Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja] [Serwer] Biznesy -  Destruktor

Destruktor
 Share

Recommended Posts

• Moderator
Posted (edited)

Nick: Destruktor
Czego dotyczy propozycja?: Serwer
Opis propozycji: W głównej mierze chodzi mi o uaktywnienie się opiekuna biznesów, z uwagi, że to co się aktualnie dzieje, ludzkie pojęcie przechodzi. Przykładowo mój biznes dziennie generuje saldo w wysokości około 58k, a na opłatę biznesu na 24h zmuszony jestem wydać 54k, co równa się dziennemu zarobkowi w wysokości 4k. Mam nadzieję, że jest szansa na jakieś zajęcie się biznesami i uoptymalnienie ich pod lepszy zarobek obniżając dobę. Prosiłbym, by w propozycji w głównej mierze wypowiadali się właściciele biznesów i przedstawiali jak to u nich wygląda.

Edited by Destruktor
błąd ort
  • Lubię To 1

na tak jak dla mnie niektóre biznesy wg nie powinny ladować w licytacji taka giełda złomów w ostatnie wakacje miałem ją i w ciagu 2 miesiecy zarobiłem ledwo 100k a oplaty wiec trzymanie takiego czegos w kontenerach lekko smieszne 😄

• Zabawne 1

Yyyy no to ten tego, to jak 4k na dzień wychodzisz to i tak giga kox bo ja to dokładać co drugi dzień musze żeby to utrzymać BloodTrail 

nie żeby opiekun tych biznesów zrobił to specjalnie bo nie ukrywajmy że właściciele np. mechaników jeszcze nie dawno zarabiali big money w krótkim czasie

• Zabawne 1

Jak już takie coś robić to w stylu zliczenie zarobków tygodniowych i Danie jakiegoś procenta z tych zarobionych na opłatę łączna w następnym bądź licząc miesiącami żeby było mniej roboty a czynsz wynosiłby 50%zarobkow bo i tak sporo zarabiane jest (nie patrząc na giełdę złomów) a na takim mechu co kiedyś był w SF zarobek dzienny to było 150k w pracowite i około 100 w normalne dni 

• Administrator

Opiekun biznesów został zmieniony. Ceny wynajmu oraz zarobki będą na bieżąco sprawdzane i jeśli będzie taka potrzeba - zmieniane.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy