Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

Błąd importy

Recommended Posts

Opis błędu: Mamy ulepszenie zwiększające import sportowych pojazdów od prawie 2 miesięcy i od tego momentu praktycznie cały czas dropia nie sportowe, a osobówki xD trafienie sportowego graniczy z cudem, a nawet przed zakupem tego ulepszenia częściej dropily sportowe niż teraz 
Kiedy zauważyłeś/aś ten błąd: dawno temu 
Screenshoty(opcjonalne):

• Zabawne 1

• Zarząd
W dniu 12.06.2021 o 11:45, dzamy napisał:

Opis błędu: Mamy ulepszenie zwiększające import sportowych pojazdów od prawie 2 miesięcy i od tego momentu praktycznie cały czas dropia nie sportowe, a osobówki xD trafienie sportowego graniczy z cudem, a nawet przed zakupem tego ulepszenia częściej dropily sportowe niż teraz 
Kiedy zauważyłeś/aś ten błąd: dawno temu 
Screenshoty(opcjonalne):

Dużym czynnikiem na to jakie auta dropią jest ilość graczy.
Wszystko działa na zasadzie generowania losowych liczb. Jeśli generator jest uruchamiany częściej, to te szanse mogą być bardziej korzystne.
Jeśli teraz jest mniejszy ruch na serwerze, to po prostu liczby mogą być gorsze dla losowania fajnych importów. W skrypcie wszystko jest ok, posiadając ulepszenie mamy większe szanse na zgarnięcie czegoś z puli sportowych.

• Kocham To 1

Też tak miałem ale się naprawilo po miesiącu xD A to co napisałeś Brzys to nic nie tłumaczy w tym wypadku 

• Zabawne 1

Posted (edited)

8 dni temu

19:35 dzamy Import pojazdu zakończony porażką.

7 dni temu

14:11 dzamy Wpłata na konto w kwocie $25000

14:14 dzamy Import pojazdu zakończony porażką.

20:15 dzamy Import pojazdu zakończony porażką.

6 dni temu

16:13 dzamy Import pojazdu zakończony porażką.

5 dni temu

10:52 dzamy Import pojazdu zakończony porażką.

18:12 dzamy Import pojazdu zakończony porażką.

19:20 dzamy Import pojazdu zakończony porażką.

21:12 dzamy Import pojazdu zakończony porażką.

4 dni temu

19:37 dzamy Import pojazdu zakończony porażką.

3 dni temu

20:24 dzamy Import pojazdu zakończony porażką.

dzień temu

19:24 dzamy Import pojazdu zakończony porażką.

około 14 godzin temu

11:53 dzamy Wpłata na konto w kwocie $22500

11:55 dzamy Import pojazdu zakończony porażką.

4 godziny temu, DaK1nG napisał:

Też tak miałem ale się naprawilo po miesiącu xD A to co napisałeś Brzys to nic nie tłumaczy w tym wypadku 

Też tak sądzę, same osobówki mi dropia. Nawet ich nie zbieram bo więcej wydam na naprawę niż dostanę za export xD

Edited by dzamy
  • Lubię To 1

U mnie w org to samo się dzieje. Wiecznie wodzionki, nawet w pracowitą gdzie ludzi jest więcej na serwerze.  Owszem, na początku gdy wykupiliśmy owe ulepszenie można było zauważyć wzrost. Potem spadek, jakiś czas temu kilka ekskluzywnych i teraz raz na jakiś czas coś sportowego. Nawet o wypłaty ciężko bo trzeba magazyn opłacić... 

• Zarząd

Zwiększyłem trochę szansę, sprawdźcie po restarcie serwera jak teraz będzie dropić.

• Kocham To 10

• Zarząd
23 godziny temu, dzamy napisał:

Dalej sypie samymi lowriderami... Zaraz zbankrutuje jak tak dalej pójdzie xD 

a twoja org spełnia progi reputacji na ulepszenie?

• Kocham To 1

Posted (edited)
22 minuty temu, brzys napisał:

a twoja org spełnia progi reputacji na ulepszenie?

No mamy 6k repki i takie za przeproszeniem „gówna” daje... 

Nie wspomnę o tym, ze jeszcze nigdy się nie zdarzyło, ze dostaliśmy coś bardziej wartościowego niż Elegy xd

Edited by dzamy

Ewentualnie zrobić możliwość dropu po zakupie ulepszenia od danego pojazdu, - np huntley czy coś w tym rodzaju

1 minutę temu, OJCI3C napisał:

Ewentualnie zrobić możliwość dropu po zakupie ulepszenia od danego pojazdu, - np huntley czy coś w tym rodzaju

Mogłoby być nawet i tak bo lipa trochę, ze więcej wydaje na magazyn niż z tego zarabiam 

Dzisiaj rano tylko dało jakiegoś hotknife ale co z tego jak zaraz znowu zacznie się seria lowriderów

W dniu 16.06.2021 o 17:50, brzys napisał:

Zwiększyłem trochę szansę, sprawdźcie po restarcie serwera jak teraz będzie dropić.

No uspokoiło się. Po Twoim poście @brzys miałem 2 unikaty, sportowe, może tylko 4 wodzionki. Więc myślę, że jest gut, ale jeszcze trochę bym zwiększył o np. 10-15%, lub też bym zrobił tak żeby ''lodówkowate'' pojazdy pousuwał w ''pizdu''. Niech się respi od Huntleya i wyżej, niech się respią tylko takie pojazdy:
YwCuPf5.png?width=1051&height=618
I każdy będzie uradowany/a w tej sprawie!
Miłego weekendu Tobie @brzys, @dzamy.

Edited by SprytsBeng
  • Zabawne 1

24 minuty temu, SprytsBeng napisał:

No uspokoiło się. Po Twoim poście @brzys miałem 2 unikaty, sportowe, może tylko 2-3 wodzionki. Więc myślę, że jest gut, ale jeszcze trochę bym zwiększył o np. 10-15%, lub też bym zrobił tak żeby ''lodówkowate'' pojazdy pousuwał w ''pizdu''. Niech się respi od Huntleya i wyżej, niech się respią tylko takie pojazdy:
YwCuPf5.png?width=1051&height=618
Niech się takie pojazdy tylko respią.
I każdy będzie zadowolony, szczęśliwy, radosny.
A w Twoim przypadku @dzamy, to nie masz ulepszenia, bo piszesz, że tylko 6k repki. A do tego ulepszenia na ''lepszy drop'' trzeba mieć 10k reputacji.
Miłego weekendu Tobie @brzys, @dzamy.

Ty żeś jest cały jak 10k repki... https://cdn.discordapp.com/attachments/546071206252773396/830356206064762920/unknown.png

Prowizję z 3% na 4% masz od 10k RP także coś Ci się pomyliło, zdarza się 

18 minut temu, Hendrig napisał:

Przecież na ss który wysłałeś widać ze nie macie kupionwgo ulepszenia na drop aut sportowych 

Screenshot_20210619_142654.jpg

Ja nie mogę z was xD to jest ss z tych rozpisek o nowych rzeczach na forum xd

W dniu 16.06.2021 o 17:50, brzys napisał:

Na podstawie logów z mojej organizacji sporządziłem analizę, być może ci to coś pomoże 

Spoiler

image.png.e2c7a917a96f02e18ba0cfed216cbdf9.png

5 godzin temu, kacper5091 napisał:

Na podstawie logów z mojej organizacji sporządziłem analizę, być może ci to coś pomoże 

Ukryj zawartość

image.png.e2c7a917a96f02e18ba0cfed216cbdf9.png

No dobra, może u Ciebie tak jest, a u mnie jest cały czas tak: 

W dniu 16.06.2021 o 14:29, dzamy napisał:

8 dni temu

19:35 dzamy Import pojazdu zakończony porażką.

7 dni temu

14:11 dzamy Wpłata na konto w kwocie $25000

14:14 dzamy Import pojazdu zakończony porażką.

20:15 dzamy Import pojazdu zakończony porażką.

6 dni temu

16:13 dzamy Import pojazdu zakończony porażką.

5 dni temu

10:52 dzamy Import pojazdu zakończony porażką.

18:12 dzamy Import pojazdu zakończony porażką.

19:20 dzamy Import pojazdu zakończony porażką.

21:12 dzamy Import pojazdu zakończony porażką.

4 dni temu

19:37 dzamy Import pojazdu zakończony porażką.

3 dni temu

20:24 dzamy Import pojazdu zakończony porażką.

dzień temu

19:24 dzamy Import pojazdu zakończony porażką.

około 14 godzin temu

11:53 dzamy Wpłata na konto w kwocie $22500

11:55 dzamy Import pojazdu zakończony porażką.

Też tak sądzę, same osobówki mi dropia. Nawet ich nie zbieram bo więcej wydam na naprawę niż dostanę za export xD

... 

8 minut temu, dzamy napisał:

No dobra, może u Ciebie tak jest, a u mnie jest cały czas tak: 

... 

ale ja wlasnie pokazalem jak bys dobrze odczytal ze po kupnie ulepszenia jest gorzej, w ciagu ostatniego tygodnia jeszcze gorzej niz bylo, a po zwiekszeniu procentu przez brzyska w srode jest jeszcze gorzej...

skoro liczba graczy ma na to wplyw, by musial brzys to analizowac na podstawie osob online z danych dni do czego chyba ma wglad

a i same twoje logi nie maja znaczenia bo pojazdy losuje na organizacje, nie na osobe, to trzeba sprawdzac na podstawie ogolnych logow organizacji, raz jedna osoba miala przez 20 importow co sprawdzalem w logach tylko 2 nadajace sie auta i to jeszcze typu zr, inna w tym samym czasie miala przez te 15-20 importow tylko 2 nienadajace sie auta, a trafiala infernusy, turisma itp

Edited by kacper5091

29 minut temu, kacper5091 napisał:

ale ja wlasnie pokazalem jak bys dobrze odczytal ze po kupnie ulepszenia jest gorzej, w ciagu ostatniego tygodnia jeszcze gorzej niz bylo, a po zwiekszeniu procentu przez brzyska w srode jest jeszcze gorzej...

skoro liczba graczy ma na to wplyw, by musial brzys to analizowac na podstawie osob online z danych dni do czego chyba ma wglad

a i same twoje logi nie maja znaczenia bo pojazdy losuje na organizacje, nie na osobe, to trzeba sprawdzac na podstawie ogolnych logow organizacji, raz jedna osoba miala przez 20 importow co sprawdzalem w logach tylko 2 nadajace sie auta i to jeszcze typu zr, inna w tym samym czasie miala przez te 15-20 importow tylko 2 nienadajace sie auta, a trafiala infernusy, turisma itp

No ok, a z tym losowaniem na org to mam Ci wyczarować logi ludzi, którzy robią import? Jak widać wkleiłem całe logi i tylko ja robię importy więc xd 

17 minut temu, dzamy napisał:

No ok, a z tym losowaniem na org to mam Ci wyczarować logi ludzi, którzy robią import? Jak widać wkleiłem całe logi i tylko ja robię importy więc xd 

no chyba ze tak, nie widzialem abys napisal gdzies ze sam je robisz(moze przeoczylem) i myslalem ze po prostu tylko swoje wstawiles, zwracam honor

Teraz, kacper5091 napisał:

no chyba ze tak, nie widzialem abys napisal gdzies ze sam je robisz(moze przeoczylem) i myslalem ze po prostu tylko swoje wstawiles, zwracam honor

Nawet jak robiłem niedawno jeszcze z 10-cioma innymi osobami importy to i tak był taki sam drop jak teraz przez co więcej na tym traciłem niż zyskiwałem, a im też musiałem wypłacać kasę... 

• Lubię To 1