Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[ODRZUCONE] Genialne wykonanie a jak że xkamykx

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Janis
Nick oskarżonego: xkamykx
Data zajścia: 09.06.2021
Powód skargi: Rozpoczoł ostrzał bez nadania powodu zatrzymania + wbił graczowi @KampaiBW gdzie ten nawet nie pomagał mi uciec a nawet sie nie ruszył co widac na załączonym klipie 
Opis zdarzenia: kreciłem kułka na drodze koło kasyna gdy usłyszałem oraz zobaczyłem poscig zainteresowało mnie auto które jest ścigane po czym pojechałem na mech bo po laga uszkodziłem stojąc spokojnie na mechu podjechał do mnie wasz genialny inaczej pracownik i nie wiedząc co jest powodem zatrzymania gdzie pytałem nie jedno krotnie zaczoł mierzyć domnie i odliczac od 3 nie trzeba być einsteinem co jaśnie pan zrobił by kiedy dojdzie do 1 co wydarzyło sie chwile później. Oczywiści plułem wyzwiskami bo jak tu nie pluć na kogoś kto zj****ł ci wieczorne granie bo ma kompleksy i problemy ze stanem umysłu. Jak wy tym razem to olejecie to wydaje mi sie ze to juz ostatnie podrygi Paradise RPG bo jak tyle osób kładzie lache na to co sie na tym nie najgorszym serwie odjanipawla to za miesiąc moze troche więcej to zaden event nie pomoze i ja tak serio gram po 2 godziny dziennie z racji braku czasu nie mam sie zamiaru denerwowac nad jednym chłopaczkiem co mu możliwości w głowie poprzewracały. I prosze o rekompensate dla znajomego dalszego kolegi Kampaia który nie był w to zamieszany nawet w minimalnym stopniu. A wspomne jeszcze ze moim zdaniem na koniec mnie prowokował ale to pewnie dla was nic jak zawsze .

Dowodyhttps://streamable.com/z0wnw9 image.thumb.png.5a8ce03d4dbb74d3d5b1dbc7bcfcbbff.png

• Lubię To 2
  • Przykre 1
Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze, wyjaśnienie podzielę sobie na punkty.

1. Wzór stosujemy cały, a nie tylko co Ty chcesz, temat też powinien być zmieniony - chyba, że za trudne jest to dla Twojej osoby, to sorka.
2. "Rozpoczoł" - rozpoczął; "kułka" - kółka; "zaczoł" - zaczął; "domnie" - do mnie; przyjemniej będzie się Nam czytać.
3. 

11 godzin temu, Janis napisał:

zobaczyłem poscig zainteresowało mnie auto które jest ścigane

a nie powinno.

4. https://www.youtube.com/watch?v=2UYiBm18SMI - przytoczę parę punktów stąd.
0:00 - 0:22 stawiasz opór przy zatrzymaniu i nie wykonujesz poleceń funkcjonariusza.
0:31 - wyzywasz funkcjonariusza, co robisz cały czas, jesteś dresem z osiedla czy coś? 
1:06 - znowu wyzywasz
1:49 - biegniesz w stronę pojazdu stojącego obok, funkcjonariusze nie są jasnowidzami i nie wiedzą, czy nie wsiądziesz (co i tak robisz), gracz @Kampaipewnie nie miał zamiaru pomóc Ci w ucieczce, ale naraziłeś go na ostrzał, poprzez prewencyjne wbicie BW
(wytłumaczę czym jest prewencja, bo może być problem - "prewencja oznacza zapobieganie i używany jest jako w wielu dziedzinach". Tłumacząc to na Twoje - funkcjonariusze, zanim kampai by odjechał postanowili to uniemożliwić, normalna procedura.)
5.

tyle osób kładzie lache na to co sie na tym nie najgorszym serwie odjanipawla

Uwierz mi, przestań kłaść lache na polecenia funkcjonariuszy, a nie będziesz musiał bombardować tego działu skargami.

6.

image.png.dce14a71454e5d5bd3895269830f3412.png

A wspomne jeszcze ze moim zdaniem na koniec mnie prowokował ale to pewnie dla was nic jak zawsze .

"Miłego pisania skargi" to prowokacja. Okej.

Reasumując, nie ma tu winy funkcjonariuszy.

• Zabawne 1
  • Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy