Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[ODRZUCONE] [Serwer] Skarga na San Andreas Police Department

Trizu
 Share

Recommended Posts

Nick: Trizu
Data: 14.06.2021 Czas: Od 16:50 do 17:37
Opis zdarzenia:
Witam serdecznie. Chciałbym wnieść skargę na aktualny stan policji na serwerze. Rozumiem że jest to RPG/RP ale gdy jednak idzie się do frakcji publicznej która pilnuje porządku na serwerze to jednak wypadałoby choć trochę zachować gameplay'u policjanta. 
Przedstawię teraz sytuację:
Jadę autostradą i na poboczu stoi radiowóz [Miałem status poszukiwania, ponieważ okradałem wczoraj domy]. Jadę sobie i nagle widzę za sobą 3 radiowozy. No to grzecznie zjeżdżam na pobocze, wysiada 4 policjantów z kałachami [Ja nie wykazywałem ani trochę nieposłuszeństwa, wykonałem wszystkie polecenia]. Jak policjanci rozegrali te akcje? Otóż 3 typa celowało do mnie z AK a jeden podszedł, totalnie nic nie pisząc [Wiem że to nie full rp, ale jednak bind z odznaką lub jakieś info kto mnie skuwa warto byłoby podać czyż nie?]   Pakuje mnie do radioli i jedziemy na komisariat. W drodze mówię, że chce adwokata [Chłop totalnie 0 interakcji] Dojeżdzamy na komende a tam wyciąga mnie z radioli, biegnie do swojego blipa z aresztem i klika tylko przycisk aby dać Jaila.] Dobrze, jest to serwer RPG, ale ma również łatkę RP którą każdy gracz może sobie zaznaczyć pod F2. Zatem czy frakcje publiczne które mają najwięcej mozliwości interakcji z graczami który owy znacznik posiadają nie powinny choć trochę spróbować rozegrać z drugim graczem jakiegoś RP? Gdy w celi poprosiłem o "adwokata" to jeden z policjantów powiedział, że nie ma takiego prawa [Pewnie chodziło mu o to, że w regulaminie nie ma możliwości adwokata lub nie ma takiego zapisku] Jedyne co robił gdy rozmawiałem z drugim więźniem to pisał na chacie "cisza" potem biegał po naszych celach pisząc: "Pokazać ci coś?" i za chwilę się wylogował. Po krótkiej rozmowie z ogarniętym policjantem do rozmowy przyłączyła się osoba która mnie zgarnęła pisząc takie coś: [?] Nieznajomy IEE_IEEG: Dobra krotko i na temat bo ja cie zawinalem
[?] Nieznajomy IEE_IEEG: Jestem na sluzbie dywizjonu i nie musialem odgrywac RP
[?] Nieznajomy IEE_IEEG: wtf  [?] Nieznajomy IEE_IEEG: Jak jestem na sluzbie dywizjonu i lapie kropki to nie musze odgrywac rp
[?] Nieznajomy IEE_IEEG: nie no chlop nie rozumie
[?] Nieznajomy IEE_IEEG: to napisz skarge
[?] Nieznajomy IEE_IEEG: albo cos
[?] Nieznajomy IEE_IEEG: xD
[?] Nieznajomy IEE_IEEG: dobra nara
Wysokiej klasy rozmowa człowieka który pełni jedną z ważniejszych ról na serwerze. 
Coś ode mnie: 
Wiem, że nie każdy jest zmuszony do grania RP tak jak pisałem to wyżej. Lecz jeśli ktoś jest policjantem i jego rozgrywka polega tylko na tym, że łapie > wsadza do radioli i klika przycisk więzienia to jaki ma z tego fun? Nie pozdrawiam tego policjanta i oczekuję, że choć trochę się to poprawi bo to już druga sytuacja gdzie doświadczyłem totalnie zerowego poziomu interakcji od policji. Swoją drogą Policja nie powinna tworzyć zagrożenia na drodze i po akcji zatrzymania powinni poprosić SARA by odholowali mój samochód, czego nie zrobili i samochód dalej stoi na autostradzie tworząc syf na drodze.

Edited by Trizu
  • Przykre 1
  • Zabawne 2

14 godzin temu, Trizu napisał:

wysiada 4 policjantów z kałachami

Policjanci używają M4, mała dygresja.

W drodze mówię, że chce adwokata

Na serwerze nie ma kancelarii prawnej.

powinni poprosić SARA by odholowali mój samochód, czego nie zrobili i samochód dalej stoi na autostradzie tworząc syf na drodze.

Auto zostało oznaczone do odholowania, przy wolnej jednostce SARA zostanie zabrane.

[?] Nieznajomy IEE_IEEG: Jak jestem na sluzbie dywizjonu i lapie kropki to nie musze odgrywac rp

Miałeś 6/6, funkcjonariusz tutaj Ci wytłumaczył.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy