Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja][Serwer] Zwiększony limit wypłat - Bosik.

Bosik
 Share

Recommended Posts

Nick: Bosik.
Czego dotyczy propozycja?: Serwer
Opis propozycji: Sima! Wychodzę do @brzysz propozycją zwiększenia limitu wypłat w org cywilnych.  Motywuję to tym, iż inflacja robi swoje, ceny pojazdów się zwiększają, jak i na licytacja kontenerów trochę hajsu idzie. Nie mówię o zwiększeniu limitu do 100k, tylko myślę, że jakieś 65-70k byłoby git.  Biorąc pod uwagę 65k to jest różnica 8k/doba, co daje w tygodniu aż 56k więcej. Oczywiście jeżeli będą te wypłaty codziennie. Niby to tylko 56k, ale czasem to sporo, zwłaszcza jak ktoś zbiera na jakieś auto czy cuś. 

• Kocham To 6

Teraz, ByczekToGigaKox napisał:

@BosikJak na To wpadles? ostre TAK 👠

Zatrudniłem cały sztab matematyków i doradców finansowych aby wykonać niezbędne obliczenia. W  obliczeniach pomogli matematycy, zaś doradcy finansowi podsunęli mi ten pomysł. Dzientki za OSTRE TAK, pozdrawiam!

Co do tematu, limit który podałem to taka tylko propozycja, wiadomo iż może być większy, nie pogniewamy się.

Bingo, strzał w dziesiątek! Myślę, że @brzyszmieni ten limit, bo to jest chwila, moment (jak wiemy @brzysnie ma dużo czasu na MTA, bo robi SERWER NA GTA V (RAGE:MP) ale zwiększeniu limitu  dla to niego pestka, łatwizna. Nie to co zapewne na GTA V (RAGE:MP)).

• Kocham To 3

Była kiedyś taka propozycja i z tego co pamiętam to się tam wypowiedziałem i byłem na nie. Tyle że teraz się trochę zmieniło i potrzebne jest dostosowanie limitu wypłat do obecnych cen i samej gospodarki. Liczby mówia same za siebie - to jak niektórzy ludzie wjeżdzają na kontenery, albo jak sobie dodaja do wartosci eksluz. pojazdów po 1-2kk + gdzie kupujących to niespecjalnie obchodzi,  pokazuje jak wygląda teraz ekonomia. Na tak

• Kocham To 1

DOKŁADNIE TAK! W końcu. Jestem na tak w tej sprawie, w tej propozycji, w ogóle wszystko co z tą propozycją związane. Ułatwiajmy sobie życie na paradise, miłujmy, wspierajmy, radujmy się. Bo o to w tym chodzi na tym serwerze (mtasa://127.0.0.1:22003)

A Tobie @Bosik życzę miłego wieczoru, i gratuluję głowy do takich sprawek/pomysłów 🙂 

• Kocham To 2

• Zarząd
8 godzin temu, Bosik napisał:

Nick: Bosik.
Czego dotyczy propozycja?: Serwer
Opis propozycji: Sima! Wychodzę do @brzysz propozycją zwiększenia limitu wypłat w org cywilnych.  Motywuję to tym, iż inflacja robi swoje, ceny pojazdów się zwiększają, jak i na licytacja kontenerów trochę hajsu idzie. Nie mówię o zwiększeniu limitu do 100k, tylko myślę, że jakieś 65-70k byłoby git.  Biorąc pod uwagę 65k to jest różnica 8k/doba, co daje w tygodniu aż 56k więcej. Oczywiście jeżeli będą te wypłaty codziennie. Niby to tylko 56k, ale czasem to sporo, zwłaszcza jak ktoś zbiera na jakieś auto czy cuś. 

7 godzin temu, Exiss napisał:

Była kiedyś taka propozycja i z tego co pamiętam to się tam wypowiedziałem i byłem na nie. Tyle że teraz się trochę zmieniło i potrzebne jest dostosowanie limitu wypłat do obecnych cen i samej gospodarki. Liczby mówia same za siebie - to jak niektórzy ludzie wjeżdzają na kontenery, albo jak sobie dodaja do wartosci eksluz. pojazdów po 1-2kk + gdzie kupujących to niespecjalnie obchodzi,  pokazuje jak wygląda teraz ekonomia. Na tak

Nie widzę takiej potrzeby.
Zwiększanie limitu wypłat miałoby sens, gdyby organizacje kisiły na koncie hajsy, których nie są w stanie wydać.
Aktualnie tylko 10 organizacji ma powyżej 2 milionów dolarów na koncie.
Limit nie służy do zmniejszania tempa zarabiania, tylko do podziału zysków w organizacji. Jeśli ktoś chce zarabiać więcej ma wiele innych możliwości na serwerze.

• Lubię To 3
  • Irytujące 3
  • Przykre 1
  • Kocham To 1

NIE

Jeżeli będziecie więcej zarabiać to ceny pojazdów pójdą jeszcze bardziej w górę. Jest to normalna kolej rzeczy.

• Lubię To 2

Tak najlepiej to limit wypierdolic i cale saldo wyplacic dla siebie.  
Tez tak sadze, mysle, ze to genialny pomysl. Do tego jeszcze jakis import za 2kk do salda.

• Zabawne 1

9 godzin temu, Jaqoob napisał:

Tak najlepiej to limit wypierdolic i cale saldo wyplacic dla siebie.  
Tez tak sadze, mysle, ze to genialny pomysl. Do tego jeszcze jakis import za 2kk do salda.

Czy ktoś tu pisał o wywaleniu limitu? Naucz się czytać ze zrozumieniem, tozto zaproponowałem tylko lekkie zwiększenie limitu. Jak nie masz nic mądrego do napisania, to się lepiej w ogóle nie udzielaj byku, jak masz pisać w tak prostacki sposób. Pozdrawiam z rodzinką!

• Lubię To 2

Inflacja przypadkiem nie jest to że kiedy masz więcej pieniądza to jego wartość maleje? Więc im większe wypłaty tym większa inflacja będzie czy to działa w drugą stronę. Pomysł spoko ale dla liderów bo członkowie mało którzy dobijają maxow, lepsze wykorzystanie kasy z konta byłoby gdyby można zapłacić za jakieś rzeczy organizacyjne typu baza itd kasą z salda a nie szczególnie własnej kieszeni. 

• Supporter
Posted (edited)
2 godziny temu, Neirix napisał:

Pomysł spoko ale dla liderów bo członkowie mało którzy dobijają maxow

I tutaj sie mylisz, u mnie codziennie z jedna lub kilka osob ma 57 wiec no. I to nie lider tylko zwykły członek org.

Edited by Wojak

1 godzinę temu, Wojak napisał:

I tutaj sie mylisz, u mnie codziennie z jedna lub kilka osob ma 57 wiec no. I to nie lider tylko zwykły członek org.

No pomyłka bo chodziło mi głównie o to że są stałe osoby dobijające limit a ta reszta co raz na jakiś czas może poczekać kolejne 24h. Osobiście uważam że bardziej bezesnsowne od tego limitu jest wypłata co 24h a nie na dany dzień kto co woli 

W dniu 22.06.2021 o 06:36, brzys napisał:

Nie widzę takiej potrzeby.
Zwiększanie limitu wypłat miałoby sens, gdyby organizacje kisiły na koncie hajsy, których nie są w stanie wydać.
Aktualnie tylko 10 organizacji ma powyżej 2 milionów dolarów na koncie.
Limit nie służy do zmniejszania tempa zarabiania, tylko do podziału zysków w organizacji. Jeśli ktoś chce zarabiać więcej ma wiele innych możliwości na serwerze.

Uważam że jednak podniesienie o kilka tysięcy limitu zachęciłoby do wyrabiania większej ilości importów co zwiększyłoby aktywność na serwerze :).     Zwłaszcza że duża część wypowiadających się tutaj osób popiera ten pomysł

• Kocham To 1

W dniu 22.06.2021 o 12:48, Outlawek napisał:

NIE

Jeżeli będziecie więcej zarabiać to ceny pojazdów pójdą jeszcze bardziej w górę. Jest to normalna kolej rzeczy.

Nie ma co oczekiwać że ludzie beda zarabiać po 65-70k dziennie - gdyby tak było to faktycznie można by było mówić o ryzyku jeszcze większej inflacji.  W organizacjach w których jest normalny podział zarobków to standardem będzie dalej 50-57k ale w przypadku dobrego zysku z takiej np prac. weekendu będzie można komuś wypłacić więcej.  Zarabianie dzienne 65k-70k jest niewykonalne - co jakiś czas więc były by tzw. bonusy lub komuś kto pilnie potrzebuje kasy można by było wypłacić więcej na poczet następnej wypłaty. Jeżeli ktoś by miał zarabiać więcej to byłyby to osoby które trzymają kase na saldzie i daja wypłaty po jakimś czasie albo ci którzy w hierarchii danej org są po prostu wyżej. Także tak jak napisałem - nie ma organizacji która byłaby w stanie dawać wypłaty dzienne 65-70k, ale jeżeli takiej organizacji się uda ogarnąć fajne saldo to dlaczego by nie wypłacić czegoś w postaci bonusu ? albo by ta osoba otrzymała swoje pieniądze po prostu szybciej ?

26 minut temu, Exiss napisał:

nie ma organizacji która byłaby w stanie dawać wypłaty dzienne 65-70k

PE47fSu.png

Wszystko za 2 importy dziennie, nic nie zostało "ukradzione" od innych członków organizacji i saldo wychodziło na lekki plus. Gdyby był większy limit to bym wypłacał więcej, logiczne.

Inna osoba od nas z organizacji zarobiła w jakoś 4-5 dni 600k robiąc 2-3 importy dziennie. Zwiększenie limitu wypłat = większy dzienny przypływ pieniędzy na konto gracza, co na pewno się odbije na cenach. :]
Limit $57 000 -> $65 000 = dodatkowe $56 000 tygodniowo w portfelu każdego gracza robiącego stale importy.

W moim przekonaniu limit wypłat z organizacji powinien zostać już na początku Paradise V3 ustawiony na $35 000, a zarobki w gangach i organizacjach cywilnych zmniejszone co najmniej o 50%. Obecne zarobki nie są proporcjonalne (20 minut grania aby zarobić 57k) do włożonego czasu (bo gdzie indziej zarobisz w 20 minut tyle kasy?) co negatywnie odbiło się na gospodarce. No ale co się stało to się nie odstanie...

Odnosząc się do samej propozycji to oczywiście jestem na nie.

• Lubię To 1

Godzinę temu, Avillen napisał:

PE47fSu.png

Wszystko za 2 importy dziennie, nic nie zostało "ukradzione" od innych członków organizacji i saldo wychodziło na lekki plus. Gdyby był większy limit to bym wypłacał więcej, logiczne.

Inna osoba od nas z organizacji zarobiła w jakoś 4-5 dni 600k robiąc 2-3 importy dziennie. Zwiększenie limitu wypłat = większy dzienny przypływ pieniędzy na konto gracza, co na pewno się odbije na cenach. :]
Limit $57 000 -> $65 000 = dodatkowe $56 000 tygodniowo w portfelu każdego gracza robiącego stale importy.

W moim przekonaniu limit wypłat z organizacji powinien zostać już na początku Paradise V3 ustawiony na $35 000, a zarobki w gangach i organizacjach cywilnych zmniejszone co najmniej o 50%. Obecne zarobki nie są proporcjonalne (20 minut grania aby zarobić 57k) do włożonego czasu (bo gdzie indziej zarobisz w 20 minut tyle kasy?) co negatywnie odbiło się na gospodarce. No ale co się stało to się nie odstanie...

Odnosząc się do samej propozycji to oczywiście jestem na nie.

Mam świadomość że wypowiadając się na takie tematy nie mam dokładnych liczb którymi mógłbym się posłużyć (wszak jako gracz nie mam do nich dostępu, więc chyba ciężko wymagać bym miał na czym operować) ale wydaje mi się że o ile na 57k dziennie może sobie pozwolić każda organizacja (choć są czasami z takie dni że i takiej wypłaty nie będzie) to 65-70k to inna sprawa. Jeżeli ktoś faktycznie byłby w stanie wypłacać nawet te 65k dziennie (nie mówie już o tych 70) to jestem mocno zaskoczony (chyba ze prac weekend to wtedy da się takie saldo). Jeżeli w twojej organizacji ludzie trafiaja same dobre auta i jest taka możliwość wtedy naprawdę propsik.  Być może po tym % zwiększonym na importy który brzyś niedawno wprowadził (po zgłoszeniach graczy) to o takie salda teraz łatwiej a jeżeli tak jest - to jest ryzyko że przy wprowadzeniu tej propozycji faktycznie powiększymy obecny już problem. Wciąż byłbym za powiększeniem tego limitu (choćby minimalnie) ale może przy dokładniejszych liczbach i tego jak faktycznie wyglądają teraz salda zmieniłbym zdanie. Jednocześnie nawet jeżeli ta propozycja zostanie odrzucona to nie będę ubolewał bo sam po części uważam takie zarobki i limity za niepokojące - ale tak obecnie wygląda gospodarka i niestety się już tego nie zmieni. Dla mnie w tej propozycji chodziło przede wszystkim o szybsze wypłacanie gotówki którą jak już napisałem dana osoba i tak otrzymuje tylko wolniej przez obecny limit.

• Lubię To 1

W dniu 27.06.2021 o 16:16, bejoten napisał:

na nie, nie ma sensu jeszcze bardziej psuć gospodarki 

Co do gospodarki to nie niszczy system podniesienia wypłat. Tylko chore ceny graczy za auta

Odnosząc się do postu jestem za poparciem @Bosik. Ostre tak

• Zabawne 1

7 godzin temu, Wilku96 napisał:

Co do gospodarki to nie niszczy system podniesienia wypłat. Tylko chore ceny graczy za auta

Odnosząc się do postu jestem za poparciem @Bosik. Ostre tak

Wcale wypłacanie 57k dziennie za nic nie psuje gospodarki 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy