Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

Propozycja- SAPD

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Big$m0ke
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer: 
Opis propozycji:ogarnac Sapd- AKA Mustwiny ktorzy za wszelka cene musza cie zlapac oraz nic ci nie powie za co jestes zatrzymany ani nic moja propozycja to zeby wywalic kazdego z SAPD i zrobic nowa rekru PS. Niech sie nie dziwja jezeli ich wyzywaja od ku**w i wgl 

image.png

• Zabawne 3
Odnośnik do odpowiedzi
  • Supporter

Jeżeli masz jakiś problem do funkcjonariusza możesz złożyć na niego skargę. Wtedy jeżeli podeprzesz ją odpowiednimi dowodami i argumentację mówiącą jasno o tym, że policjant postąpił nieprawidłowo poniesie on za to konsekwencje. 
A co do tego na temat wywalenia wszystkich osób z SAPD to nie miało by to sensu, w frakcji wszystko jest odpowiednio "poukładane" i jeżeli coś działa dobrze nie należy tego zmieniać. 

Odnośnik do odpowiedzi

MuStWiN 712723962207142010.png?v=1

Godzinę temu, BigSm0ke napisał:

wywalic kazdego z SAPD

Nie chcesz żeby cię sapd łapało to nie uciekaj proste, piszesz że za wszelką cenę chcą cię złapać, a co mają? fajeczke sobie zapalić, piwka się napić? pilnują porządku na drogach SA

Godzinę temu, BigSm0ke napisał:

zrobic nowa rekru PS.

I kolejny co pisze żeby zrobić nową rekrą a starych wywalic, może ciebie jeszcze do zarządu dać?

Jeśli czujesz się poszkodowany napisz skargę w dziale San Andreas Police Departament: https://paradise-rpg.pl/forums/forum/110-skargi/ z odpowiednimi DOWODAMI takimi jak nagranie 😛 

• Zabawne 1
Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, Bialyy napisał:

Jeżeli masz jakiś problem do funkcjonariusza możesz złożyć na niego skargę. Wtedy jeżeli podeprzesz ją odpowiednimi dowodami i argumentację mówiącą jasno o tym, że policjant postąpił nieprawidłowo poniesie on za to konsekwencje. 
A co do tego na temat wywalenia wszystkich osób z SAPD to nie miało by to sensu, w frakcji wszystko jest odpowiednio "poukładane" i jeżeli coś działa dobrze nie należy tego zmieniać. 

Tu niewystarczy wyrzucic 1 osoby poniewaz dzisiaj sie spotkalem z 2 akcjami ktore pokazywaly ze Sapd na tym serwerze to jest jakis zart 

1 minutę temu, Kajersky napisał:

XD, no nie moge, od tego są skargi a nie bezsensowne propozycje

Propozycja jest to zeby zrobic nowa rekru reszta byla niepotrzebna ale i tak sie rospisalem bo mnie krew zalewa jak jakis policjant ma na wszystko wyrabane jedyne co robi to sciga,wyrzuca z auta, wali tazerem,pakuje do wiezienia. Tak wyglada sapd to byla tylko moja propozycja zeby zrobic nowe rekru co szkodzi ? masz wieksza szanse zeby sie wykazac i wyrzucic ci co nieogarniaja same + 🙂

• Przykre 1
Odnośnik do odpowiedzi

NA TAK SAPD DO PIACHU

a tak na serio to uciekasz i dziwisz się, że chcą Cię złapać xd

Edytowane przez bejoten
Odnośnik do odpowiedzi

Masz kilka opcji:
1) Naucz się sp********ć.
2) Wejdź do gangu sp*****l im potem ubierz maskę po 5m zmień auto i po 30m masz opcje logania ale również możliwy LG(List gończy).
3) Nie sp*******j im tylko płać za mandat.
4) Jak ich prowokujesz to zapoznaj się z regulaminem SAPD, taryfikatorem to nie będziesz się pytać co zrobiłeś tylko sam będziesz wiedzieć co zrobiłeś i za co mogą cię dać.
5) Nie graj na serwerze miej wyjebane.
6) Nie wychylaj się do SAPD i będzie cacy.

Propozycja oczywiście, że na nie. @MeKuew @Avillen wiecie co robić chopaczki.

Odnośnik do odpowiedzi

3x tak. wyjebac te sapd. Mnie też z miesiąc temu gonili i wsadzili za nic, dostałem 120 za nic, a im tylko uciekałem i miałem 6/6 XD63PL. Ale i tak trzeba czekać na wypowiedź @SprytsBengbo to jego dział i on wie najlepiej, jak tą sytuacje ocenic.

• Lubię To 3
  • Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Stuba napisał:

3x tak. wyjebac te sapd. Mnie też z miesiąc temu gonili i wsadzili za nic, dostałem 120 za nic, a im tylko uciekałem i miałem 6/6 XD63PL. Ale i tak trzeba czekać na wypowiedź @SprytsBengbo to jego dział i on wie najlepiej, jak tą sytuacje ocenic.

stuba dobrze napisal podpinam sie do tego komentarza

• Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Stuba napisał:

Obawiam się iż SprytsBeng już się nie będzie wypowiadał w propozycjach 

• Przykre 2
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy