Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach
  • 0

Wylogowałem się z konta i nie mogę się na nie zalogować

Blazej
 Share

Question

Przedwczoraj wylogowałem się ze swojego konta razem z moim ziomem, a teraz nie mozemy się na nie zalogować, wpisujemy 1:1 to samo hasło i nic. 

Moja nazwa to: BlazejCartman

A nazwa mojego zioma to: JohnDick

Moze nam ktoś pomóc?

Edited by Blazej

5 answers to this question

Recommended Posts

• 0
  • Zarząd

@Blazejjeżeli w linku do zmiany hasła podajecie prawidłowy adres e-mail, a co za tym idzie zmieniacie hasło na prawidłowym koncie to nowe hasło musi działać. Spróbujcie zmienić je ponownie, ustalając na początek może jakieś mało skomplikowane hasło i upewnijcie się, że wszystkie znaki wpisujecie poprawnie. Jeżeli nadal będziecie mieć problem to wtedy zgłoście się do mnie w wiadomości prywatnej na forum i podajcie w nich adresy e-mail na które próbujecie wysłać przypomnienie hasła.

• 0
1 godzinę temu, paraguan napisał:

@Blazejjeżeli w linku do zmiany hasła podajecie prawidłowy adres e-mail, a co za tym idzie zmieniacie hasło na prawidłowym koncie to nowe hasło musi działać. Spróbujcie zmienić je ponownie, ustalając na początek może jakieś mało skomplikowane hasło i upewnijcie się, że wszystkie znaki wpisujecie poprawnie. Jeżeli nadal będziecie mieć problem to wtedy zgłoście się do mnie w wiadomości prywatnej na forum i podajcie w nich adresy e-mail na które próbujecie wysłać przypomnienie hasła.

Jest ten problem, ze mail na którym jest stworzone konto został mi ukradziony bo linkiem wszedłem na szemraną stronkę na początku grudnia i nie mam co zrobić z tym faktem, za to mój ziomek próbował, ustawił sobie bardzo proste hasło tak jak mówiłeś i dalej nic z tego. A z tego co wiem to problem nie występuję tylko u nas dwóch.
Mail na którym mam stworzone konto, jest również połączony z forum, więc macie przynajmniej cień tego, ze BlazejCartman to moje konto, zresztą mam podobny nick na forum, dosyć długo grałem na tym koncie jak na moje standardy i nie chciałbym go stracić

• 0
  • Zarząd
1 godzinę temu, Blazej napisał:

Mail na którym mam stworzone konto, jest również połączony z forum, więc macie przynajmniej cień tego, ze BlazejCartman to moje konto

Konto BlazejCartman jest zarejestrowane pod innym adresem e-mail niż ten, który masz na forum więc podejrzewam, że z Twoim kolegą może być podobnie. Do adresu e-mail z forum przypisane jest konto o zupełnie innym loginie na serwerze.

Tak jak zostało napisane w wiadomości wyżej - oboje zgłoście się do mnie w wiadomościach prywatnych na forum.

• 0
Temat został przeniesiony do archiwum
Jeśli uważasz że temat nie powinien zostać przeniesiony do archiwum reportuj ten post a administracja rozpatrzy twoją prośbę

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy