Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[ODRZUCONE] [S]XDREJ - atypowa

XDREJ
 Share

Recommended Posts

Twój nick: @XDREJ
Nick oskarżonego: @atypowa
Data zajścia:28.06.2021
Powód skargi: Błędne nadanie "A09"
Opis zdarzenia: Jeżdżę za samotnym chłopem, chciałem mu sprezentować 10k i nic przy tym mu nie mówić. Nagle wpada to zwierzę, niszczy zabawę, nie wydaje żadnych poleceń, skuwa mnie i zamyka za niewykonywanie poleceń.
Dowodyhttps://imgur.com/a/24mOPWb

Witam, jeździłeś cały czas za @Gabrizek nie wiadomo po co. Zadaliśmy ci kilkukrotnie pytanie po co, ale ty postanowiłeś że olejesz nas i nie odpowiesz nic. Najpierw wysyłałeś handel do niego, a później do mnie. Nie chciałeś mu dać spokoju mimo tego, że wyraźnie dawaliśmy ci znaki żebyś to zrobił. Poza tym dostałeś tylko 10 minut i to powinna być nauczka na przyszłość, że nie utrudniamy funkcjonariuszom pracy,  nie jeździmy za nimi bez powodu  i nie wysyłamy ofert handlu nie wiadomo po co.

Tyle ode mnie, czekam na wypowiedź lidera SAPD.

• Lubię To 1

• Global Moderator
5 godzin temu, XDREJ napisał:

chciałem mu sprezentować 10k i nic przy tym mu nie mówić

Czyli utrudniasz pracę funkcjonariuszy tylko po to aby spełnić swoje zachcianki i dać mu 10k tak? Nie dałeś nikomu żadnej informacji o swoich celach więc zostałeś potraktowany jako ktoś kto utrudnia służbę. Prosili Cię abyś odjechał to trzeba było wykonać polecenie. 

• Lubię To 1
  • Zabawne 1

image.png.b235e2e8614cb10b0775d0133eabd0da.png

image.png.cbcbf8b70a04f6fe1f626733f7f67d27.png

6 godzin temu, XDREJ napisał:

Jeżdżę za samotnym chłopem, chciałem mu sprezentować 10k i nic przy tym mu nie mówić. Nagle wpada to zwierzę, niszczy zabawę, nie wydaje żadnych poleceń, skuwa mnie i zamyka za niewykonywanie poleceń.

Z opisu zdarzenia wynika, że nie przestałeś jeździć, mimo tego, że Ci kazano. Powód jak najbardziej słuszny. 

Kiedy skarga za otwarte drzwi w radiowozie? Tego nie wiemy.

Z wyrazami szacunku i pozdrowieniami,

t2Rd3b6.png

Edited by Kajersky
  • Lubię To 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy