Skocz do zawartości
Paleta69

[Propozycja] [Serwer] <Usuniecie poziomow w grze> - <paleta69>

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: paleta69

Opis propozycji:

Rozgrywka po 2 dni grania zrobila sie bardzo monotonna widac to golym okiem pod wzgledem osob na serwerze.

Proponowalbym usuniecie poziomow jak to bylo na starej edycji paradise, jak wiadomo jest serwer, ktory na rynku jest nie od dzis bez poziomow i utrzymuje liczbe graczy przez grube lata.

Gracze liczyli na popracowanie w fajnie oskryptowanej pracy autobusiarza, lecz zeby popracowac to minie okolo miesiac, 2 miesiace.

Siedzenie na jednej pracy po 20 godzin zeby isc na inna prace, ktora Ci sie nie podoba no soory ale bez sensu sie meczyc. Rozgrywka ma byc dla gracza moim zdaniem.

Licze na wypowiedzi w temacie.

Edytowane przez Paleta69
  • Lubię To 1
  • Irytujące 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bezsensu, monotonne są te same zarobki które będzie trzeba wyrównać. Lvl są dobre, motywuje to do lvl'owania swojej postaci żeby móc zarabiać wiecej. 

• Lubię To 2
  • Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie na nie, osobiście podoba mi się system poziomów, chodź mogłoby trochę szybciej się je wbijać

Edytowane przez Saron
  • Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przynajmniej jest coś do wbijana poza pieniędzmi i rywalizacji między graczami kto ma jakieś poziom. Kiedy stara praca robi się monotonna już naprawdę nam się nie chce udaje nam się dobic wymagany poziom , poznajemy nową pracę i jest coś nowego , zaczyna nam się podobać na nowo. Cały serwer ma się opierać na organizacjach, gangach i frakcjach więc nie będzie to robiło problemy gdy pracę dorywcze rzeczywiście będą pracami dorywczymi a nie głównymi.

W obecnej chwili poziom level'i podtrzymuje graczy przy grze i  budzi chęć odkrywania nowych prac dopóki serwer się nie rozwinie.

Ale się rozpisalem podsumowując,jestem na nie .

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, vexus37 napisał:

Przynajmniej jest coś do wbijana poza pieniędzmi i rywalizacji między graczami, kto ma jakiś poziom. Kiedy stara praca robi się monotonna już naprawdę nam się nie chce udaje nam się dobić wymagany poziom, poznajemy nową pracę i jest coś nowego, zaczyna nam się podobać na nowo. Cały serwer ma się opierać na organizacjach, gangach i frakcjach, więc nie będzie to robiło problemu, gdy prace dorywcze rzeczywiście będą pracami dorywczymi, a nie głównymi.

W obecnej chwili poziom level'i podtrzymuje graczy przy grze i budzi chęć odkrywania nowych prac dopóki serwer się nie rozwinie.

Ale się rozpisalem podsumowując, jestem na nie.

• Urocze 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Propozycja ciekawa, lecz nie do końca poprawna.

Mój głos jest NEUTRALNY!

Poziomy są dobre, lecz wbijanie ich jest bardzo czasochłonne, mogli by przyśpieszyć expienie i według mnie, starczyła by taka zmiana.
Pozdrawiam!

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
22 godziny temu, Waldasek420 napisał:

Hmm niech poziomy zostaną ale niech szybciej sie je wbija bo tak jak koledzy wyżej mówili robi sie to monotonne 🙂 

Pradise.png

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytanie jakie 20h na jednej pracy skoro ja siędzę  na serwerze jakieś 40h mam 9 level a w dodatku pomagałem w pracowaniu biznesu. 9 level wbija sie max 15h?  Słyszałem że np gracze maja już 20-25 a ty narzekasz? Sorry to nie jest pseudol i nie będziesz miał tutaj w dwa kursy na drwalu infernusa jeśli dla ciebie jest to złe że na lepsze auto poświecić więcej czasu niż 10min grania to chyba z tobą jest coś nie tak.

Wesołych świąt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

HAhaha dobre... to jest żart? puknij sie człowkieku. Kolejny który chce z tego serwera zrobić serwer na którym jest wszystko to samo... Praca i praca od początku do końca

i dodatkowo jest tak mało ludzi (jest tak na KAŻDYM serwerze) ponieważ sąprzygotowania do świąt jakbyś nie zauważył

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolejny pomysł który nie zostanie wprowadzony, wątpię aby administracja usunęła poziomy, jest to fajne urozmaicenie. Jestem na NIE.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem tak. Jest to małym utrudnieniem te poziomy. Musisz jednak pamiętać o tym, że jest to dopiero początek czegoś dużego. Pomyśl sobie co będzie za 3 ? może 4 miesiące. Wszyscy gracze liczyli na idealny serwer od samego początku. Widać to na przykładzie grających... Z początku nie dało się wejść na serwer a po paru dniach znudziło się to większości te całe wbijanie lvl. Ale nie trzeba się zrażać z samego początku serwer będzie się rozwijał w dobrym kierunku to i gracze będą się pojawiali 🙂 .

Pamiętaj to dopiero początek czegoś pięknego 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na nie. Po pierwsze: Mój przyjaciel ma 6 lvl a nie ma nawet nabitych 10h w grze, Ja mam 30h przy 11lvl , warto wspomnieć o tym że nie miałem auta i wszędzie jezdziłem skuterkiem , grałem na drwalu gdzie leci mało exp. Od 10 lvl tak naprawde zaczyna się gra, Na czyszczeniu szyb w jeden dzień można spokojnie zrobić 2 lvl. W 2-3 minuty dostajesz 14 expa. Uważam że poziomy to bardzo fajna sprawa. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
On 12/22/2018 at 10:17 AM, ForFley said:

Pytanie jakie 20h na jednej pracy skoro ja siędzę  na serwerze jakieś 40h mam 9 level a w dodatku pomagałem w pracowaniu biznesu. 9 level wbija sie max 15h?  Słyszałem że np gracze maja już 20-25 a ty narzekasz? Sorry to nie jest pseudol i nie będziesz miał tutaj w dwa kursy na drwalu infernusa jeśli dla ciebie jest to złe że na lepsze auto poświecić więcej czasu niż 10min grania to chyba z tobą jest coś nie tak.

Wesołych świąt.

XD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi