Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[ODRZUCONE] Skarga [S]DzikiPies [P]Kajersky

DzikiPies
 Share

Recommended Posts

Posted (edited)

Twój nick: DzikiPies
Nick oskarżonego: Kajersky
Data zajścia:21.05.2021
Powód skargi: Przeczenie samemu sobie, brak pojecia o tym co ma w regulaminie XD
Opis zdarzenia:  Złożyłem skarge, skarge odrzuciłimage.thumb.png.25e05da72c1cf7b0219dc232d867a775.png
Dowodyimage.png.e712ba2d755fe6b9528fab62c7eb5932.png  

Jeśli w takim razie nie ma obowiazku odgrywania RP (uwzglednione w poprzedniej skardze) to jaki jest sens pełnienia służby w policji jeśli immersyjnie odgrywasz stróża prawa? Jaki jest sens tej frakcji oprócz pozyskiwania kasy za podjeżdżanie i zawijanie bez jakiegokolwiek dania szansy na obrone własną skoro zatrzymana osoba zostaje pozbawiona jakichkolwiek praw?
Jeśli jest to serwer RPG (Role Playing Game) i macie to w regulaminie, że jesteście zobowiązani do zachowania zasad Role Play w trakcie służby, to w takim razie czemu sami sobie przeczycie?

Edited by DzikiPies
  • Lubię To 1
  • Przykre 1
  • Zabawne 4

Wytłumacz mi jakiego chciałeś adwokata - kolegę, który i tak by Cię nie wybronił, czy zadzwonić też do tego samego kolegi? Nie ma sensu podawać praw, których i tak nie spełnimy, no ale brnijmy w zaparte. 

• Zabawne 1
  • Kocham To 1

Ale to już zależy od zatrzymanego jakiego adwokata chce, mogę sobie przyznać nawet papieża, takie jest moje prawo.
Zadzwonić mogłem nawet do komornika, bo też mam takie prawo.

image.png.7d55cced2f635d000121b9331785dd79.png
Immersyjnie odgrywasz FP (Funkcjonariusza Policji). Jednym z twoich podstawowych wymagań w RP jest przedstawienie praw mirandy, Jednym z praw mirandy jest prawo do adwokata. Skoro masz w regulaminie napisane że macie obowiązek do zachowania zasad Role Play, to nie mam obowiązku dalszego tłumaczenia Ci, gdyż w bardziej uproszczony sposób Ci tego nie mogę przedstawić. Kończę z Tobą dyskusję iż czepiasz się żałosnych punktów i objawiasz zachowanie must winowe. Czekam na wypowiedź kogoś wyżej, kto będzie kompetentny do udzielenia mi odpowiedzi.

• Zabawne 1

Czyli nigdzie nie ma zapisu w regulaminie, że musze przedstawić prawa mirandy, a jest tylko, że muszę odgrywać RP. Regulamin > zasady Roleplay. @ReD_Devil

• Zabawne 1
  • Kocham To 1

Polecam ponownie zapoznać się z tym co napisałem, jeśli masz problem z czytaniem ze zrozumieniem to zapraszam do podstawówki na lekcje polskiego.

Tymczasem czekam na wypowiedź Red'a

• Lubię To 2
  • Zabawne 1

Skoro odgrywamy RP, odgrywajmy je w każdym momencie.

image.png.c42af5fe61e0c7a05094921ac20a8335.png

Stanie na samochodzie chyba nie jest RP?

https://streamable.com/gs2o3h

Tak samo prowokacje w stronę policji chyba nie są na miejscu? Stać od co najmniej 15 minut pod siedzibą policji włączając coraz lepsze to piosenki.

image.thumb.png.26f0a41a9f2aee8719170df10ec94b8c.png

Blokowanie wyjazdu z komendy, też mądre zagranie.

• Lubię To 2
  • Zabawne 1
  • Kocham To 2

Było mówione że czekaliśmy na ziomka XD
Skoro mówisz że odgrywamy cały czas RP to my kręciliśmy klip do nowej nuty momova, nie widziałeś nigdy w ameryce jak czarnuchy stoją na samochodach z boomboxem?
Jak blokowaliśmy wyjazd? XD
Prowokacja? Poiwedziałeś nam że jest zakaz parkowania, mowiles ze wzywasz lawete a tego nie zrobiles, więc objechaliśmy cały teren komendy i zauważyliśmy znak "strefa ruchu". Nie parkowaliśmy, byliśmy cały czas w ruchu więc nic nie mogłeś na to poradzić. To są wasze znaki, nie ja je ustawiałem 😆

• Kocham To 2

2 godziny temu, Kajersky napisał:

Skoro odgrywamy RP, odgrywajmy je w każdym momencie.

image.png.c42af5fe61e0c7a05094921ac20a8335.png

Stanie na samochodzie chyba nie jest RP?

W tym momencie to jest zwykłe czepianie się szczegółów na własną korzyść. Posterunek Policji jest miejscem publicznym więc z której strony jest to tzw: "Prowokacja" stanie pod komendą bądź jazda wokół niej nie jest nigdzie zakazana, oraz nie ma podpunktu w żadnym regulaminie o takim zakazie. Zacznijcie zawijać ludzi dlatego że na kogoś czekają ;)

• Zabawne 1
  • Kocham To 2

38 minut temu, DzikiPies napisał:

kręciliśmy klip do nowej nuty momova

Czekamy w takim razie na premierę, bo przecież nie kłamiesz. 🙂

• Zabawne 1
  • Kocham To 1

• Administrator

Na każdym serwerze zasady RP są inaczej intepretowane i należy pamiętać, że nasz serwer to RPG, a nie RP,  a ty powinieneś się dostosować do zasad panujących u nas, a nie samemu je ustalać. Prawo Mirandy nie jest u nas egzekwowane, bo po prostu nie miałoby żadnego praktycznego zastosowania, ponieważ serwer nie jest do tego przystosowany.

• Zabawne 1
  • Kocham To 4

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy