Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja] [Ogół Paradise] Zmiany we frakcjach.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Allerek
Czego dotyczy propozycja?: Ogółu Paradise.
Opis propozycji: Pozwolę sobie propozycje podzielić na parę etapów które będą łatwiejsze do zrozumienia, pierw wytłumaczę moje poglądy, a na samym końcu jakie według mnie powinny zostać podjęte kroki.

Strona administracyjna frakcji.

W obecnej sytuacji na serwerze panuje mocna samowolka liderów jeśli chodzi o frakcje. @ReD_Devil nie panuje nad tym co się dzieje we frakcjach mimo posady Opiekuna Frakcji. W gronie frakcji może nawet dochodzić do prześladowania użytkowników i to od długiego czasu, jednak opiekun albo nie interesuje się frakcjami, albo ma na to zbyt mało czasu(co wcale nie jest czymś złym, ale powinno pchnąć administrację do zmiany osoby utrzymującej posadę).
Frakcje nie są w żaden sposób kontrolowane, a wszelkie zmiany prawdopodobnie  nie są nawet uzgadniane z administracją. Prowadzi to do konfliktów zarówno pomiędzy frakcjami, jak i w samych frakcjach. 

Moje doświadczenie z frakcjami na Paradise.

Moje doświadczenie to około miesiąca w SAPD, frakcji w której panuje reżim tak duży, że aż niezdrowy. Według zarządu frakcji powinniśmy traktować ich jak bóstwo i potulnie przytakiwać na wszystko co mówią, jeśli się z czymś nie zgadzasz, prawdopodobnie skończysz na 'Koloni Karnej'. Jako osoba niższa rangą jesteś tyrany za wszelkie przewinienia, nawet jeśli nie byłeś głównym prowodyrem. Możesz być prowokowany i wyzywany przez innych funkcjonariuszy, ale jeśli jako niski rangą odezwiesz się chociaż słowem sprzeciwu - reakcja nastąpi dopiero wtedy. Zarząd frakcji powinien zostać wymieniony, gdyż mimo że frakcja jest dobrze zarządzana pod względem rang, wypłat czy dywizjonów tak jeśli chodzi o kontakty międzyludzkie jest po prostu tragicznie. Już pierwszego dnia akademii każdy akademik słyszy że 'Nie należy pisać na priv. do XYZ, bo można wylecieć z frakcji' <- X D.

@KajerskyJest cholernie aspołeczny, unika dłuższej rozmowy i próby wyjaśnienia sytuacji, zamiast tego zamyka ticket bez dłuższej rozmowy, zawsze uważa że ma rację i nie pozwala do siebie przemówić w żaden sposób(taka sytuacja miała miejsce minimum 4 razy).

Ostatnio do życia został powołany 'Dispatch' w wielkim skrócie - siedzenie na duty na AFK na HQ, i co jakiś czas sprawdzanie wezwań. Każdy z funkcjonariuszy z którym o tym rozmawiałem uznał to za miejsce dla zarządu do wbijania duty na AFK bez konsekwencji. Zadaniem Dispatch było min. przekazywanie zgłoszeń do jednostek jeśli leżały zbyt długo - w wielkim skrócie w ciągu 2 tygodni zauważyłem może ze 3 takie sytuacje, reszta to zwykły AFK na duty.

W samej frakcji chodzi przeświadczenie(i to zasłyszane przeze mnie nie jeden raz, i nie od jednej osoby) że powyżej pewnej rangi można robić co się chce - i niestety takie spekulacje sprawdziły się wiele razy, sam zostałem zwyzywany na Discord i osoba ta nie poniosła żadnych konsekwencji, tylko dlatego że posiadała odpowiednio wysoką rangę(mimo że sytuacja została zgłoszona ponad 3 razy w ticketach na Discord). Atmosfera we frakcji jest cholernie toksyczna, co wiele członków administracji może zobaczyć przeglądając chociażby #offtopic. Zdarzało się że zwykła propozycja dot. zmian na serwerze kończyła się wyzwiskami i prowokacjami w stronę innych użytkowników. Zarząd bierze grę na tyle poważnie, że myli ją z rzeczywistością. Gramy na serwerze RPG, czysty RolePlay jest tu tylko dodatkiem do gry, jednak Zarząd uważa że nawet rangi w zwykłej grze, powinniśmy traktować 1:1 jak w rzeczywistości i śmiertelnie bać się wyższych stopniem. 

Sam nie byłem krystaliczny, jednak większość moich zachowań było odpowiedzią na wielokrotne zaczepki ze strony innych, niestety ze względu na niski stopień byłem traktowany gorzej niż inni, co jest nieodpowiednie, każdy niezależnie od stopnia powinien dostawać taką samą ilość szacunku, szczególnie od zarządu - co niestety(przynajmniej w SAPD) nie jest realne przy obecnym zarządzie.

Analiza zachowań między frakcyjnych.

Sytuacja między frakcjami(w szczególności SARA i SAPD) jest co najmniej fatalna, frakcje zamiast współpracować walczą ze sobą. Liczne wyzwiska, prowokacje, przeszkadzanie sobie nawzajem to tylko część z negatywnych zachowań pomiędzy frakcjami. Ludzie tyrają siebie nawzajem, a zwykły szacunek międzyludzki nie istnieje, jeśli poprosisz o zachowanie takiego - nawet między osobami z jednej frakcji - zostaniesz poinformowany że osoba wyższa stopniem może się do ciebie odnosić bez szacunku - bo jest wyższa stopniem(tak - taka sytuacja miała miejsca, i są to słowa zarządu frakcji).

Cenzura w gronie frakcji?

Niestety ale wewnątrz frakcji występuje spora cenzura, głównie przez @ReD_Devil, nie pozwala on na publikowanie artykułów które mogłyby skrytykować serwer w jakikolwiek sposób, według zasad artykuły powinny tylko i wyłącznie wychwalać serwer. I jak jest to zrozumiałe ze strony marketingowej, tak jest to nieuczciwe posunięcie w stronę graczy serwera. Gdy starałem się dotrzeć do osób z SN które mogłyby razem ze mną zredagować artykuł o obecnej sytuacji we frakcjach otrzymałem takie oto odpowiedzi.

image.png.9b9f0e10a1f26464fcea549f3fc15830.png

image.png.8b91af1bcb5b771860b903ff32499262.png

Finał propozycji.

W finalnym rozrachunku moją propozycją jest dokonanie albo weryfikacji kompetencji zarządu frakcji, sprawdzenie discordów frakcyjnych itp. lub całkowita zmiana zarządów jeśli okaże się to wymagane.
Zmiany we frakcjach powinny nastąpić dawno temu. Jeśli ktoś powie tutaj że 'płaczę bo mnie wyrzucili' - nie, na ten temat narzekałem już dawno temu, wspominając na Discord frakcji iż atmosfera jest do bólu toksyczna a zarząd powinien coś z tym zrobić.(Powinno być gdzieś w archiwum ticketów SAPD).

Czemu nie opublikuje więcej dowodów? 

Nie chcę trafić na czarną listę w związku z publikacją danych z serwerów frakcyjnych.

• Lubię To 3
  • Zabawne 7
  • Urocze 1
Odnośnik do odpowiedzi

Zdecydowanie na Nie, moim zdaniem ta propozycja to po prostu wylany płacz przez popełnione przez siebie błędy, było się zastanowić co się robiło, a teraz jest za późno.
Poza tym, nikt nie jest prześladowany to co napisałeś to jakiś absurd i bzdura, weź się zastanów co piszesz.

• Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi

Chłop co napisał propozycje po tym jak we wszystko się wy*********ł, nie potrafił opanować i wyleciał z frakcji 😅

Nie

• Zabawne 1
  • Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Iruke napisał:

Chłop co napisał propozycje po tym jak we wszystko się wy*********ł, nie potrafił opanować i wyleciał z frakcji 😅

Nie

I widzimy tu osobę która nie przeczytała propozycji, gdyby tak było ten komentarz nie miałby miejsca.

• Przykre 1
Odnośnik do odpowiedzi

Jako członek frakcji (SAPD) od około 4 miesięcy mogę powiedzieć, że nie dochodzi do żadnych prześladowań (XDD). We frakcji atmosfera jest miła, ale są granice. Jeśli od samego Cadeta/POI zaczynasz swoją drogę przeciwko kolegom z frakcji no to nie dziwię się, że kończy się to w ten sposób. Kłóciłeś się z każdym o wszystko i szukałeś zaczepki, a ta propozycja jest wylaniem wiadra łez z twojej strony. Pozdrawiam. 

• Kocham To 3
Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Gabrizek napisał:

Jako członek frakcji (SAPD) od około 4 miesięcy mogę powiedzieć, że nie dochodzi do żadnych prześladowań (XDD). We frakcji atmosfera jest miła, ale są granice. Jeśli od samego Cadeta/POI zaczynasz swoją drogę przeciwko kolegom z frakcji no to nie dziwię się, że kończy się to w ten sposób. Kłóciłeś się z każdym o wszystko i szukałeś zaczepki, a ta propozycja jest wylaniem wiadra łez z twojej strony. Pozdrawiam. 

Sytuacja wyglądała następująco. Jako Cadet starałem się omijać ludzi, widząc jak toksyczna atmosfera jest we frakcji.

Później nastąpiła skarga na forum na @Destruktor, od tamtego czasu ludzie zaczęli mnie prowokować.

Nigdy nie szukałem zaczepki, wiele razy udowodniłem że ludzie pierw mnie zaczepiali, czasami nawet dobre 20 minut ( @atypowa hej ) przy czym po jednej odpowiedzi z mojej strony potrafiło nastąpić nagłe oświecenie zarządu że 'tak nie wolno' i leciała kara. Z resztą, nie muszę udowadniać że prześladowanie w tej frakcji następuje bo administracja ma dostęp do kanałów i może to sprawdzić.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie zostały podejmowane żadne kroki, pozwalano Cię gnoić? Przypominam, że wielokrotnie uspokajałem sytuację na offtopicu, wszyscy zamykali temat a ty dalej go wałkowałeś i nakręcałeś innych.

image.png.4247b05864b4d02299dcca3350d34af5.png

Nie da się ze mną dogadać, no sorka, skoro zamierzasz dalej wciskać kit, że osoba przejeżdżająca obok, która zatrzymała się na 5 sekund stwarza śmiertelne zagrożenie i trzeba ją ostrzelać łamiąc przy tym wszelkie procedury to nie nie wiem czy jest sens dyskusji. Wskazałem Ci twoje błędy, jak już nie miałeś argumentów na obronę oskarżyłeś mnie o rzekome prześladowanie. Skoro prześladujemy ludzi, czemu nikt tego nie zgłasza, czemu nie jest głośno o tym? 

4 minuty temu, Allerek napisał:

I widzimy tu osobę która nie przeczytała propozycji, gdyby tak było ten komentarz nie miałby miejsca.

I kto tu cenzuruje, komentujesz tylko wypowiedzi czyjeś, zamiast dać się rozwinąć dyskusji. 

Propozycja jest bezsensowna jednym zdaniem, wynikiem płaczu i sprzeciwu po wydaleniu, bo normalnie pojawiłaby się chyba wcześniej, a nie 10 minut po wydaleniu.

Na nie

• Lubię To 1
  • Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Kajersky napisał:

Nie zostały podejmowane żadne kroki, pozwalano Cię gnoić? Przypominam, że wielokrotnie uspokajałem sytuację na offtopicu, wszyscy zamykali temat a ty dalej go wałkowałeś i nakręcałeś innych.

image.png.4247b05864b4d02299dcca3350d34af5.png

Nie da się ze mną dogadać, no sorka, skoro zamierzasz dalej wciskać kit, że osoba przejeżdżająca obok, która zatrzymała się na 5 sekund stwarza śmiertelne zagrożenie i trzeba ją ostrzelać łamiąc przy tym wszelkie procedury to nie nie wiem czy jest sens dyskusji. Wskazałem Ci twoje błędy, jak już nie miałeś argumentów na obronę oskarżyłeś mnie o rzekome prześladowanie. Skoro prześladujemy ludzi, czemu nikt tego nie zgłasza, czemu nie jest głośno o tym? 

I kto tu cenzuruje, komentujesz tylko wypowiedzi czyjeś, zamiast dać się rozwinąć dyskusji. 

Propozycja jest bezsensowna jednym zdaniem, wynikiem płaczu i sprzeciwu po wydaleniu, bo normalnie pojawiłaby się chyba wcześniej, a nie 10 minut po wydaleniu.

Na nie

A no pokaż tylko trochę wyżej, gdy przestałem się odzywać a ty specjalnie oznaczyłeś mnie pytając czy znam XYZ by dalej ciągnąć sprawę. 

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Allerek napisał:

A no pokaż tylko trochę wyżej, gdy przestałem się odzywać a ty specjalnie oznaczyłeś mnie pytając czy znam XYZ by dalej ciągnąć sprawę. 

Zapytałem Cię o coś zupełnie innego i nie miało to na celu w ogóle ciągnięcie sprawy, ale Ty jak zwykle uroiłeś sobie coś.

• Przykre 1
Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Jeśli według ciebie 'zatrzymanie się na 5 sekund' to:

image.thumb.png.9e64c84db1de1c1f8a5b7289d6bb287c.png

>Wjechanie na chodnik, prawie potrącając funkcjonariusza na służbie

>Nie odjechanie z miejsca działań pomimo prośby na VC

>Odjechanie parę metrów dalej, ponowne zatrzymanie się

image.png.b9b1eaddb6d05308f850bbfa11407fb0.png

>Opuszczenie podjazdu i zbliżenie się do uzbrojonego funkcjonariusza podczas akcji zatrzymania poszukiwanego 6/6

image.png.2959195d859d9c454c9a03fd1808a46c.png

To polecam nauczyć się liczyć bo cała akcja trwała około minuty. Gdzie funkcjonariusz wyższy stopniem ode mnie, powinien wiedzieć że nie wkracza się na teren działań SAPD i jest za to odpowiednia kara.

Ty jednak uznałeś że najlepszym krokiem będzie pierw wpisanie nagany osobie która postąpiła zgodnie z taryfikatorem.

Później zawieszenie jej a finalnie wydalenie. Gratuluje podejścia.

Edytowane przez Allerek
Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Allerek napisał:

Jeśli według ciebie 'zatrzymanie się na 5 sekund' to:

image.thumb.png.9e64c84db1de1c1f8a5b7289d6bb287c.png

>Wjechanie na chodnik, prawie potrącając funkcjonariusza na służbie

>Nie odjechanie z miejsca działań pomimo prośby na VC

>Odjechanie parę metrów dalej, ponowne zatrzymanie się

image.png.b9b1eaddb6d05308f850bbfa11407fb0.png

>Opuszczenie podjazdu i zbliżenie się do uzbrojonego funkcjonariusza podczas akcji zatrzymania poszukiwanego 6/6

image.png.2959195d859d9c454c9a03fd1808a46c.png

To polecam nauczyć się liczyć bo cała akcja trwała około minuty. Gdzie funkcjonariusz wyższy stopniem ode mnie, powinien wiedzieć że nie wkracza się na teren działań SAPD i jest za to odpowiednia kara.

Ale ta wypowiedź nie ma związku z całą propozycją, nie róbmy tu offtopicu.

ALE jak już o tym rozmawiamy.

unknown.png

unknown.png

Tak wygląda strzał ostrzegawczy w powietrze drodzy gracze

Edytowane przez Kajersky
  • Przykre 2
Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Allerek napisał:

'Nie należy pisać na priv. do XYZ, bo można wylecieć z frakcji' <- X D.

Tak zgadza się bo są powołane od tego osoby, które są na bieżąco z tematem i sory ale osoba z Commands, która ma inne sprawy na głowie to ma jeszcze zajmować się sprawą Cadeta, który pyta go " o której szkolenie" bo przecież na Discord wcale nie ma informacji; już pomijam inne takie "bzdury"

6 minut temu, Allerek napisał:

Ostatnio do życia został powołany 'Dispatch' w wielkim skrócie - siedzenie na duty na AFK na HQ, i co jakiś czas sprawdzanie wezwań. Każdy z funkcjonariuszy z którym o tym rozmawiałem uznał to za miejsce dla zarządu do wbijania duty na AFK bez konsekwencji.

Dispatch jest od Supervisiora w górę i nie wiedziałem, że da się nabijać duty będą na AFK? czyżbyś miał jakiś sposób na to ?
Dyspozytor ma za zadanie przyjmować zgłoszenia i wysyłać jednostki itp
I jest to funkcja dla chętnyc więc to że widziałeś go może z 3 razy to nic nie zmienia 😉

7 minut temu, Allerek napisał:

mimo że sytuacja została zgłoszona ponad 3 razy w ticketach na Discord)

Sprawa zostaje Tobie wytłumaczona a ty nadal tego nie rozumiesz; Tak jak była tam sprawa co dałem Tobie nawet konkretny punkt z regulaminu a ty nadal się kłóciłeś po czym jak zamykany był ticket to ty kolejny robiłeś.

9 minut temu, Allerek napisał:

Liczne wyzwiska, prowokacje, przeszkadzanie sobie nawzajem to tylko część z negatywnych zachowań pomiędzy frakcjami.

Hym czy jeszcze czegoś tu zabrakło w tej "bajce". Frakcje jak frakcje nie ze wszystkim muszą się zgadzać ale coś takiego to trochę przesada; nikt publicznie nie wylewa swoich żalów; 
Sory ale za krótko chyba byłeś we Frakcji i może żarty frakcyjne albo coś co "poważnie" było napisane brałeś za bardzo na poważnie.

11 minut temu, Allerek napisał:

występuje spora cenzura, głównie przez @ReD_Devil, nie pozwala on na publikowanie artykułów które mogłyby skrytykować serwer w jakikolwiek sposób,

Na wstępie zarzucasz mu, że nic nie robi a teraz że za dużą cenzurę wprowadza to jest dopiero ciekawe 🙂 🧐

Liczę, że mi też nie zarzucisz że nie czytałem tego 😉 I dziwie się trochę po tym co tu wypisałeś, wczoraj przy zdawaniu egzaminu na uprawnienia BOY wydawałeś się pozytywnym chłopakiem, który ma jakieś problemy we frakcji z osobami ( co sam przyznałeś) ale jakieś aspiracje myślałem, że masz;

• Lubię To 2
  • Przykre 1
Odnośnik do odpowiedzi
16 minut temu, Allerek napisał:

Frakcje nie są w żaden sposób kontrolowane, a wszelkie zmiany prawdopodobnie  nie są nawet uzgadniane z administracją.

No racja, pewnie nie są, co z tego, że Devil jest w Command Staff i jako opiekun frakcji musi być raczej informowany o wszystkich zmianach wprowadzanych do frakcji.

16 minut temu, Allerek napisał:

Moje doświadczenie to około miesiąca w SAPD, frakcji w której panuje reżim tak duży, że aż niezdrowy. Według zarządu frakcji powinniśmy traktować ich jak bóstwo i potulnie przytakiwać na wszystko co mówią, jeśli się z czymś nie zgadzasz, prawdopodobnie skończysz na 'Koloni Karnej'. Jako osoba niższa rangą jesteś tyrany za wszelkie przewinienia, nawet jeśli nie byłeś głównym prowodyrem. Możesz być prowokowany i wyzywany przez innych funkcjonariuszy, ale jeśli jako niski rangą odezwiesz się chociaż słowem sprzeciwu - reakcja nastąpi dopiero wtedy.

Zacznijmy od tego, że to jest frakcja, jesteś niższy rangą - znaczysz mniej i to jest normalne. Ty natomiast masz podejście, że powinieneś być lepiej traktowany, ponieważ masz NIŻSZĄ RANGĘ. Przypomnę Ci sytuację, gdzie wyśmiałeś mnie, kiedy napisałem, że to ty powinieneś się prosić wyższych rang o to, żeby cię zabrali na patrol, a nie odwrotnie. Poza tym nie rób z siebie niewiniątka, bo sam wiele razy zaczynałeś prowokacje, albo zaczynałeś obrażać innych podczas normalnej dyskusji. 

19 minut temu, Allerek napisał:

Zarząd frakcji powinien zostać wymieniony, gdyż mimo że frakcja jest dobrze zarządzana pod względem rang, wypłat czy dywizjonów tak jeśli chodzi o kontakty międzyludzkie jest po prostu tragicznie.

Kontakty międzyludzkie? To ty pisałeś, że nie chcesz mieć kontaktu z nikim we frakcji i wolisz jeździć sam.

18 minut temu, Allerek napisał:

Już pierwszego dnia akademii każdy akademik słyszy że 'Nie należy pisać na priv. do XYZ, bo można wylecieć z frakcji' <- X D.

Znasz takie pojęcie jak droga służbowa?

20 minut temu, Allerek napisał:

Ostatnio do życia został powołany 'Dispatch' w wielkim skrócie - siedzenie na duty na AFK na HQ, i co jakiś czas sprawdzanie wezwań. Każdy z funkcjonariuszy z którym o tym rozmawiałem uznał to za miejsce dla zarządu do wbijania duty na AFK bez konsekwencji. Zadaniem Dispatch było min. przekazywanie zgłoszeń do jednostek jeśli leżały zbyt długo - w wielkim skrócie w ciągu 2 tygodni zauważyłem może ze 3 takie sytuacje, reszta to zwykły AFK na duty.

Jak widać jesteś mało doinformowany na temat Dispatcha, ponieważ ma on wiele więcej zajęć, niż tylko to co wymieniłeś. W dodatku Dispatche często używają radiowozu, który jest dla nich przydzielony, a nie tylko stoją HQ.

23 minuty temu, Allerek napisał:

W samej frakcji chodzi przeświadczenie(i to zasłyszane przeze mnie nie jeden raz, i nie od jednej osoby) że powyżej pewnej rangi można robić co się chce - i niestety takie spekulacje sprawdziły się wiele razy, sam zostałem zwyzywany na Discord i osoba ta nie poniosła żadnych konsekwencji, tylko dlatego że posiadała odpowiednio wysoką rangę(mimo że sytuacja została zgłoszona ponad 3 razy w ticketach na Discord). Atmosfera we frakcji jest cholernie toksyczna, co wiele członków administracji może zobaczyć przeglądając chociażby #offtopic. Zdarzało się że zwykła propozycja dot. zmian na serwerze kończyła się wyzwiskami i prowokacjami w stronę innych użytkowników. Zarząd bierze grę na tyle poważnie, że myli ją z rzeczywistością. Gramy na serwerze RPG, czysty RolePlay jest tu tylko dodatkiem do gry, jednak Zarząd uważa że nawet rangi w zwykłej grze, powinniśmy traktować 1:1 jak w rzeczywistości i śmiertelnie bać się wyższych stopniem. 

Sam nie byłem krystaliczny, jednak większość moich zachowań było odpowiedzią na wielokrotne zaczepki ze strony innych, niestety ze względu na niski stopień byłem traktowany gorzej niż inni, co jest nieodpowiednie, każdy niezależnie od stopnia powinien dostawać taką samą ilość szacunku, szczególnie od zarządu - co niestety(przynajmniej w SAPD) nie jest realne przy obecnym zarządzie.

Znowu robisz z siebie niewiniątko. Chłopcze, sam prowokowałeś i wyzywałeś innych, a w większości przypadków to TY zaczynałeś kłótnie. A co do tego przeświadczenia, to nie sprawdza się ono, co można zauważyć chociażby po tym jak ostatnio jeden członek CS został wydalony z tego korpusu. Btw. jestem ciekawy gdzie jest ta toksyczna atmosfera na #off-topic. Wiadomo, że każdy nie będzie się lubić, ale rzadko kiedy ktoś się wyzywa publicznie na tym czacie. 

"Zarząd bierze grę na tyle poważnie, że myli ją z rzeczywistością. Gramy na serwerze RPG, czysty RolePlay jest tu tylko dodatkiem do gry, jednak Zarząd uważa że nawet rangi w zwykłej grze, powinniśmy traktować 1:1 jak w rzeczywistości i śmiertelnie bać się wyższych stopniem"

To jest frakcja i musi tu panować jakaś hierarchia, żeby nie było samowolki, o którą tak płaczesz w tej propozycji. 

• Lubię To 2
Odnośnik do odpowiedzi
28 minut temu, Allerek napisał:

W samej frakcji chodzi przeświadczenie(i to zasłyszane przeze mnie nie jeden raz, i nie od jednej osoby) że powyżej pewnej rangi można robić co się chce - i niestety takie spekulacje sprawdziły się wiele razy, sam zostałem zwyzywany na Discord i osoba ta nie poniosła żadnych konsekwencji,

Tomasz Hajto 18 lutego 2007 roku na zbiegu ulic Rzgowskiej i Dachowej w Łodzi potrącił śmiertelnie 74-letnią kobietę. Nie poniósł konsekwencji.

Edytowane przez Pamtikov
  • Lubię To 1
  • Przykre 1
  • Zabawne 1
  • Kocham To 2
Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Ryjek napisał:

Hym czy jeszcze czegoś tu zabrakło w tej "bajce". Frakcje jak frakcje nie ze wszystkim muszą się zgadzać ale coś takiego to trochę przesada; nikt publicznie nie wylewa swoich żalów; 
Sory ale za krótko chyba byłeś we Frakcji i może żarty frakcyjne albo coś co "poważnie" było napisane brałeś za bardzo na poważnie.

image.thumb.png.bf40390475d3009d516c90e72666f019.png

Ok ok.

2 minuty temu, Ryjek napisał:

Sprawa zostaje Tobie wytłumaczona a ty nadal tego nie rozumiesz; Tak jak była tam sprawa co dałem Tobie nawet konkretny punkt z regulaminu a ty nadal się kłóciłeś po czym jak zamykany był ticket to ty kolejny robiłeś.

Ticket został zamknięty bez ani jednej wiadomości w nim, tak się załatwia sprawy w SAPD.

3 minuty temu, Ryjek napisał:

Liczę, że mi też nie zarzucisz że nie czytałem tego 😉 I dziwie się trochę po tym co tu wypisałeś, wczoraj przy zdawaniu egzaminu na uprawnienia BOY wydawałeś się pozytywnym chłopakiem, który ma jakieś problemy we frakcji z osobami ( co sam przyznałeś) ale jakieś aspiracje myślałem, że masz;

Bo byłem pozytywny, ale nie raz - szczególnie w ticketach zaznaczałem, że nie dam po sobie jeździć jak po szmacie. Nie macie szacunku do funkcjonariuszy niskich stopniem bo uważacie że 'powinni na niego zasłużyć awansując' - nie, każdy powinien dostawać tyle samo szacunku.

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Allerek napisał:

Ticket został zamknięty bez ani jednej wiadomości w nim, tak się załatwia sprawy w SAPD.

Tak, dzisiaj, natomiast założyłeś drugiego gdzie zostały Ci wytłumaczone błędy, Ryjek natomiast odniósł się do poprzedniejszych ticketów.

• Przykre 1
Odnośnik do odpowiedzi

Dobra, bo sens wypowiedzi nie jest rozumiany.

Jeżeli według ciebie to że dostajesz kare, bo  łamiesz regulamin  to znaczy, że jest komuna itd to chyba coś tu nie gra.  Według ciebie opiekun frakcji nic nie robi i akurat to nie jest prawda. Polecam dawną propozycje stuby w której było gadane wszystko i nawet pokazywane, że opiekun frakcji robi dużo. 

Edytowane przez lili
Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, bejoten napisał:

Zacznijmy od tego, że to jest frakcja, jesteś niższy rangą - znaczysz mniej i to jest normalne. Ty natomiast masz podejście, że powinieneś być lepiej traktowany, ponieważ masz NIŻSZĄ RANGĘ. Przypomnę Ci sytuację, gdzie wyśmiałeś mnie, kiedy napisałem, że to ty powinieneś się prosić wyższych rang o to, żeby cię zabrali na patrol, a nie odwrotnie. Poza tym nie rób z siebie niewiniątka, bo sam wiele razy zaczynałeś prowokacje, albo zaczynałeś obrażać innych podczas normalnej dyskusji. 

Nie, przede wszystkim to ja jestem człowiekiem któremu należy się szacunek równie dobrze jak tobie i innym.

Udowodnij mi prowokacje w stronę innych graczy, miejsce w którym to ja zaczynałem konflikt. Zawsze byłem osobą która odpowiada na zaczepki.

Nie wyśmiałem cię, a napisałem że nie rozumiesz celu propozycji dodając parę 'XD' na samym końcu.

4 minuty temu, bejoten napisał:

Znowu robisz z siebie niewiniątko. Chłopcze, sam prowokowałeś i wyzywałeś innych, a w większości przypadków to TY zaczynałeś kłótnie. A co do tego przeświadczenia, to nie sprawdza się ono, co można zauważyć chociażby po tym jak ostatnio jeden członek CS został wydalony z tego korpusu. Btw. jestem ciekawy gdzie jest ta toksyczna atmosfera na #off-topic. Wiadomo, że każdy nie będzie się lubić, ale rzadko kiedy ktoś się wyzywa publicznie na tym czacie. 

Z tego co pamiętam, zarząd musiałby sprawdzić na SS na ticketach @Gabrizek (chyba on, pamiętam że nick na G, jeśli to nie ta osoba to przepraszam i prosiłbym o poprawienie) zwyzywała mnie na offtopicu i nie poniosła żadnych konsekwencji - brak toksyczności totalnie.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Avillen zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy