Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja][Serwer] - Wypłata na spedycjach <Jurandovsky>

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Jurandovsky
Czego dotyczy propozycja?: Serwer
Opis propozycji: Proponowałbym, aby pieniądze zarobione na spedycjach odkładały się do jakiejś zakładki, coś jak na sweeperach, aby można było odebrać wypłatę  wtedy, kiedy się chce, zamiast dostawać do ręki pieniądze za każdy kurs.. Może drobnostka, ale większość osób które pytałem prywatnie, są tego zdania co ja, że jest to troche demotywujące, jak się robi 2 / 3 kurs, a saldo niewiele się zmienia.
Można się pozytywnie zaskoczyć, tak jak na sweeperach, gdy odbiera się większą sume po dłuższym czasie pracy.

• Lubię To 1
  • Kocham To 6
Odnośnik do odpowiedzi

Zgadzam się z szanownym kolegą wyżej. Praca na spedycji jest drugą co do zarobków pracą, oczywiście po złodzieju. Fajnie gdyby nie musiał każdy patrzeć na swoje saldo, które rośnie z każdym kursem o drobne set dolarów. System jak na sweeperach na pewno zmotywuje graczy do zbierania jak największej ilości sumy oraz w każdym momencie mogliby ją sobie wypłacić. 

Duże TAK! ❤️ 

Odnośnik do odpowiedzi

Możliwość zbierania sobie godzinek i odbierania ich za jakiś czas to coś co jest we frakcjach i bardzo mocno ludzi motywuje do gry. Pamiętam jak ludzie potrafili zbierać nawet po 300h bo jak największa ilość godzin a co za tym idzie ogromna z tego wypłata była satysfakcjonująca. Dawniej sam wolałem se trochę tych godzin pozbierać - może nie tak dużo, ale wciąż wolałem system w którym odbieram wypłatę nawet ta mniejsza tyle że za faktycznie przepracowana powiedzmy godzinę. Jak najbardziej tak

Odnośnik do odpowiedzi

BINGO! Strzał w MILION! Jestem na WIELKIE, OGROMNE TAK! To jest świetny pomysł!!! Brzyś, musisz to dodać! I TO SZYBKO. Polepszy to nam GRE!

• Kocham To 2
Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 24.05.2021 o 13:21, Jurandovsky napisał:

Nick: Jurandovsky
Czego dotyczy propozycja?: Serwer
Opis propozycji: Proponowałbym, aby pieniądze zarobione na spedycjach odkładały się do jakiejś zakładki, coś jak na sweeperach, aby można było odebrać wypłatę  wtedy, kiedy się chce, zamiast dostawać do ręki pieniądze za każdy kurs.. Może drobnostka, ale większość osób które pytałem prywatnie, są tego zdania co ja, że jest to troche demotywujące, jak się robi 2 / 3 kurs, a saldo niewiele się zmienia.
Można się pozytywnie zaskoczyć, tak jak na sweeperach, gdy odbiera się większą sume po dłuższym czasie pracy.

Pomysł na TAK. Jurand ty to mądry chłopak jesteś i dobre pomysły masz. Lecz bym to ulepszył jeszcze. Bo to co napisałeś, jest za******e, ale czemu nie można zrobić czego jeszcze lepszego??????

Proponuje opcje, że co określoną ilość czasu/kursów robi nam się mały bonus do odbioru wypłaty. Dla przykładu na spedycji lądowej  robimy 100 kursów za które możemy otrzymać 50k, a po przekroczeniu 100 kursów dostajemy bonus np 10%, i zamiast otrzymać 50k dostajemy 55k. Im większa ilość kursów tym lepszy bonus, 200 kursów, 20% gdzie otrzymamy 10k czyli wyplata rośnie do 60k 😄 Wiadoma rzecz. Bonus 10% dałem jako przykład bo jak ktoś nieźle nabija godziny bo nie ma co robić w życiu, zamiast iść do pracy albo do szkoły to gra na lądówce, to w dzień 100 kursów dla niego nie jest problemem, albo i nawet więcej patrząc ile gracz Piter96 potrafi zrobić kursów dziennie/tygodniowo 😄 

Odnośnik do odpowiedzi