Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[ODRZUCONE] [S] Gabrizek - Mikowskyy

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:  Mikowskyy
Nick oskarżonego:  Gabrizek
Data zajścia: 31.05.2021
Powód skargi:  umyślne zatopienie pojazdu
Opis zdarzenia:  po zatrzymaniu policjant dojechał na miejsce wjeżdżając umyślnie w mój motor przez co wpadł do wody.
Dowody:  https://streamable.com/0gzxfs podesłał @mi3ele1

Edytowane przez Mikowskyy
  • Zabawne 1
  • Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi

Witam Serdecznie. W mojej opinii  zwodowanie pojazdu nie było celowe (nie miało takiego zamiaru nawet) z racji ustawienia motocykla w niepoprawny sposób. Uderzyłem w niego podczas hamowania (widać na filmiku), po prostu hamulce nie dały rady. Dodatkowo wy na motocyklach przeszkadzaliście przez cały pościg jak i przed nim (mam na to paru świadków) z czego przed tym pościgiem zablokowaliście mi i uniemożliwiliście mi odjazd za pojazdem, który zaczął mi uciekać. Pozdrawiam i życzę miłego dnia wszystkim czytającym.

Edytowane przez Gabrizek
  • Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Gabrizek napisał:

Witam Serdecznie. W mojej opinii zwodowanie pojazdu nie było celowe z racji ustawienia motocykla w niepoprawny sposób. Uderzyłem w niego podczas hamowania (widać na filmiku), po prostu hamulce nie dały rady. Dodatkowo wy na motocyklach przeszkadzaliście przez cały pościg jak i przed nim (mam na to paru świadków) z czego przed tym pościgiem zablokowaliście mi i uniemożliwiliście mi odjazd za pojazdem, który zaczął mi uciekać. Pozdrawiam i życzę miłego dnia wszystkim czytającym.

Świadkowie to nie dowód

• Przykre 1
Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Gabrizek napisał:

Witam Serdecznie. W mojej opinii zwodowanie pojazdu nie było celowe z racji ustawienia motocykla w niepoprawny sposób. Uderzyłem w niego podczas hamowania (widać na filmiku), po prostu hamulce nie dały rady. Dodatkowo wy na motocyklach przeszkadzaliście przez cały pościg jak i przed nim (mam na to paru świadków) z czego przed tym pościgiem zablokowaliście mi i uniemożliwiliście mi odjazd za pojazdem, który zaczął mi uciekać. Pozdrawiam i życzę miłego dnia wszystkim czytającym.

odnosząc się do blokowania sam dwa razy wyłączyłeś sobie silnik i zaciągnąłeś sobie ręczny. 

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Gabrizek napisał:

Co nie zmienia faktu, że prowokowaliście przez długi czas. Z resztą ta skarga jest na inny temat. 

Sam zacząłeś inny temat "Dodatkowo wy na motocyklach przeszkadzaliście przez cały pościg jak i przed nim (mam na to paru świadków) z czego przed tym pościgiem zablokowaliście mi i uniemożliwiliście mi odjazd za pojazdem, który zaczął mi uciekać." więc o co Ci chodzi. 

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Kajersky napisał:

W takim razie poproszę administrację o punkty dla Ciebie.

Z jakiego powodu? Odniósł się do mnie, bo byłem jednym z tych motocyklistów. Mam prawo odpisać

• Zabawne 1
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy