Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja] [Serwer] Biznesy -  Destruktor

Rekomendowane odpowiedzi

• Supporter
Napisano (edytowane)

Nick: Destruktor
Czego dotyczy propozycja?: Serwer
Opis propozycji: W głównej mierze chodzi mi o uaktywnienie się opiekuna biznesów, z uwagi, że to co się aktualnie dzieje, ludzkie pojęcie przechodzi. Przykładowo mój biznes dziennie generuje saldo w wysokości około 58k, a na opłatę biznesu na 24h zmuszony jestem wydać 54k, co równa się dziennemu zarobkowi w wysokości 4k. Mam nadzieję, że jest szansa na jakieś zajęcie się biznesami i uoptymalnienie ich pod lepszy zarobek obniżając dobę. Prosiłbym, by w propozycji w głównej mierze wypowiadali się właściciele biznesów i przedstawiali jak to u nich wygląda.

Edytowane przez Destruktor
błąd ort
  • Lubię To 1
Odnośnik do odpowiedzi

Jak już takie coś robić to w stylu zliczenie zarobków tygodniowych i Danie jakiegoś procenta z tych zarobionych na opłatę łączna w następnym bądź licząc miesiącami żeby było mniej roboty a czynsz wynosiłby 50%zarobkow bo i tak sporo zarabiane jest (nie patrząc na giełdę złomów) a na takim mechu co kiedyś był w SF zarobek dzienny to było 150k w pracowite i około 100 w normalne dni 

Odnośnik do odpowiedzi
  • Administrator

Opiekun biznesów został zmieniony. Ceny wynajmu oraz zarobki będą na bieżąco sprawdzane i jeśli będzie taka potrzeba - zmieniane.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy