Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Błąd] [Server] Uprawy narko

Rekomendowane odpowiedzi

Opis błędu: Z tego co zauważyłem to (prawdopodobnie) po restarcie serwera ze zwykłych domów znikają lampy do uprawy narko. Wczoraj rozstawiłem je w 3 domach (1 mój i 2 domy kolegów z gangu), a dziś nie było ich w żadnym z nich. Pytałem pracownika SAPD i okazało się, że oni nie mogą zabierać lamp, więc raczej jest to błąd serwera. Członkowie gangu także nie mogli wziąć tych lamp. W bazie organizacji lampy nie znikały. Problem leży prawdopodobnie po stronie błędnego zapisu stanu lamp lub tego, że nie ma go wcale.
Kiedy zauważyłeś/aś ten błąd: 23.05.2021 jakoś około 10:00

Odnośnik do odpowiedzi
  • Zarząd
18 godzin temu, Pevo napisał:

Opis błędu: Z tego co zauważyłem to (prawdopodobnie) po restarcie serwera ze zwykłych domów znikają lampy do uprawy narko. Wczoraj rozstawiłem je w 3 domach (1 mój i 2 domy kolegów z gangu), a dziś nie było ich w żadnym z nich. Pytałem pracownika SAPD i okazało się, że oni nie mogą zabierać lamp, więc raczej jest to błąd serwera. Członkowie gangu także nie mogli wziąć tych lamp. W bazie organizacji lampy nie znikały. Problem leży prawdopodobnie po stronie błędnego zapisu stanu lamp lub tego, że nie ma go wcale.
Kiedy zauważyłeś/aś ten błąd: 23.05.2021 jakoś około 10:00

czyli w domkach znika, a w bazach organizacji nie?

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co zauważyłem, to tak. Jak mieliśmy uprawę w bazie to wszystko stało cały czas przez kilka dni.

W domkach co prawda sadziłem tylko raz, ale lampy zniknęły aż z trzech, więc coś musi być na rzeczy.

Odnośnik do odpowiedzi