Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

Konkurs o auto

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, widzowie, postanowiłem urządzić konkurs dla was. Konkurs kończy się 20 maja.

Temat: Ułóż rymowankę związaną ze mną
Nagroda: Hustler us 1, awd, lampki, licznik, fele
Wymagania: Najlepiej, żeby była family friendly. Łapka w gure pod każdym z moich filmów oraz suba1!1!1!1

Play Station:Link do mojego kanału znajduje się w mojej sygnaturze. Powodzenia 😉!1!1!1!!1!

Edytowane przez fisek
  • Kocham To 3
Odnośnik do odpowiedzi
34 minuty temu, audi80Krl napisał:

W dniu twojego święta boś ty krowa kopnięta daje ci to ziele boś ty głupi jak ciele

Moge napisać więcej 😄

coś bardziej family friendly hyba i wydaje się takie z neta : /

• Lubię To 1
Odnośnik do odpowiedzi

Fisek to chytry lisek, 24/7 czuwa czy MiksuU może dał już suba. Huntlera przygarnę, żeby nie trafił do kogoś innego na marne. Powoli kończyć już muszę, gdyż czas mnie zmusza by wreszcie Fiskowi dać suba. 

• Lubię To 2
Odnośnik do odpowiedzi

Fisek wypisek czyta tu rymy, kto wygra auto ten będzie szczęśliwy. Mam nadzieje ze mi sie uda , jak sie nie uda to bede maruda . 😄 Powodzonka wszystkim miłego Dnia jak to czytasz 😄

• Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi

Siekiera motyka Fisek Panem jak dasz auto bede Fanem Siekiera Motyka Fisek Król jak dasz auto miło w  ch*jjjjjjjjjjjjjj

Edytowane przez EnYcaN
  • Irytujące 1
  • Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi
fisek lisek lubi placki a najbardziej te od babki gdy sie naje lata jak szalony lepiej nie daj mu tych zielonych.

Fisek kolega mój drogi je Pierogi wcina je ze smakiem niczym Pączka z makiem 

Fisek to kolega mój , czeka  az wleci sub , daje mu łapeczke w góre żeby zgarnąc fure. Subik na kanale jest bo bez tego zycie  złe , Konczyc juz musze bo się uduszę  😄 (Autko chce aby jezdzic nim gdzie chce)

Fisek to kolega mój , czeka az wleci sub , daje mu łapeczke w góre żeby zgarnąc fure. Suba na kanale daje bo bez tego nie wygram wcale. Uciekam juz musze bo sie powoli dusze 😄

Fisek to kolega mój , czeka az wleci sub , daje mu łapeczke w góre żeby zgarnąc fure. W nocy nie moge spać Suba z Multi musze dać. Koncze ryma tutaj wlasnie zeby usnac sobie masnie  ❤️ 

Daje 2 bo nw ktory lepszy 😄

• Lubię To 2
Odnośnik do odpowiedzi
12 godzin temu, fisek napisał:

i wygrywaaaa 

Ukryj zawartość

nie mam pojęcia albo @EnYcaN albo @MiksuU ostatnia rymowanka powie kto wygra hustlera

sorki, ze tak pozno ale nie czekaliscie na prozno...

sub juz wlecial niczym rakieta, fisek poczekal
Hustler dobre auto, gdy nie wygram bedzie mi tu smutno
US 1 niezla sprawa, mysle ze bedzie dobra zabawa
czekam na wyniki jak Najman na Stanowskiego, w miedzyczasie ogladam bosego Wojtka Cejrowskiego
musze juz konczyc, bo od tego pisania musze sobie reke opatrzyc...

Pozdrooo!

Edytowane przez MiksuU
literowka
  • Lubię To 2
Odnośnik do odpowiedzi

Czekam sobie tu na autko ,moze wygram bedzie kozacko! Fisek czeka na rymy nasze , a ja robie se herbate , suba musze dac zeby konkurs jego wygrac , mam nadzieje ze sie uda jak nie uda bedzie szkuda . :c Ja juz konczyc musze bo inaczej nie zjem uszek. 😄❤️ 😄 

ja juz tutaj se nie radze o autku bardzo marze suba daje łape daje bo bez tego bede frajer. Czekam na odpowiedz Fiska i ide zjesc nalesniczka . 😄 

Edytowane przez EnYcaN
  • Lubię To 1
Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, EnYcaN napisał:

Czekam sobie tu na autko ,moze wygram bedzie kozacko! Fisek czeka na rymy nasze , a ja robie se herbate , suba musze dac zeby konkurs jego wygrac , mam nadzieje ze sie uda jak nie uda bedzie szkuda . :c Ja juz konczyc musze bo inaczej nie zjem uszek. 😄❤️ 😄 

ja juz tutaj se nie radze o autku bardzo marze suba daje łape daje bo bez tego bede frajer. Czekam na odpowiedz Fiska i ide zjesc nalesniczka . 😄 

Proszę bez oszustw. Miała być tylko jedna i ostatnia rymowanka 😄

• Urocze 1
Odnośnik do odpowiedzi

Zastanawiałem się długo nad wynikami, teraz nadszedł czas w którym mogę podzielić się nimi z wami. Wygrał @EnYcaN rymowanką porządną, która uchwyciła moje serduszko albo może uszko? Nie mam pojęcia, co mi to uchwyciło, lecz @MiksuUtobie bardzo blisko było😉. Twoja pierwsza rymowanka była lepsza, druga trochę mniej schludniejsza. Na plus u ciebie felgi import w komecie na niebie, dlatego wygrywasz nagrodę dodatkową, czyli premkę siedmio dniową. Dziękuję wszystkim za udział, zostawcie suba.

• Kocham To 3
Odnośnik do odpowiedzi
  • fisek zamknął ten temat
  • fisek odblokował ten temat
  • fisek zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy