Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[ODRZUCONE] [S] grzyb9x - Nieznajomy XET_GYPC

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: grzyb9x
Nick oskarżonego: Nieznajomy XET_GYPC
Data zajścia: 27.05
Powód skargi:  Bezpodstawne zatrzymanie
Opis zdarzenia:  Przyjechałem na parking SARA, ponieważ za kilka minut miałem szkolenie. Po wyjściu z pojazdu wyjąłem broń i biegłem w stronę bramy wyjazdowej, nie przekroczyłem jej, a w oddali zbliżał się policyjny radiowóz. Po chwili funkcjonariusz wysiadł z pojazdu i bez przyczyny zaczął we mnie strzelać. Nie miałem gwiazdek, nie byłem poszukiwany, zaczął strzelać tylko dlatego, że trzymałem w ręku AK-47.Dodam, że nie miał on pozwolenia na wjazd tam, udało mu się tylko i wyłącznie dlatego, że Członkowie SARA wpuszczali akademików na parking, abyśmy mogli wjechać i zaparkować swoje auto. Byłem na terenie prywatnym, gdzie broń trzymałem dosłownie 5 sekund, nie ma tam dm, a gdzie jest zakazane TRZYMANIE broni w ręku? Bez powodu funkcjonariusz zawija mnie, skąd on się tam wziął? W jakim celu przyjechał i miesza się w nie swoje sprawy, gdzie jestem 5 minut przed szkoleniem, a funkcjonariusz przejeżdza przez bramę i aresztuje mnie? Czy pracownicy SARA wjeżdzają przy okazji na teren SAPD i odwalają takie akcje? Nic złego nie zrobiłem, na nagraniu widać, że wjechały na teren dwa patrole, jeden pojechał, a drugi zabrał mnie.
Dowodyhttps://streamable.com/f38m0o

Edytowane przez grzyb9x
Odnośnik do odpowiedzi
  • Global Moderator

Dzień dobry, z tej strony Deputy Commissioner Norberto, numer odznaki 202.

Na screenie poniżej widoczne jest posiadanie broni palnej.

Cytat

image.png.6ce2f4565c15f00734663ab2bdf46bae.png

Na nagraniu osobiście widzę 2 popełnione przestępstwa:

Cytat

image.png.fa4b169827021e92a9268b3501b2329e.png

image.thumb.png.ec948bb6c6cd9e359cee40dcaea4b92b.png

Co do tego, że zostałeś zatrzymany to jest to prawidłowe zachowanie funkcjonariuszy gdyż mieli oni podstawy do zatrzymania Cię. Szkolenie w SARA po pierwsze, nas nie interesuje a po drugie, nikt o nim nawet nie wiedział. Podsumowując, funkcjonariusze mieli podstawę do zatrzymania Cię i to zrobili. 

19 minut temu, -Tony- napisał:

Potwierdzam, tak samo nie rozumiem zachowania supportera który wytepał pojazd SAPD'i,

Jeżeli chodzi o to, to powinna zostać złożona skarga na Supportera w dziale skarg na administracje. My z tym nic nie zrobimy.

Odnośnik do odpowiedzi
57 minut temu, grzyb9x napisał:

nie ma tam dm, a gdzie jest zakazane TRZYMANIE broni w ręku?

W taryfikatorze, do tego mamy zgodę brzyśka na takie działanie, Twój lider dostał ss potwierdzające moje słowa. Idąc tokiem myślenia, że macie szkolenie to nie możemy Was zawinąć, to powinno działać to w drugą stronę - my mając szkolenia nie powinniśmy mieć zbieranych aut, które stoją pod akademią. Tym czasem jeszcze na terenie starej akademii w Montgomery notorycznie były odholowywane, jednakże my woleliśmy nie tworzyć spin i przemilczeć temat 😉. Pozdrawiam.

• Zabawne 2
  • Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy