Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja] [Serwer] <Importy> - <Siarkovskyy>

Siarkovskyy
 Share

Recommended Posts

Nick: Siarkovskyy
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer] Importów
Opis propozycji: Witam, chciałbym zaproponować zwiększenie szansy na importach. To co aktualnie się dzieje to jakiś żart. Od 2 dni, nic ale to nic nie trafiam, z tego co wiem to wszystkie organizacje mają z tym problem. W magazynie mamy jedno auto, gdzie zawsze był full. 

Ktoś kiedyś już pisał jak liczone są procenty szans na lepsze auto od ilości graczy więc no jak jest po 50 graczy to nic dziwnego. No ogólnie jak wywalacie każde auto typu flash, huntley, zr do wody to się nie dziwcie później że jakieś kiepskie dropy później kiedy dobre auto to ile 1kk? Nie doświadczyłem żadnego problemu z dropieniem dobrych aut i nigdy nie miałem raz jest szrot a później coś drogiego. Robiąc ostatnio importy nie musiałem ani jednego topic ale no jak nie bierze nikt uranusa to no. Jedyne co jak już podnosić to cenę ulepszenia i procent dający ulepszenie 

• Zabawne 2

• 2 weeks later...
W dniu 19.06.2021 o 16:34, Neirix napisał:

Ktoś kiedyś już pisał jak liczone są procenty szans na lepsze auto od ilości graczy więc no jak jest po 50 graczy to nic dziwnego. No ogólnie jak wywalacie każde auto typu flash, huntley, zr do wody to się nie dziwcie później że jakieś kiepskie dropy później kiedy dobre auto to ile 1kk? Nie doświadczyłem żadnego problemu z dropieniem dobrych aut i nigdy nie miałem raz jest szrot a później coś drogiego. Robiąc ostatnio importy nie musiałem ani jednego topic ale no jak nie bierze nikt uranusa to no. Jedyne co jak już podnosić to cenę ulepszenia i procent dający ulepszenie 

Ostatnio dropie auta typu Windsor albo inny tego typu. A co liczby graczy, nie wiem, według mnie to tak nie działa. Widziałem jak ludzie dropią unikaty jak na serwerze jest 30 osób a jak jest po 200 to są jakieś śmieszne auta. Mam w organizacji wszystkie ulepszenia a i tak mam wrażenie że o co dropi to porażka. Robiąc w pracowitą od 3 do 4 importów często przywożę jedno auto. A bierzemy Auta od ZR-350 w górę.. 

Dlatego sądzę, iż warto byłoby trochę usprawnić ten system a jeśli nie to, to chociaż poprawić czas oczekiwania na adekwatną cenę do Exportu.

10 minut temu, Siarkovskyy napisał:

Ostatnio dropie auta typu Windsor albo inny tego typu. A co liczby graczy, nie wiem, według mnie to tak nie działa. Widziałem jak ludzie dropią unikaty jak na serwerze jest 30 osób a jak jest po 200 to są jakieś śmieszne auta. Mam w organizacji wszystkie ulepszenia a i tak mam wrażenie że o co dropi to porażka. Robiąc w pracowitą od 3 do 4 importów często przywożę jedno auto. A bierzemy Auta od ZR-350 w górę.. 

Dlatego sądzę, iż warto byłoby trochę usprawnić ten system a jeśli nie to, to chociaż poprawić czas oczekiwania na adekwatną cenę do Exportu.

Ogólnie u nas nie ma żadnego problemu, w zależności od magazynu są inne dropy nie sugerując że macie magazyn jakiś ale im tańszy tym mniej dobrych aut wpada bo u nas w ciągu Ost 5 dni może 4 auta na fail się nadawały. Z tego co pamiętam jak importy robi mniej osób to też gorzej już z doświadczenia 

• 3 weeks later...
W dniu 13.07.2021 o 22:41, Heswes napisał:

Z importów zarabia się wystarczająco dużo, a drop zależy od twojego szczęścia, na nie.

Tak, robimy dużo akcji dziennie a potem trzeba dopłacać by opłacić magazyn.

Robiąc po 2 importy dziennie doszło do sytuacji ze moglem sobie wyplacac hajs jeszcze przez kilka dni do przodu. Na nie, importy powinno się nerfić a nie buffować

• Kocham To 1

Na nie to co napisał wyżej Avillen jest prawda importuje sobie wraitha  i mam co najmniej 2 dnii wypłaty. Wystarczy znaleźć organizację proponującą największy %.

W dniu 20.07.2021 o 08:27, Avillen napisał:

Robiąc po 2 importy dziennie doszło do sytuacji ze moglem sobie wyplacac hajs jeszcze przez kilka dni do przodu. Na nie, importy powinno się nerfić a nie buffować

Avillen dobrze podsumował

Wszystko zależy od tego jak to sobie rozplanujesz, jakbyś się bardziej postarał to gwarantuję ci że udało by ci się porządnie zarobić... Jak to mówią "Dla chcącego nic trudnego'
Na nie.

Wystarczy brać każde auto a nie bierzecie same sportowe. Przykładowo huntlay to jest już ponad 10k na export.

• 1 month later...

Na nie, importy są i tak wystarczająco zbuffowane, jaki drop trafisz zależy od Twojego szczęścia. Organizacje cywilne zarabiają i tak 90% pieniędzy z importów i exportów. Zamiast brać samych najdroższych aut, zwieźcie czasem coś gorszego typu Huntley. 

• Administrator

Dropy z importów są zmieniane co jakiś czas i wszystko zależy od szczęścia, gdzie i tak z organizacji można zarobić bardzo dużo.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy