Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja][Serwer] - Zbanowanie graczy. <klakierr>

klakiier
 Share

Recommended Posts

Posted (edited)

Nick: klakierr
Czego dotyczy propozycja?: Serwer
Opis propozycji: Jest to dość kontrowersyjna kwestia, ale chodzi mi o to, aby gracze, którzy mają wyciszenie i na głosowym i na chacie powinni być wykluczeni z działania serwera choćby na moment trwania muta. Moją propozycję opieram o to, że większość tych graczy po prostu jeździ i taranuje innych i uprzykrza życie, nie wiem czy chcą się wyżyć czy co. Myślę, że tak czy siak nikt by nie chciał mieć w swojej społeczności osób tak toksycznych, żeby zasługiwali na wyciszenie w każdym możliwym sensie tego słowa. Chciałbym urozmaicić to tym, że np. załóżmy gracz dostał blokadę głosową lub blokadę na chat i jest to traktowane jako jedno ostrzeżenie. 

Edited by klakiier
  • Zabawne 2

propzycja kompletnie bez sensu jak ktos cie taranuje nagrywasz to wysylasz do administracji oni zabieraja prawko tej osobie i juz nie taranuje proste? proste, nie wprowadzajmy na ten serwer komuny

Tu nie ma takiej komuny i mam nadzieję że nigdy nie będzie. Ludzia puszczaja nerwy i czasami nie mysla nad konsekwencjami tego co powiedza, napisza ale czy to oznacza ze beda wtedy latać i za wszelka cenę demolować wszystko na swojej drodze ? no raczej nie. To że znajdzie się na serwerze pare randomow które tak robia no to najwidoczniej przyszli tylko i wyłącznie odwalać. A co do tego twojego "urozmaicenia" [XD] to 1 mute = 1 warn ? no nie no chłopie, warnować za to że czasami ktoś da się nie potrzebnie sprowokować? na nie

• Supporter
2 godziny temu, Exiss napisał:

Tu nie ma takiej komuny i mam nadzieję że nigdy nie będzie. Ludzia puszczaja nerwy i czasami nie mysla nad konsekwencjami tego co powiedza, napisza ale czy to oznacza ze beda wtedy latać i za wszelka cenę demolować wszystko na swojej drodze ? no raczej nie. To że znajdzie się na serwerze pare randomow które tak robia no to najwidoczniej przyszli tylko i wyłącznie odwalać. A co do tego twojego "urozmaicenia" [XD] to 1 mute = 1 warn ? no nie no chłopie, warnować za to że czasami ktoś da się nie potrzebnie sprowokować? na nie

+

Posted (edited)

NIE

Jeżeli ktoś zdecydował, że gracz powinien zostać ukarany tylko przez uciszenie go, nie może ponosić dodatkowych konsekwencji, a tym byłoby, cyt. "wykluczenie z działania serwera".

Godzinę temu, Avillen napisał:

Gracze mogą być banowani w przypadku kiedy inne kary nie pomagają, automat nie jest potrzebny.

Prawdę powiedziawszy regulamin rozgrywki dokładnie określa w jakich przypadkach gracz może zostać ukarany banem. Ponieważ regulamin jest (a przynajmniej powinien być) wyłącznym prawem stosowanym na serwerze, gracz nie powinien być karany za sytuacje i w sposoby w nim nie ujęte. Regulamin nie daje też administracji prawa do ustanawiania dodatkowych zakazów i nakazów, które nie zostały uwzględnione w regulaminie. Generalnie za wszelkimi podejmowanymi decyzjami powinien iść regulamin, a na obecną chwilę tak nie jest. A wystarczy dopisać kilka linijek. Ale podobna sytuacja dotyczy większości amatorskich serwerów i szkoda, że prowadzący nie widzą w tym problemu.

Edited by Outlawek

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy