Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

Rekrutacja do Roleplay Creators - 06.06.2021

Rekomendowane odpowiedzi

• Supporter
Napisano (edytowane)

ryKHSQm.gif

pasekchuj.png.c17ced0fc3e425be8ddd5a793da25ea2.png

Rusza kolejna rekrutacja do Roleplay Creators!
Nudzi Ci się zwykła gra?
Brakuje Ci na serwerze części RP?
Masz ochotę wprowadzić na serwer trochę życia?
Masz dużo ciekawych pomysłów i chcesz je wykorzystać?
Masz okazję się wykazać! Już dziś złóż podanie i zostań naszym członkiem!

Czym jesteśmy?
Jesteśmy grupą działającą na serwerze odpowiedzialną w głównej kwestii za odgrywanie akcji Roleplay. Wykonujemy różnorakie akcje - od łatania dziur na ulicy, sprzedaż lodów, hot dogów przez wypadki, pościgi do tych największych akcji - różnorakich zamachów z użyciem bomb lub masowych zatruć - wszystko zależy tylko od twojej kreatywności!

Działamy jako zupełnie oddzielna formacja, przez co nie musisz opuszczać organizacji przestępczej, ani frakcji, by do nas dołączyć!

Co oferujemy?
- System wypłat liczony dla każdego indywidualnie za odbyte akcje;
- Przyjazną atmosferę;
-Bogatą flotę pojazdów oraz skinów;

Czego wymagamy?
- Chęci do podjęcia się czegoś nowego;
- Chęci do nauki nowych rzeczy;
- Discorda, ts3 oraz sprawnego mikrofonu.

pasekchuj.png.c17ced0fc3e425be8ddd5a793da25ea2.png

Wzór do podania (Odpowiadacie w tym temacie)

Cytat

Kary na na serwerze (Zdjęcie z panelu na serwerze, pod F2):
Czy zapoznałeś/aś się z regulaminem?(klik)
Jak oceniasz swoje Role Play? (W skali 1-10):
Coś o sobie (Minimum cztery zdania): 
Dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie?:
Ile jesteś w stanie wykonać akcji tygodniowo?:
Dodatkowe uwagi:

Warto również dodać, że przynależność do RPC może wam znacznie ułatwić dostanie się do oddziału EMR

Podania można składać do 13.06.2021. Wyniki zostaną ogłoszone krótko po zamknięciu.

Zarząd Roleplay Creators życzy powodzenia wszystkim składającym podania!

W razie jakichkolwiek pytań odnośnie oddziału głównego proszę śmiało kontaktować się z zarządem poprzez discord -  Heswes#9769, Bandura. ❤#0001, CloakeR#4935
lub poprzez Prywatną wiadomość na forum.

Edytowane przez Heswes
  • Kocham To 3
Odnośnik do odpowiedzi

Nick na serwerze: Trizu
Kary na na serwerze (Zdjęcie z panelu na serwerze, pod F2): https://imgur.com/a/Hs6Ep9m
Czy zapoznałeś/aś się z regulaminem?(klik): Tak
Jak oceniasz swoje Role Play? (W skali 1-10): Mocne 8.5
Coś o sobie (Minimum cztery zdania): Mam na imię Konrad. Mam 19 lat i lubię grać w gierki. Aktualnie skończyłem liceum więc mam dość dużo czasu zanim wybiorę się do pracy. Wolny czas poświęcam na pomaganie w domu, treningu w domu oraz graniu w gierki. Jestem kreatywny i bardzo chętnie angażuje się w ciekawe projekty. Wciąż próbuję nowych rzeczy bo nie lubię zastygać w jednym miejscu.
Dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie?: Wykorzystując moje doświadczenie które posiadam w trybie rozgrywki roleplay myślę, że nadaję się idealnie na to stanowisko by codziennie wprowadzać nowości i ciekawe rozwiązania na serwer tak aby umilić graczą ich rozgrywkę i wzbogacić ją o nowe wydarzenia oraz przeżycia. Na stanowisku RP Creatora będę mógł idealnie wprowadzać moje zainteresowanie RP na serwer i dzięki temu myślę, że i frakcja jaką jesteście uzyska na moim dołączeniu gdyż postaram się jak najlepiej ją reprezentować i pilnować by nie zszargać opini frakcji. To powód dla którego powinniście wybrać mnie na to stanowisko. 
Ile jesteś w stanie wykonać akcji tygodniowo?: Ile będzie trzeba. Jestem flexyjny więc wystarczy coś zaplanować a ja zaplanuje swój czas tak by pojawić się na zaplanowanym wczesniej "projekcie"
Dodatkowe uwagi: Chciałbym by RP na serwerze miał większą rolę. By mechanicy pracowali rzeczywiście jako mechanicy a nie tylko wchodzili w blipy. Oraz by gracze bardziej odgrywali ciekawe akcje. Na to chce zwracać uwagę na serwerze oraz dbać by zasady RP były przestrzegane. To moje uwagi dot. aktualnej sytuacji na serwerze.

Odnośnik do odpowiedzi

Nick na serwerze: AlphaCorek
Kary na na serwerze (Zdjęcie z panelu na serwerze, pod F2): https://imgur.com/lUTKOL1
Czy zapoznałeś/aś się z regulaminem?(klik): Tak
Jak oceniasz swoje Role Play? (W skali 1-10): powiedzmy że 5/10
Coś o sobie (Minimum cztery zdania): Nazywam się Kuba, mam 16 lat. Interesuję się piłką nożna, sportami walki i motoryzacją oraz grami. Chodzę do szkoły zawodowej o profilu mechanika. W wolnym czasie gram w gierki takie jak mta czy Gta V. 
Dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie?: Jestem aktywnym graczem i chętnie bym podgrywał rp bo nudzą mnie prace na serwerze i głównie wchodzę żeby zrobić importa ta frakcja odmieniła by moją grę.
Ile jesteś w stanie wykonać akcji tygodniowo?: Tyle ile będzie trzeba zrobię, nawet ponad normę jak i no będę miał czas i chęci.
Dodatkowe uwagi: -

Odnośnik do odpowiedzi

Nick na serwerze: Bartoooo
Kary na na serwerze (Zdjęcie z panelu na serwerze, pod F2):

https://zapodaj.net/9856b56ddbc83.png.html
Czy zapoznałeś/aś się z regulaminem?(klik) tak
Jak oceniasz swoje Role Play? (W skali 1-10): 7-8
Coś o sobie (Minimum cztery zdania): Nazywam sie Bartek, mam 14 lat i pochodze z Mazur.Interesuje sie grami, pilka nozna a od niedawna motoryzacja.Lubie wykonywac swoje obowiazki niewazne czy sa trudne czy nie.Lubie male kundle, pozory myla.
Dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie?: Jestem aktywnym graczem i chętnie bym odgrywal jakies rp bo nudzą mnie prace na serwerze.
Ile jesteś w stanie wykonać akcji tygodniowo?: zalezy co bym musial zrobic i jak sie umowimy
Dodatkowe uwagi: nie mam

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy