Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja] [Serwer] Paczkomaty

Umbo
 Share

Recommended Posts

Posted (edited)

Nick: Umbo

Czego dotyczy propozycja?: [Serwer, forum, discord] - Serwer

Opis propozycji: Skoro są meble do domu, telefon, praca kuriera to można zrobić paczkomaty, a meble np. Zamawiamy w aplikacji na telefonie, praca kuriera bierze paczki na bazie i rozwozi do paczkomatow a my dostajemy po 1-2 dniach wiadomość na telefon że paczka jest gotowa do odebrania w paczkomacie na tej i tej ulicy

Edited by Umbo
  • Przykre 1
  • Kocham To 1

Generalnie co do tego jestem neutralny. Można zrobić to tak, że jeśli chcesz zacząć budować ten środek w swoim domu, to musisz po prostu ciężarówką jechać po dane meble jakie właśnie chcesz mieć w domu. Wtedy w panelu ,,meblowania'' pokażą się jakie posiadasz i z nich możesz korzystać. Urozmaicenie np. dla organizacji. 

Też mi meble przez które przenikasz i jeszcze musisz na nie czekać to ma sens. Polecam postawić też jakieś obrazy to będzie labirynt nie do przejścia, to nie są simsy chociaż tam masz meble odrazu. Gdyby chociaż tryb budowania był dopracowany idealnie to i tak nie ma przyszłości 

Pomysł Ciekawy lecz nie w taki sposób. Będzie to poprostu zbędne a szczególnie gdy potrzebuje ktoś czegoś na cito. Niestety ale jestem na nie

W dniu 2.07.2021 o 13:29, Dziku napisał:

Generalnie co do tego jestem neutralny. Można zrobić to tak, że jeśli chcesz zacząć budować ten środek w swoim domu, to musisz po prostu ciężarówką jechać po dane meble jakie właśnie chcesz mieć w domu. Wtedy w panelu ,,meblowania'' pokażą się jakie posiadasz i z nich możesz korzystać. Urozmaicenie np. dla organizacji. 

Popieram

• Kocham To 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy