Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[ODRZUCONE] nazwa tematu: [S] DzikiPies [P] Nieznajomy QST_QSTJ

DzikiPies
 Share

Recommended Posts

Twój nick: DzikiPies
Nick oskarżonego: Nieznajomy QST_QSTJ
Data zajścia: 21.05.2021
Powód skargi:  Brak możliwości skorzystania z praw mirandy
Opis zdarzenia:  Jade przez LV, widzę pana komedianta. Puszcza binda z zatrzymaniem wszystko ladnie spoko, wychodzę, bez problemu. W międzyczasie pytam się o możliwość zaciągnięcia ręcznego w samochodzie, pozwolił no to zaciągnąłem. Zakuł mnie, wrzucił do samochodu i jedziemy. Nie przedstawił mi praw jakich mogę użyć ale to mniejsza. Chciałem skorzystać z prawa do adwokata i zostało mi to odmówione "bo taki mam kaprys". Prawa do telefonu też nie miałem :(((
Dowody:  image.thumb.png.333bfeaab250774b15287bb7bf2c64c4.png
Mam tylko dowód że faktycznie zostałem zabrany do więzienia. Nie mogłem zrobić powtórki z windowsa gdyż kiedy je robie crashuje mi mta a nie chciałem żeby później było że combat log czy coś.

• Szokujące 2
  • Zabawne 2

Posted (edited)

Witam, a więc tak
Funkcjonariusz przebywający na służbie dywizjonu Intelligence Service (IS), nie ma obowiązku odgrywania akcji RolePlay. Tym bardziej, mogłeś zauważyć nad moim nickiem brak znaczka "RP", więc takiego czegoś nie musiałem odgrywać 
Nie jest to serwer RolePlay i nie ma czegoś takiego w departamencie jak prawo mirandy czy inne, mamy zatrzymanego to go wieziemy do aresztu, proste.
Dla mnie wniosek jest prosty, ale poczekajmy na rozstrzygnięcie sytuacji. 

Edited by foksiak

image.thumb.png.0746f1a9cf53fe052916223e251229d1.png
Skoro twierdzicie że znaczek RP to jest po prostu ozdoba, to dlaczego w takim razie istnieje? nie ma czegos jak prawa mirandy? w takim razie zatrzymany nie ma zadnego prawa wybronienia się? XD

Według tego co mówicie, odgrywanie z policją nie ma żadnego sensu, i jeśli mówicie że RP TO TYLKO OZDOBA to w takim razie nie musze kompletnie nic odgrywać i z kazdej proby zatrzymania mnie mogę walić combat loga, czaje

image.png.158877dff100ab3581f0cab71c9d94c1.png

1 minutę temu, DzikiPies napisał:

Skoro twierdzicie że znaczek RP to jest po prostu ozdoba, to dlaczego w takim razie istnieje?

Po pierwsze, nie wrzucaj wszystkich do jednego wora.

1 minutę temu, DzikiPies napisał:

ie ma czegos jak prawa mirandy

Po drugie, jestem w departamencie ty nie, to chyba ja wiem co jest a co nie.

2 minuty temu, DzikiPies napisał:

Według tego co mówicie, odgrywanie z policją nie ma żadnego sensu, i jeśli mówicie że RP TO TYLKO OZDOBA to w takim razie nie musze kompletnie nic odgrywać i z kazdej proby zatrzymania mnie mogę walić combat loga, czaje

Nie załamuj mnie, nie chce mi się z tobą dyskutować. Załamka, czekamy na członka Executive Staff.

Jeśli wychodzisz z założenia "yy ja jestem w departamencie a ty nie to chyba wiem lepiej" to gratuluje, widać poziom jeśli dostałeś się tam a nawet nie wiesz co macie w regulaminie.

Jeśli nie jestem tutaj w dep. to nie znaczy że nie byłem gdzieś indziej, ale to nieważne. Polecam przestudiować wasz regulamin ponownie.

• Zabawne 2

Żaden z regulaminów nie obliguje członków SAPD do przedstawienia praw zatrzymanemu, bo skryptowo takie nie są zapewnione, a na serwerze RPG według nas nie ma sensu zapewniać ich w RP, bo i tak nie zostaną dotrzymane.

• Kocham To 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy