Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[ODRZUCONE] wszędzie Skarga na Kajeresky

jason3855
 Share

Recommended Posts

Posted (edited)

Twój nick: jason38
Nick oskarżonego oraz jego link do konta (jeżeli posiada): https://ucp.paradise-rpg.pl/profile/11993 @Kajersky
Data wydarzenia: od poczatku bycia
Opis zdarzenia: Chłop robi takie SAPD ze nie jest sapd to jest teraz takie gowno nawet poscigu nie robią, du*y nie chce im się ruszyć tylko by chcieli szybkie radiolki i zapierdzielac po miescie na vmaxie ten kajereski to nic juz nie robi tylko robi wszystko by gracze im nie przeszkadzali i się wozić po mieście radiolką.
Dowody i coś od siebie: Wnioskuję o wyrzucenie lidera z SAPD bo to nie jest już SAPD.

Pozwalam na wypowiadanie się każdemu.

Edited by jason3855
  • Lubię To 2
  • Przykre 3
  • Zabawne 5
  • Kocham To 2

15 minut temu, jason3855 napisał:

Pozwalam na wypowiadanie się każdemu.

^ żebym punktów z du*y nie dostał

15 minut temu, jason3855 napisał:

Chłop robi takie SAPD ze nie jest sapd to jest teraz takie gowno nawet poscigu nie robią...

image.png.81cd0a5b616c549dd63adac11b0944e4.png

dobra nara

• Lubię To 2

SHEEEEEEEEEEEEEEEEEEESH to nie sapd sapd musi gonic manane pamietajcie sapd musicie gonic spoko spoko spoko do wyjebania jestes kajersky elo

• Lubię To 3
  • Kocham To 3

A i jeszcze jest takie dupne SAPD, że opierdzielają celowo graczy bo stoją gdy jest pracowita przy wyjeździe z spedycji lądowej. np taki @Kusar co się wpierdziela wszędzie

17 minut temu, jason3855 napisał:

A i jeszcze jest takie dupne SAPD, że opierdzielają celowo graczy bo stoją gdy jest pracowita przy wyjeździe z spedycji lądowej. np taki @Kusar co się wpierdziela wszędzie

Niech Pan się odniesie do obrony i przedstawi dowody nieudolnego dowodzenia frakcją.

• Kocham To 1

• Global Moderator

Jest to skarga na Lidera frakcji, więc przenoszę ją do działu SAPD.

30 minut temu, jason3855 napisał:

Ciekawe kiedy ja ostatnio stałem przy spedycji lądowej. I w jaki sposób się "wpierdala" bo za bardzo nie rozumiem twojego toku rozumowania 

Wedlug mnie jebać policje bo nie umią jeździć autami w grze komputerowej a podczas poscigu tylko znajdują cię pod przyciskiem f11. Policjanci na tym serwer są lamusami

• Przykre 1
  • Kocham To 6

2 minuty temu, Hezier napisał:

Wedlug mnie jebać policje bo nie umią jeździć autami w grze komputerowej a podczas poscigu tylko znajdują cię pod przyciskiem f11. Policjanci na tym serwer są lamusami

Gdy pościg jest non-rp, mamy takie prawo. A Wasze pościgi w większości takie są

• Kocham To 1

3 minuty temu, Hezier napisał:

taktak najwiekszym lamusem jest malpa i kusar bo to jakies ch**e niemyte 

• Kocham To 1

5 minut temu, Hezier napisał:

Może i nie umiemy jeździć radiowozami, ale każdy z nas umie odmienić słowo "umieć" przez przypadki. Podaj adres to Ci słownik wyślę.

Czyli rozumiem, że ta skarga nie ma na celu pokazania nieudolności mojej osoby w dowodzeniu frakcją, tylko przychodzicie sobie tu popłakać i powyzywać SAPD? Dowodów jak nie było tak nie ma. @ReD_Devil

• Kocham To 1

• Administrator

Skarga niepoparta żadnymi argumentami. Szanujmy swój czas.

• Kocham To 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy