Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

San News | Korupcja w urzędzie Fort Carson - Sprawdzamy rozpoczęte śledztwo


Rekomendowane odpowiedzi

1xQfdzy.png

nKFNX7c.png

W poniedziałek dnia 07.06.2021 prokurator stanowy wszczął postępowanie urzędowe wobec burmistrza Fort Carson pana Dave King’a. Oskarżony instynktownie zareagował na rozpoczęte dochodzenie dosyć typowo, odłączając się od całej sprawy do stopnia, w którym nie chce wykorzystywać swojego konstytucyjnego prawa do ukrywania swojej osoby. Oczywiście od rozpoczęcia minęło trochę czasu i prokurator zaaplikował do sądu o zastosowanie kary aresztu ze względu na ryzyko tego, że oskarżony może utrudniać prowadzenie działań. Na co sąd zadecydował o zamiennym zastosowaniu poręczenia majątkowego, ponieważ burmistrz nie posiada możliwości, aby pozbyć się dokumentów, które mogą utrudnić prowadzenie działań. W międzyczasie doszło także do wejścia policji stanowej do kilku nieruchomości p. Dave’a i skonfiskowania dokumentów czego nie udało się uchwycić naszej redakcji. Jednak wracamy do tej sprawy, ponieważ może nie wydawać się tak zero jedynkowa jak aktualne zachowanie burmistrza, które mogłoby na to wskazywać.

Ze względu, że sąd jeszcze nie przeprowadził rozprawy na temat dochodzenia a prokuratura na nasze pytania nie odpowiedziała inaczej niż informując nas że postępowanie jest niejawne. Tym samym nie mogą przekazywać nam jakichkolwiek informacji, dlatego postanowiliśmy zacząć od spotkania z oskarżonym.

HRPhEbL.png

R – Redaktor B – Burmistrz

Qv6jORZ.png

R: Witam pana, Senior Pressman George Bradshaw znany pod pseudonimem „CloakeR”. Możemy z panem przeprowadzić wywiad na temat dochodzenia w pana sprawie na temat aktu korupcji?
B: Witam szanowną prasę, jak i pana redaktorze. Jak widzimy, sprawa dosyć poważnie rozniosła się w sieci jak i po ludziach, jest to mała miejscowość i ludzie sieją plotki.
R: Czyli jak rozumiem, uważa pan, że wszystkie dziania podjęte wobec pana to pewnego rodzaju atak polityczny mający na celu pozbyć się pana z aktualnego stanowiska?
B: Zgadza się, muszę przyznać że ma pan smykałkę do łączenia kropek.
R: Dziękuję panu, wracając do sprawy czyli uważa pan, że jest pan niewinny a całe dochodzenie do niczego nie prowadzi?
B: Można tak powiedzieć, nawet domyślam się kto mógłby odpowiadać za tym paszkwilem który dostała prokuratora i na podstawie którego zaczęła całe śledztwo. Jakbym zabrał kiedyś łapówkę to bym na pewno już tutaj nie rządził. Już nie jesteśmy w latach 70 gdzie ludzie braliby co popadnie i nikt tego nie zauważył.
R: Czy chciałby pan podzielić się informacjami, które mogą odpowiadać za tym doniesieniem?
B: Zostawię to dla swojej osoby. Teraz jak pan pozwoli, ponieważ muszę jechać na ważne spotkanie – rozmówca wyminął redaktora i zaczął iść w kierunku swojego samochodu
R: A jest pan jeszcze w stanie powiedzieć coś dla naszych czytelników na koniec?
B – W tym momencie zatrzymał się i odwrócił w kierunku redaktora – Zapamiętajcie tę sprawę, ponieważ nie będzie ona jedyna, bo na pewno pozwę pana prokuratora o zniesławienie mojej osoby przez sformułowanie takich śmiesznych wniosków. Do widzenia - rozmówca wsiadł do pojazdu i zamknął drzwi z hukiem.

PXYxFyM.png

Można powiedzieć że burmistrz nie był dosyć zadowolony i łatwo wykazał to przez swoje wypowiedzi. Możliwe że wrócimy jeszcze do tej sprawy jak się rozwinie.

 

(OOC)
Autor: @CloakeR
Grafika: @BebokZPolski
Burmistrz:
@MrDexterPL

Edytowane przez CloakeR
  • Lubię To 2
  • Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Supporter
Napisano (edytowane)

Nie nadążam z czytaniem tych artykułów. 
Może troszkę zwolnić z tempa 😬

Edytowane przez eswu
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy