Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[ZAAKCEPTOWANE] [S] Bartolife - xkamykx

Bartolife
 Share

Recommended Posts

Twój nick: Bartolife
Nick oskarżonego: xkamykx
Data zajścia: 13.06.2021 23:10
Powód skargi: Nadużywanie władzy SAPD
Opis zdarzenia: Zostałem zatrzymany za prędkość. Z nauki wczorajszego dnia (chcialem zabrać pojazd organizacji z G1 bo chłop od nas dostał licencje lotniczą za to, to wsiadłem i chciałem odlecieć i xkamykx napisal : wysiadaj z pojazdu 3, 2, 1, i zanim cokolwiek zrobilem otworzył ogień zakuł i zawiózł do Jaila) napisalem do niego że wiem iż nie potrafi odgrywać RP więc niech od razu pisze mandat. Kazał mi dać dokumenty, to ponownie napisałem żeby po prostu dał mi mandat (śpieszyło mi się bo wziąłem zlecenie z SARA) przyszedl zapytal sie czy przyjmuje mandat (tu już dodał kwotę za brak współpracy gdzie zjechałem na pobocze i przekazałem dokumenty) odpowiedziałem że przyjmuje ale jedynie za prędkość bo tylko to zrobiłem nie tak. @Fecasu przez przypadek był obok i napisał że chce wiedzieć o co chodzi bo jest moim przełożonym, dostał tylko informacje że ma sie odsunąć, jak ponowił pytanie @xkamykxstrzelił do niego z paralizatora i go skuł.
Po krótkiej chwili kazał mi wyjść z pojazdu (nie podał powodu) po czym pojawił się KZaboL to stwierdziłem że wyjdę wyjaśnić sytuację. Jak wyszedłem to już kwota się znowu zwiększyła. Jak dostałem ofertę mandatu nie zdążyłem nic kliknąć i już byłem skuty. Następnie zawiózł mnie zdjąć duty i do więzienia. Jak zapytałem kolejny raz dlaczego dopowiedział że nie stosowałem się do poleceń (zatrzymałem sie od razu i przekazałem dokumenty) oraz za utrudnianie.

Dowody: wycinek logów z samej sytuacji

Zatrzymanie.txt

Edited by Bartolife

21 minut temu, _Matthew napisał:

Proszę o dołączenie dowodów do skargi

przed zakończeniem pisania przez przypadek dałem "dodaj"

Co do G1 wylądowałeś raz napisałem ci zebys odleciał bo to nie miejsce do parkowania helikopterem, po czym odleciales na drugi koniec parkingu i wyladowałeś a cie ostrzegałem zebys nie ladował. A co do zatrzymania jak byłes na służbie nic nie powiedziałeś o tym ze jedziesz na zlecenie tylko ze nie umiem odgrywac rp napisalem po tym ze poprosze dokumenty nie chciales mi dac bo to powiedziales ze to zwiazane z odgrywaniem RP, za to mandat sie z wiekszył powod tego to Niewykonywanie poleceń funkcjonariusza, dałeś dokumenty po tym jak daleś dokumenty poszedłem je sprawdzic. Jak wrocilem po sprawdzeniu dokumentów zapytałem sie WIELOKROTNIE czy przyjmujesz mandat. Po wielokrotnych pytaniach czy przyjmuje mandat doliczył sie kolejny Utrudnianie pracy służb mundurowych. nie chciales przyjmowac dalej mandatu powiedzialem zebys wyszedl z pojazdu nie chciałes wyjsc napisales ze czekasz na admina po czym ja napisalem reporta zeby wyrzucił cie z pojazdu. Przyjechał @Norberto i tepnał sie @KZaboL poczym wyszedl z pojazdu wystawilem mu mandat nie przyjmował strzelilem z paralizatora wsadzilem do radioli zdjąłem go ze słuzby i pojechal do aresztu. A co do @Fecasu nie wiedziałem ze to twoj przełożony pierwszy raz go widziałem wczoraj wiec napisalem zeby odszedl nie odchodzil to strzelilem z paralizatora przepraszam cie @Fecasu jeszcze raz  Tyle ode mnie w razie jeszcze pytan byłem na patrolu z @Malpa

Posted (edited)

Tak jak pisałem na G1 był kto inny i zabrano mu uprawnienia lotnicze na 3dni więc ja przyjechałem po helikopter. 

Fecasu przedstawił się że jest moim przełożonym więc wiedziałeś o tym

Pisałem Ci że się śpieszę bo mam zlecenie

Po otrzymaniu mandatu nie minęło 5 sekund i już byłem skuty a czytałem co jest w nim zawarte. Dopiero w radiowozie kliknąłem odrzuć bo już i tak mnie wiezliscie

Co do samego mandatu powtarzałem za każdym razem ze przyjmuje ale tylko za prędkość

Jeżeli chcesz przytaczać moje słowa polecam sprawdzić najpierw logi bo się mylisz

Edited by Bartolife

ss daj ze pisales ze masz zlecenie bo mi sie nie przypomina to i dowody tez bym poprosil na to ze po 5 sekundach byles skuty zeby wszystko bylo jasne.

• Zabawne 1

[2021-06-13 22:57:13] [Output] : [20] Bartolife: jedyne utrudnianie to robisz Ty bo wzialem zlecenie i nie moge jechac

masz to w logach w dowodach jak i u siebie

• Lubię To 1
  • Zabawne 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy