Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Lotus PRO] Prośba o zmianę lidera

Recommended Posts

Nazwa organizacji: Lotus PRO
ID organizacji:747
Level organizacji:76
Login obecnego lidera (z serwera):AlphaCorek
Login nowego lidera (z serwera):Darele
Link do profilu nowego lidera na UCP (https://ucp.paradise-rpg.pl/😞https://ucp.paradise-rpg.pl/profile/46549
Data dołączenia nowego lidera do organizacji:25.03.2021
Powód zmiany lidera: Jak widać Darele dołączył w tym samym dniu co organizacja została założona oraz ma lidera od początku, uznałem że chyba chciałbym iść do organizacji przestępczej, a nie chce tej zmieniać wiec z tego powodu chciałbym mu to przepisać.

Posted (edited)

No więc tak żebym przepisał graczu Darele organizacje musi mi przepisać swoje buffalo ft z hp 1 oraz 300k i 300k za przepisanie lidera, lub 1kk i 300k za przepisanie. Mam mieć prawo do współwłaściciela organizacji po ponowym dołączeniu do niej i jak zostanie sprzedana dalej to tylko za moją zgodą.

Edited by AlphaCorek
  • Zabawne 1

• Darele locked this topic
  • Darele unlocked this topic
6 godzin temu, AlphaCorek napisał:

No więc tak żebym przepisał graczu Darele organizacje musi mi przepisać swoje buffalo ft z hp 1 oraz 300k i 300k za przepisanie lidera, lub 1kk i 300k za przepisanie. Mam mieć prawo do współwłaściciela organizacji po ponowym dołączeniu do niej i jak zostanie sprzedana dalej to tylko za moją zgodą.

Ok

• Administrator

Lider ma pełne prawo do zarządzania organizacją, więc nie mogę dać Ci gwarancji na to co napisałeś: 

Cytat

Mam mieć prawo do współwłaściciela organizacji po ponowym dołączeniu do niej i jak zostanie sprzedana dalej to tylko za moją zgodą.

Czy mimo to, nadal jesteś zainteresowany zmianą lidera?

Posted (edited)
10 minut temu, MeKu napisał:

Lider ma pełne prawo do zarządzania organizacją, więc nie mogę dać Ci gwarancji na to co napisałeś: 

Czy mimo to, nadal jesteś zainteresowany zmianą lidera?

To jakim cudem darel powiedział że nie moge go wyrzucić bo ma ss jak sie zgodziłem na spólke organizacji? Red_Devil to potwierdził

Edited by AlphaCorek

• Administrator

Jeśli spiszecie między sobą umowę to wtedy mogę na to przystać.

16 minut temu, MeKu napisał:

Jeśli spiszecie między sobą umowę to wtedy mogę na to przystać.

Ja mogę spisać ale to zalezy od @Darele bo póki co mam bana.

Mogę też sie zgodzić bo gracz @Darelesię gorączkuje, więc mogę podać nr konta i on mi przeleje te 1kk i da ss z przelewu a następnie przeleje 300k na przepisanie organizacji, a oświadczenie spiszemy po minięciu mojego bana który mija dziś o 22:01 więcj może być jutro ważne by to spisać, można na forum spisać jeśli można

• Administrator

Zmiana lidera podczas posiadania bana nie jest możliwa, gdy zostaniesz odbanowany wtedy mogę zmienić lidera, więc i tak trzeba czekać do wieczora.

28 minut temu, MeKu napisał:

Zmiana lidera podczas posiadania bana nie jest możliwa, gdy zostaniesz odbanowany wtedy mogę zmienić lidera, więc i tak trzeba czekać do wieczora.

a dasz rade dzis o 22.01 przepisac?

• Administrator

Tak, sprawdzilem wszystko i się zgadza, możecie przelać 300k na konto 7869366832 (paraguan).
Prosilbym o przypomnienie na DSC: MeKu#9750 o godzinie w ktorej mam dokonac zmiany lidera.

Teraz, MeKu napisał:

Tak, sprawdzilem wszystko i się zgadza, możecie przelać 300k na konto 7869366832 (paraguan).
Prosilbym o przypomnienie na DSC: MeKu#9750 o godzinie w ktorej mam dokonac zmiany lidera.

dobra zaraz dam przelew, czyli o 22 mam napisac abys zmienil?

• Administrator

@AlphaCorek prosze o potwierdzenie, że wyrazasz zgode na zmiane + fajnie by było jak by ta umowa była jednak spisana zanim zmienię lidera.

18 godzin temu, MeKu napisał:

@AlphaCorek prosze o potwierdzenie, że wyrazasz zgode na zmiane + fajnie by było jak by ta umowa była jednak spisana zanim zmienię lidera.

spisałem z nim umowe a tuż po przepisaniu organizacji zobowiązał się zapłacić

• Administrator
Temat został zamknięty
Jeśli uważasz że temat nie powinien zostać zamknięty reportuj ten post a administracja rozpatrzy twoją prośbę

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy