Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[ODRZUCONE] [Serwer] Skarga na nieznajomy WIY-WIYX

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:ajo7991
Nick oskarżonego oraz jego link do konta (jeżeli posiada):nieznajomy WIY-WIYX(policja)nie wiem nie mogę zweryfikować bo miał maskę 
Data wydarzenia:14.05.2021
Opis zdarzenia:mojego znajomego zatrzymala policja wszystko git stwierdzilem ze nudno wyszedlem i dalem emoi czy jak to sie nazywa /walekonia kolo auta policyjnego (muse zaznaczyc ze nie mialem glosu ) i widze ze ktos sie odzywa i pisze na czacie ze pisz bo nie mam glosu nagle dostalem z tazera i skuty przez jendego policjanta ktory zatrzymal mojego znajomego wtedy ten nie znajomy wyszedl z auta zabral okej a08 to jest prowokacja ale za to jest do 20 min a wsadzili mnie na 1h przez co nie moge wykonac artefaktu wiec nalezy mi sie rekompensata za to co sie stalo (dodaje tez roozmowe gdzie mowilem zeby napisal bo nie mam glosu ...
Dowody i coś od siebie:
unknown.png
unknown.png

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, ajo7991 napisał:

(muse zaznaczyc ze nie mialem glosu )

Moja wina, że nie masz głosu?

5 minut temu, ajo7991 napisał:

a08 to jest prowokacja ale za to jest do 20 min

Ta? A dzie tak jest napisane?

Jak ci się nudzi to sie rozbierz i ubrań popilnuj, jakby ci ktoś zaczął walić konia przed maską to byś zaczął walić razem z nim? 
No to tyle ode mnie dziękuje

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, SpartaProdigy napisał:

Moja wina, że nie masz głosu?

Ta? A dzie tak jest napisane?

Jak ci się nudzi to sie rozbierz i ubrań popilnuj, jakby ci ktoś zaczął walić konia przed maską to byś zaczął walić razem z nim? 
No to tyle ode mnie dziękuje

bylem w sapa i mam rozpis kodow i specjalnie sprawdzilem bo cos mi sie nie zgadzalo 😄

• Zabawne 1
Odnośnik do odpowiedzi

ale mimo tego dlaczego dostalem 60 nie sprawialem problemow chcialem tylko wyjasnienia nie wyzywalem was ani nic a jak bym walil konia na tego buleta ktorym przyjechalismy tez bys mnie wsadzil? rozumiem ze moglem tego poprostu nie robic ale nie sprawialem problemow ani nic nie wyzywalem ani nie pisalem JP ani HWDP

napisalem ze nie mam glosu mogles napisac nie rob tak odejdz albo wejdz do auta nie sprawial bym problemow bo wiem ze to moze denerwowac sapd mogles tylko napisac i bylo by po sprawie

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy