Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[ODRZUCONE] [S] WhiteNygga - _Savenn'ik

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: WhiteNygga
Nick oskarżonego:  _Savenn'ik
Data zajścia: 12.05.2021 godzina 22:08
Powód skargi:  Celowanie bezpodstawnie. 

Rozdział IX Uprawnienia i obowiązki funkcjonariuszy

13. Członek frakcji, pełniący służbę ma prawo do legitymowania kontrolowania osób, u których zachodzi podejrzenie popelnienia wykroczenia bądź przestępstwa.

Opis zdarzenia: Podczas zatrzymania mojego kolegi stałem z dala od tej sytuacji po krótkiej chwili jeden z funkcjonariuszy kazał mi podejść do ściany. W trakcie polecenia otrzymałem strzał ostrzegawczy z karabinu maszynowego (M4). Nie miał prawa mnie przeszukać ponieważ nic złego nie zrobiłem.

Dowody:  https://streamable.com/9dm1se

PS. Nic nie zrobiłem jak widać na filmiku nie okazywałem agresji, nie miałem broni wyciągniętej po prostu stałem z boku przyglądając się całej tej sytuacji. Proszę załatwić to z funkcjonariuszem policji ponieważ nie jest to normalne że ten celuje do mnie z broni, daje strzały ostrzegawcze i legitymuje mnie bezpodstawnie w dodatku przeszukując mnie.

Edytowane przez Teedi
  • Lubię To 2
  • Zabawne 1
  • Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi

eo, jako ze twoj kumpel mial bron to pomyslalem zeby ciebie przeszukac rowniez, jako ze miales okolo 140ak to cie zawinelem pozdrawiam z rodzinkom

Edytowane przez Savenn
Odnośnik do odpowiedzi

Zgadza się ale zauważ że bez podania powodu celowałeś do mnie i oddałeś strzał ostrzegawczy i mnie przeszukałeś ale ja nie byłem świadomy co możesz robić nawet nie poinformowałeś mnie że chcesz mnie przeszukać..

Edytowane przez WhiteNygga
Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, WhiteNygga napisał:

Zgadza się ale zauważ że bez podania powodu celowałeś do mnie i oddałeś strzał ostrzegawczy i mnie przeszukałeś ale ja nie byłem świadomy co możesz robić nawet nie poinformowałeś mnie że chcesz mnie przeszukać..

raczej jako funkcjonariusz nic złego bym ci nie zrobił jeżeli byś ze mną współpracował, jedyna rzecz jaką zrobiłem źle i za którą mogę Ciebie przeprosić to za brak odegrania przeszukania Cie itp

Odnośnik do odpowiedzi

Jako osoba będąca z funkcjonariuszami w tym czasie na służbie. Pozwolę sobie wypowiedzieć się w tym temacie.  

Niestety, ale Oficer POII Savenik miał pełne prawo do wykonania kontroli osobistej....

Jak to określiłeś  „...stałem z dala od tej sytuacji...”, lecz jak widać na twoim nagraniu, nie wystarczająco, pomijając fakt, że twój znajomy został zatrzymany za posiadanie, dodatkowo stałeś na pojeździe, co wzbudziło podejrzenia o nieprawidłowościach również u ciebie. 

Co do zachowania oraz odegrania zatrzymania przez funkcjonariuszy, na pewno zostaną wyciągnięte z tego konsekwencje.

deputy6.png.879ea61a560965b3c0e00a451eb94998.png 

Odnośnik do odpowiedzi

Jak widać nie bardzo się zrozumieliśmy albo ja czegoś tu nie zrozumiałem, więc funkcjonariusz jak najbardziej miał prawo mnie przeszukać ale nie rozumiem jednej rzeczy dlaczego we mnie celował i oddał strzał ostrzegawczy w moją stronę gdzie praktycznie nic nie zrobiłem ponadto nic nie mówił o przeszukaniu tylko podszedł o przeszukał mnie. "Zgaduję że jakbym zrobił 2 kroki do przodu to centralnie by strzelał w moją stronę tak o..."

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy