
image.thumb.png.812f142988691cadaecfa7fa08cad4db.png
Link do tamtej sprawy, może coś pomoże: 

Jeżeli chodzi o różnicę serwer-UCP, w UCP w zakładce "przyjaciele" sa osoby ktorych masz w znajomych i do ktorych wyslales zaproszenie, a na serwerze tylko ci ktorych masz w znajomych, natomiast jezeli chodzi o ta roznice 1 znajomego w grze niz to co widac, przesuwales pasek scroola w dol? image.png.1b12751b8a32e845791769d5d7e2b251.png  prawdopodobnie tam sie kryje 22 osoba

• 0
Temat został przeniesiony do archiwum
Jeśli uważasz że temat nie powinien zostać przeniesiony do archiwum reportuj ten post a administracja rozpatrzy twoją prośbę

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy