Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja] [Serwer] Poprawa działu "zgód transakcji" - Stuba

Savage_Glina
 Share

Recommended Posts

Nick: Stuba
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer, forum]
Opis propozycji: Sieema. Ostatnio spotkała mnie lipna sytuacja, sprzedałem kart'a ft za 2kk i dostałem bana oraz transakcja została cofnięta. Bo wszystko było robione bez zgody. Wszystko spoko, ale ja pieniądze straciłem na kontenerach, a transakcja została cofnięta. Transakcja, która nie łamie regulaminu, chyba, że ja czegoś nie rozumiem, a do teraz nikt mnie nie poprawił, więc chyba tak jest. FT Kart (unikat) za 2kk to jest normalna cena dla mnie, jak i pewnie dla większości osób, więc dlaczego ban za wykonanie zgody bez transakcji? Osoby, które zakupują pojazdy na giełdzie też powinny bana dostac, za brak zgody, czy jaki ch*j? Bo tak to wygląda. Jest to jedna z tych rzeczy do naprawy. Drugą rzeczy do naprawy jest to, aby administracja nie decydowała o majątku gracza, jeżeli ktoś ma dług do spłaty to jest w interesie gracza, aby spłacił na czas, nie spłaci ban proste, a nie, że administracja usuwa graczowi pojazdy i tune z tych pojazdów wzamian za siano, a przy okazji tracąc przy tym w ch*j siana XDDD (tak to moja sytuacja i mam o to ból du*y, bo to były pojazdy sentymentalne oraz KART z FT, zrobił się czysty i stracił w ch*j na wartości 🙂 )
https://paradise-rpg.pl/forums/topic/39354-stuba-ciapak55-zgoda-na-sprzedaż-pojazdu/?tab=comments#comment-328719 <-- tutaj zgoda, którą napisałem, a po napisaniu jej przypomniałem sobie innych transakcję pojazdów unikatowych bez zgody, więc sprzedałem kart'a, a temat zapomniałem zamknąć. Jest tam jasno napisane, że nie mam gotówki to wszystkie pojazdy z tune mi zabierają i przewalają na siano. A do teraz nie dostałem siana na konto, dziwne.

W skrócie doprecyzujcie ten temat o informację co z unikatami oraz taki tip, abyście nie decydowali za graczy co robicie z jego pojazdami, ja dostałem jasno termin kiedy mam oddać siano, więc to jest w mojej sprawie czy mu to oddam na czas czy nie. imo amatorka, ale chciałbym zobaczyć co inni gracze o tym myślą, najwyżej to ja jestem dzbanem i essa.

• Kocham To 1

• Zarząd
3 godziny temu, Stuba napisał:

Nick: Stuba
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer, forum]
Opis propozycji: Sieema. Ostatnio spotkała mnie lipna sytuacja, sprzedałem kart'a ft za 2kk i dostałem bana oraz transakcja została cofnięta. Bo wszystko było robione bez zgody. Wszystko spoko, ale ja pieniądze straciłem na kontenerach, a transakcja została cofnięta. Transakcja, która nie łamie regulaminu, chyba, że ja czegoś nie rozumiem, a do teraz nikt mnie nie poprawił, więc chyba tak jest. FT Kart (unikat) za 2kk to jest normalna cena dla mnie, jak i pewnie dla większości osób, więc dlaczego ban za wykonanie zgody bez transakcji? Osoby, które zakupują pojazdy na giełdzie też powinny bana dostac, za brak zgody, czy jaki ch*j? Bo tak to wygląda. Jest to jedna z tych rzeczy do naprawy. Drugą rzeczy do naprawy jest to, aby administracja nie decydowała o majątku gracza, jeżeli ktoś ma dług do spłaty to jest w interesie gracza, aby spłacił na czas, nie spłaci ban proste, a nie, że administracja usuwa graczowi pojazdy i tune z tych pojazdów wzamian za siano, a przy okazji tracąc przy tym w ch*j siana XDDD (tak to moja sytuacja i mam o to ból du*y, bo to były pojazdy sentymentalne oraz KART z FT, zrobił się czysty i stracił w ch*j na wartości 🙂 )
https://paradise-rpg.pl/forums/topic/39354-stuba-ciapak55-zgoda-na-sprzedaż-pojazdu/?tab=comments#comment-328719 <-- tutaj zgoda, którą napisałem, a po napisaniu jej przypomniałem sobie innych transakcję pojazdów unikatowych bez zgody, więc sprzedałem kart'a, a temat zapomniałem zamknąć. Jest tam jasno napisane, że nie mam gotówki to wszystkie pojazdy z tune mi zabierają i przewalają na siano. A do teraz nie dostałem siana na konto, dziwne.

W skrócie doprecyzujcie ten temat o informację co z unikatami oraz taki tip, abyście nie decydowali za graczy co robicie z jego pojazdami, ja dostałem jasno termin kiedy mam oddać siano, więc to jest w mojej sprawie czy mu to oddam na czas czy nie. imo amatorka, ale chciałbym zobaczyć co inni gracze o tym myślą, najwyżej to ja jestem dzbanem i essa.

Cytuję Ciebie z tematu który wkleiłeś:
Potwierdzam zgodność transakcji, zapoznałem się z regulaminami i jestem ich świadom.

Według regulaminu:
8. Po otrzymaniu zgody - można dokonać transakcji, która była w niej zawarta

Dokonałeś transakcji bez otrzymania zgody, więc otrzymałeś bana.
By otrzymać unbana, trzeba było cofnąć transakcję, a nie było z czego więc zostało tobie zabrane to co było możliwe w celu uzyskania podobnej wartości.
Kart wrócił na twoje konto, a po zabraniu równowartości w gotówce drugi gracz ją otrzymał. Tobie nic się nie należy.
To jest mechanizm cofania transakcji, który działa na serwerze od zawsze i w sumie wiele wspólnego ze zgodami nie ma.

Jak robisz deal za gruby hajs to ten dział służy do zapewnienia sobie braku problemów ze strony administracji: nie zaczekałeś więc dopadły cię problemy.

• Lubię To 1
  • Szokujące 1
  • Zabawne 1
  • Kocham To 1

• Global Moderator
Cytat

aby administracja nie decydowała o majątku gracza, jeżeli ktoś ma dług do spłaty to jest w interesie gracza, aby spłacił na czas, nie spłaci ban proste

W tym zdaniu sam sobie zaprzeczasz. Skoro administracja ma nie decydować o majątku gracza to dlaczego ma karać kogoś, że nie spłacił pożyczki. Sam mówisz, że jest to w interesie gracza.

• Lubię To 1
  • Zabawne 1

37 minut temu, brzys napisał:

Cytuję Ciebie z tematu który wkleiłeś:
Potwierdzam zgodność transakcji, zapoznałem się z regulaminami i jestem ich świadom.

Według regulaminu:
8. Po otrzymaniu zgody - można dokonać transakcji, która była w niej zawarta

Dokonałeś transakcji bez otrzymania zgody, więc otrzymałeś bana.
By otrzymać unbana, trzeba było cofnąć transakcję, a nie było z czego więc zostało tobie zabrane to co było możliwe w celu uzyskania podobnej wartości.
Kart wrócił na twoje konto, a po zabraniu równowartości w gotówce drugi gracz ją otrzymał. Tobie nic się nie należy.
To jest mechanizm cofania transakcji, który działa na serwerze od zawsze i w sumie wiele wspólnego ze zgodami nie ma.

Jak robisz deal za gruby hajs to ten dział służy do zapewnienia sobie braku problemów ze strony administracji: nie zaczekałeś więc dopadły cię problemy.

Gdybym nie zapomniał usunąć tego tematu nie byłoby żadnego problemu, a z tego co wiem, osoba, która "rozpatrywała" moją zgodę nawet nie wiedziała, że ja tego kart'a wylicytowałem na kontynerach.
image.png.1264fd2f6a210ed8f4022f8614cfcf97.png
O czym my tutaj gadamy? Skoro sam moderator nie wie skąd ja miałem kart'a.

Przechodząc dalej. Cofnięcie transakcji w tym przypadku powinno polegać raczej na tym, że ja otrzymuje Kart'a, takiego, jak był, a nie czystego i moim zadaniem jest, aby spłacić w tym momencie dług osobie, która go ode mnie kupiła. Bo ona jest stratna. Jeżeli nie zdołam go zwrócić to wtedy leci ban dla mnie. Dla mnie to na takiej zasadzie powinno działać, a nie, że ja mam oddać siano, pozbywając się u mnie całego majątku + usunięciu tune z kart'a. Jakbym otrzymał tego kart'a chocaiż tego FT, to bym go sprzedał i bym oddał siano i było by po problemie, ale teraz ten kart stracił na warości sporo, bo nie da się ukryć.

Jeszcze jedno pytanie mam. Po co była w tym momencie zgoda potrzebna? Skoro cena jest adekwatna do pojazdu? Z tego co się dowiedziałem na własną rękę @paraguan dostała informacje na temat transakcji od @D1L3R, który twierdził, że kupiłem go za 3kk, a sprzedałem za 2kk. Okej w tym momencie bym zrozumiał, ale ja tego kart'a kupiłem na kontynerach.

36 minut temu, Norberto napisał:

W tym zdaniu sam sobie zaprzeczasz. Skoro administracja ma nie decydować o majątku gracza to dlaczego ma karać kogoś, że nie spłacił pożyczki. Sam mówisz, że jest to w interesie gracza.

Ewidentnie mnie źle zrozumiałeś. Chodziło o to, aby administracja nie usuwała pojazdów z konta dłużnika, jak i tune, bo on może je sprzedać z lepszą wartością. W moim przypadku kart z FT stał się czysty i stracił sporo na wartości 🙂

No oczywiście, że propozycja na OSTRE TAK, co to w ogóle mają być za pozwolenia na transakcje z du*y wyjęte, zamiast wszelkich formalności załatwiać w urzędzie od razu to trzeba czekać milion lat aż łaskawie któryś z moderatorów wejdzie i to sprawdzi jeszcze niektóre patałachy wielcy panowie moderatorzy wbijają przeczytają i wychodzą albo próbują podkurwić ci deala XDDDDDDD, no jedna wielka niedorzeczność najlepiej to usuńcie w pizdu kiedyś tego nie było i nikt nie narzekał 

• Lubię To 4