Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[ODRZUCONE] Skarga na gracza heswes

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: wilczur1
Nick oskarżonego: heswes
Data zajścia:24.05.2021 godzina jakoś 17:30
Powód skargi: łamanie własnych zasad sapd. głównie niszczenie mienia
Opis zdarzenia: jechałem w lv w stronę kasyna od mechanika dostałem mandat od funkcjonariusza policji kenazi zaparkowałem obok niego uświadomić go ze w sumie jemu tez mandat się należy względem stania za zakazem parkowania. Po chwili podjechał heswes i wyciągnął broń i po chwili szczelił kilkanaście razy w mój samochód za nic. Powiem krótko jako sapd łamiecie bardzo dużo zasad ruchu drogowego i wgl. Nie stosujecie się do własnych zasad a chcecie przestrzegać prawa i łapać innych jak dla mnie takie osoby w sapd co nie znają przepisów i je łamią powinny być wyrzucone.
Dowody: https://www.youtube.com/watch?v=fOoDd6ZMras&list=PLDOCKwJkR2GdS853yb2FcmBWf_qwsjLIn&index=12
a tu w którym to dokładnie miejscu było na zdjeciu jeszcze stał kenazi https://imgur.com/a/mSi1tb8

• Lubię To 1
  • Zabawne 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • Supporter

Nie wykonywałeś moich poleceń, odliczyłem ci, nawet poszły strzały ostrzegawcze. Utrudniałeś pomiar prędkości i prace służb mundurowych. 

Odnośnik do odpowiedzi

Jesli weszłeś do takiej frakcji powinienes miec choc troche pojecia przepisów i wgl odnosze wrazenie ze nie macie tego patrzac jak sie czesto ustawiacie jeździcie i zachowujecie sie. Wymagacie jako sapd od graczy wy trzymali sie zasad a wy jak frakcja ? czym niby jestes lepszy jako policjant by łamac czesto zasady mowie ogołem bo nie jestescie jedyni  

ta bo ledwo stanołem mu uswiadomic to co ty zrobiłes ??

powiem ci słabo sie nadajesz bo raz sam powinienes wiedziec ze on tam pomiaru nie moze mierzyc otwieranie ognia tam  moja strone tez nie było adekwatne do sytuacji

mam nadzieje ze lider was wezmie w obroty do nauki kodeksu ruchu drogowego i do nauczenia sie znakow drogowych

bo czesto nie stosujecie sie jako sapdy a wymagacie tego od innych graczy

co bardziej mnie smieszy jestes supporterem i nawet to ci nie przeszkadza by łamac zasady chłopie. Jak dla mnie słabo sie spełniasz w ocenie sytuacji jako supporter i jako sapd

a co bardziej mnie smieszy pewnie jestes ranga wyzej w sapd od keneza i nie zauwazyłeś ze stoi on zle i wgl 

dalsza sprawe zostawiam liderowi frakcji

• Lubię To 1
  • Kocham To 2
Odnośnik do odpowiedzi
  • Supporter
49 minut temu, Wilku96 napisał:

Jesli weszłeś do takiej frakcji powinienes miec choc troche pojecia przepisów i wgl odnosze wrazenie ze nie macie tego patrzac jak sie czesto ustawiacie jeździcie i zachowujecie sie. Wymagacie jako sapd od graczy wy trzymali sie zasad a wy jak frakcja ? czym niby jestes lepszy jako policjant by łamac czesto zasady mowie ogołem bo nie jestescie jedyni  

ta bo ledwo stanołem mu uswiadomic to co ty zrobiłes ??

powiem ci słabo sie nadajesz bo raz sam powinienes wiedziec ze on tam pomiaru nie moze mierzyc otwieranie ognia tam  moja strone tez nie było adekwatne do sytuacji

mam nadzieje ze lider was wezmie w obroty do nauki kodeksu ruchu drogowego i do nauczenia sie znakow drogowych

bo czesto nie stosujecie sie jako sapdy a wymagacie tego od innych graczy

co bardziej mnie smieszy jestes supporterem i nawet to ci nie przeszkadza by łamac zasady chłopie. Jak dla mnie słabo sie spełniasz w ocenie sytuacji jako supporter i jako sapd

a co bardziej mnie smieszy pewnie jestes ranga wyzej w sapd od keneza i nie zauwazyłeś ze stoi on zle i wgl 

dalsza sprawe zostawiam liderowi frakcji

otworzenie ognia jak najbardziej było zasadne, bo nie wykonywałeś moich poleceń. co do reszty to nie wydaje mi się żeby była potrzeba komentarza z mojej strony.

Odnośnik do odpowiedzi

heswes nie chce cie obrazac ale skoro nie umiesz oceniac sytuacji trudno ale boli mnie ze i czytac nie umiesz bo byłeś przy nas wiedziałeś ze go pouczam bo było nawet na filmiku wiec twoje szczelanie nie było adekwatne obicie samowolke i łamiecie zasady wiec moze,albo sie popraw lub podszkol bo nw czy udajesz debila czy nim jestes

robicie*

Dodam ze tu dobrze jest teraz pokazane  twojej strony że wam uwagi nie mozna wzracać bo odrazu atakujecie

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, Wilku96 napisał:

mam nadzieje ze lider was wezmie w obroty do nauki kodeksu ruchu drogowego

Wziąć to mogę Ciebie do nauki w/w kodeksu. Policjant w czasie wykonywania czynności służbowych (tutaj policjant wykonuje pomiar prędkości) uprawniony jest do stania na miejscu do tego nieprzeznaczonym. Dodatkowo, utrudniasz ten pomiar stojąc obok i rozpraszając funkcjonariusza, bo musi na Ciebie ciągle uważać, bo kto wie czy nie staranujesz go (zasada ograniczonego zaufania). Heswes wydał Ci ostrzeżenia, które olałeś, zostałeś ostrzelany, tak jak zawsze w takim przypadku. Nie ma tu winy funkcjonariuszy.

• Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy