Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[ODRZUCONE] [S] CarbonareFT - atypowa | [P] atypowa- atypowa

Carbonare
 Share

Recommended Posts

Twój nick: CarbonareFT

Nick oskarżonego: atypowa

Data zajścia: 23.06.2021

Powód skargi: wsadziła mnie bez powodu do jaila na 60 min, napisała ze powodem tego bylo zdenerwowanie jej

Opis zdarzenia: Ogólnie sytuacja wygląda tak, że chciałem pogadać z Panem policjantem o nicku Tomuś*, doszło do lekkich przepychanek słownych między nami ale tutaj głownie chodziło o sprawę prywatną niż za co zostałem wsadzony (prowokacje policji XD) na 60 min, przez Panią policjantkę atypowa, która w odpowiedzi na to dlaczego mnie wsadziła za byle co na 60min powód podała bo sobie ją zdenerwowałem.... bądźmy poważni nie wszyscy mają czas na jakieś głupie humorki i wymysły, żeby utrudniac komuś grę. (tak to nazwę gdyż nie ma się dużo czasu na to by wejść do gry i przez jakieś humorki siedzieć w celi) 

Dowody:  https://imgur.com/ZxLagTa

• Lubię To 1
  • Zabawne 1
  • Kocham To 8

Teraz, _Savenn napisał:

Witaj kolego, na forum masz dostępny taryfikator, wystarczy tam zajrzeć , zapewne dostałeś powód A08 który oznacza prowokację/obrazę funkcjonariusza, tak bywa 🙂 

Nie jesteśmy na Ty z tego co pamiętam. Powód dokładnie taki A08 za "zdenerwowanie" Pani policjant gdy przy tym żadnych w jej stronę prowokacji ani obrazy nie było 🙂

• Zabawne 1
  • Kocham To 2

1 minutę temu, Carbonare napisał:

Nie jesteśmy na Ty z tego co pamiętam. Powód dokładnie taki A08 za "zdenerwowanie" Pani policjant gdy przy tym żadnych w jej stronę prowokacji ani obrazy nie było 🙂

image.thumb.png.b81e95b4c6dc77063cc0680d51417fe5.png

Poproszę nagranie z zajścia, aby wykluczyć obrazę funkcjonariuszy.

• Zabawne 1
  • Kocham To 1

1 minutę temu, Kajersky napisał:

image.thumb.png.b81e95b4c6dc77063cc0680d51417fe5.png

Poproszę nagranie z zajścia, aby wykluczyć obrazę funkcjonariuszy.

Nie mam nagrania, ja nie jeżdżę z nagrywarką, może osoby które wymieniłem w skardze coś mają

• Zabawne 1
  • Kocham To 2

Witam witam, zostałeś zamknięty za prowokacje tomusia i doskonale o tym wiesz. W taryfikatorze jest dokładnie napisane ze mogę cie wsadzić za to od 15 do 60 minut więc w czym problem? A co do tego ze ja cie zamknęłam to co twoim zdaniem miałam zrobić jeśli prowokowałeś mi partnera z patrolu? Jemu zostało uniemożliwione zakucie cie i wsadzenie do radiowozu przez wiemy co, a więc dlatego ja to zrobiłam ponieważ byłam na miejscu i z nim na patrolu. 

Edited by atypowa

2 minuty temu, atypowa napisał:

Witam witam, zostałeś zamknięty za prowokacje tomusia i doskonale o tym wiesz. W taryfikatorze jest dokładnie napisane ze mogę cie wsadzić za to od 15 do 60 minut więc w czym problem? A co do tego ze ja cie zamknęłam to co twoim zdaniem miałam zrobić jeśli prowokowałeś mi partnera z patrolu? Jemu zostało uniemożliwione zakucie cie i wsadzenie do radiowozu przez wiemy co, a więc dlatego ja to zrobiłam ponieważ byłam na miejscu i z nim na patrolu. 

Jak i też masz doskonale pokazane na załączonym ss powód tego Twojego A08 i niby tą prowokacje partnera

• Kocham To 1

Cześć, dobry wieczór. Mówisz o sprawach prywatnych jednak podjechałeś akurat jak byłem na duty. Jeżeli stanie przy radiowozie i gadanie na voice chacie ze się rozprułem albo ze jestem "60" to nie prowokacje w moją stronę to nie wiem ;/. Ciężko być poważnym jeżeli zajeżdżasz nam drogę i masz problemy do mnie. Dostałeś 60 min ponieważ  mówiłem żebyś przestał. Jednak to nic nie dało więc wysiadłem i oddałem strzał z tazera, niestety przez pewna osobę której nicku wymieniać nie będę nie miałem nawet możliwości skucia cię wiec poprosiłem o to koleżankę. Co do tego co napisała nie będę się odnosił ponieważ mnie przy tym nie było.  

• Zabawne 1
  • Urocze 1

Dwóch funkcjonariuszy potwierdza, że prowokowałeś, a więc mamy słowo przeciwko słowu. Czekam do 12:00 do jutra na dostarczenie dowodów, że prowokacji nie było. W innym razie odrzucę skargę.

1 minutę temu, Tomus3 napisał:

Cześć, dobry wieczór. Mówisz o sprawach prywatnych jednak podjechałeś akurat jak byłem na duty. Jeżeli stanie przy radiowozie i gadanie na voice chacie ze się rozprułem albo ze jestem "60" to nie prowokacje w moją stronę to nie wiem ;/. Ciężko być poważnym jeżeli zajeżdżasz nam drogę i masz problemy do mnie. Dostałeś 60 min ponieważ  mówiłem żebyś przestał. Jednak to nic nie dało więc wysiadłem i oddałem strzał z tazera, niestety przez pewna osobę której nicku wymieniać nie będę nie miałem nawet możliwości skucia cię wiec poprosiłem o to koleżankę. Co do tego co napisała nie będę się odnosił ponieważ mnie przy tym nie było.  

Byłeś na służbie fakt, ale fakt też taki, że byłeś wolny więc chyba nie zaszkodziło Ci zajęcie chwili skarga dotyczy Pani atypowa i za jej humorki, do czego się doskonale przyznała na ss.

Teraz, Kajersky napisał:

Dwóch funkcjonariuszy potwierdza, że prowokowałeś, a więc mamy słowo przeciwko słowu. Czekam do 12:00 do jutra na dostarczenie dowodów, że prowokacji nie było. W innym razie odrzucę skargę.

możesz już odrzucać, następnym razem będę wiedzieć, że Pani gra w ruletkę humorów, skoro dla Ciebie nie jest, żadnym dowodem na to co napisała... "Zdenerwowałeś mnie to dostałeś 60 min" Powiem tak: XD 

• Kocham To 1

3 minuty temu, Carbonare napisał:

Byłeś na służbie fakt, ale fakt też taki, że byłeś wolny więc chyba nie zaszkodziło Ci zajęcie chwili skarga dotyczy Pani atypowa i za jej humorki, do czego się doskonale przyznała na ss.

możesz już odrzucać, następnym razem będę wiedzieć, że Pani gra w ruletkę humorów, skoro dla Ciebie nie jest, żadnym dowodem na to co napisała... "Zdenerwowałeś mnie to dostałeś 60 min" Powiem tak: XD 

Może cierpi i ją boli coś, nie wiem. Natomiast w momencie, kiedy dwójka funkcjonariuszy mówi o prowokacji, a Ty dostarczasz ss z więzienia, po fakcie to słabo :/.

• Lubię To 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy